SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
09:00
Dátum
06.10.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MŠK/HC DAC Dunajská Streda
B
Hostia
Hlohovec/Nitra
Konečný
výsledok
40
20
Polčas
(30')
17
6
Výsledok
(60')
40
20
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
63
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Pénzes Monika
03526
1;5;8;15;16;
18;19;[36];
8
2
9
Beke Laura Kitti
03376
❼;
29;30;
2
47
Nagy Gabriella
03382
10;
[35];
2
49
Volnerová Chiara
01051
13;14;
38;39;
4
N2
53
Kovács Tamara
03513
27;33;
2
2
57
Kucserová Rebeka
03518
26;32;
2
222D
58
Gányovicsová Miriam
01050
9;
37;40;
3
59
Hornyák Panna
03512
2;11;12;❼;
20;21;[22];23;24;25;28;[34];
11
60
Kodayová Veronika
03530
73
Pódaová Enikő
01054
75H
Olléová Nancy
04967
2
76
Agh Rebeca
03507
3;4;6;
3
N
81
Szabó Réka
03038
7;17;
31;
3
96
Makóová Eva
03993
A
ZVD:
Brunczviková Tünde
Podpis:
B
Tréner:
Priklerová Silvia
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Petríková Adriana
02302
N2
5
Foldyová Rebeka
02781
N
6
Polačiková Lucia
03942
❼;
10;
1
2
7
Szóradová Martina
01021
8;
1
8
Brathová Hana
01000
18;[20];
2
2
9
Majerská Katarína
04041
10
Kočíšková Emily
03925
3;4;5;
11;[13];❼;15;16;17;
8
11
Šrámeková Karolína
01032
1;[2];6;❼;
19;
4
2
12
Pénzešová Diana
01749
13
Spáčilová Simona
02517
9;12;
2
17
Uhlárová Ivona
01031
7;14;
2
2
50
Lelocký Kamilla
03006
A
ZVD:
Ďuran Peter
Podpis:
B
Tréner:
Medová Zlatica
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Krajčovičová Romana
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
6:13
2:
50:21
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Juhos Kata
Zdravotná služba:
MUDr. Horváth Zoltán
Časomerač:
Újhelyiová Henrietta
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Máriková Alica
Podpis:
Rozhodca:
Hasoň Viliam
Podpis:
Rozhodca:
Zubo Roman
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:19
2
1:0
03:23
6
Nepr7m
03:39
59
2:0
04:22
76
3:0
05:22
76
4:0
05:53
76
Napom
06:13
2
5:0
07:10
76
6:0
07:35
81
7:0
09:00
49
Napom
09:21
11
7:1
12:48
2
8:1
13:57
2
Vyluc2m
14:00
11
8:2
14:47
58
9:2
16:34
47
10:2
16:41
6
Vyluc2m
17:01
75H
Vyluc2m
17:15
10
10:3
17:44
59
11:3
18:10
59
12:3
19:16
49
13:3
20:04
49
14:3
20:31
2
15:3
21:01
10
15:4
22:15
9
Nepr7m
23:03
10
15:5
23:30
3
Napom
23:42
59
Nepr7m
25:20
11
15:6
25:24
57
Vyluc2m
26:08
2
16:6
28:12
11
Nepr7m
28:36
81
17:6
28:40
5
Napom
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:35
17
17:7
32:10
2
18:7
32:35
7
18:8
33:07
2
19:8
33:46
59
20:8
34:22
59
21:8
34:42
13
21:9
35:07
59
22:9
36:08
6
22:10
36:42
10
22:11
36:55
59
23:11
37:17
13
23:12
37:32
59
24:12
39:10
59
25:12
41:08
57
26:12
41:38
53
27:12
41:57
57
Vyluc2m
42:32
10
27:13
43:12
17
27:14
43:28
53
Vyluc2m
43:45
10
Nepr7m
44:22
59
28:14
44:36
9
29:14
45:28
3
Vyluc2m
46:44
9
30:14
47:31
81
31:14
50:17
57
32:14
50:17
11
Vyluc2m
51:30
10
32:15
52:32
53
33:15
53:10
49
Vyluc2m
53:35
59
34:15
53:55
17
Vyluc2m
54:02
47
35:15
55:09
10
35:16
55:18
8
Vyluc2m
55:21
2
36:16
56:32
57
Vyluc2m
56:32
57
Diskv
56:44
10
36:17
57:02
58
37:17
57:32
49
38:17
58:00
8
38:18
58:16
49
39:18
58:39
11
39:19
59:00
58
40:19
59:59
8
40:20
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz