SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
11:45
Dátum
21.09.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠKP Bratislava
B
Hostia
MŠK/HC DAC Dunajská Streda
Konečný
výsledok
23
30
Polčas
(30')
8
13
Výsledok
(60')
23
30
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
7
Jesenická Valentína
29002
2
H95
Kolandrová Lea
02936
11;
1
2
14
Bednárová Daniela
03037
22
Lenártová Vanda
29848
24
Hlásna Romana
04819
31
Grygarová Nina
03637
10;
1
33
Petrányiová Linda
02002
22;
1
N2
12
Stachová Emma
02042
47
Chudá Alexandra 03689
H52
Šmahlíková Barbora
02933
6;
23;
2
2
H54
Kujanová Sarah
01398
1;[3];4;[5];
9;15;[16];18;19;21;
10
2
60
Vaňová Karina
03504
7;
12;13;14;
4
64
Múčková Nicol
02103
2;
1
2
66
Jeníčková Viktória
01973
8;
1
46
Káľavská Viktória
03688
17;20;
2
A
ZVD:
Nemec Vladimír
Podpis:
B
Tréner:
Kuťková Jana
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Nagyová Nela
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
39:11
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Pénzes Monika
03526
15;22;[23];25;26;
5
44
Kohút Réka
01041
4;6;9;
❼;
3
N22
49
Volnerová Chiara
01051
14;
1
N
53
Kovács Tamara
03513
10;13;
2
57
Kucserová Rebeka
03518
8;
1
59
Hornyák Panna
03512
1;2;[3];5;7;[12];
[16];17;[18];[20];21;[24];27;30;
14
2
60
Kodayová Veronika
03530
73
Pódaová Enikő
01054
76
Agh Rebeca
03507
19;28;29;
3
77
Hrapka Sára
03524
2
81
Szabó Réka
03038
11;
1
2
96
Makóová Eva
03993
A
ZVD:
Újhelyiová Henrieta
Podpis:
B
Tréner:
Priklerová Silvia
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
50:24
3:
Počet 7m hodov:
8
Góly zo 7m:
7
Hl. usporiadateľ:
Dubravická Lujza
Zdravotná služba:
Pavúková Simona
Časomerač:
Krajčová Dominika
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Otočková Veronika
Podpis:
Rozhodca:
Záhradník Michal
Podpis:
Rozhodca:
Baďura Michal
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:18
H54
1:0
03:02
64
2:0
03:10
59
2:1
05:02
33
Napom
06:47
H54
3:1
07:01
59
3:2
09:27
7
Vyluc2m
09:27
59
3:3
11:54
H54
4:3
13:14
49
Napom
13:14
H54
5:3
13:14
H54
Vyluc2m
13:29
44
5:4
14:40
59
5:5
15:21
44
Napom
15:43
H52
6:5
15:43
77
Vyluc2m
18:33
44
6:6
18:33
H52
Vyluc2m
18:57
44
Vyluc2m
19:39
59
6:7
23:34
57
6:8
24:22
44
6:9
25:25
53
6:10
26:11
60
7:10
27:36
81
7:11
28:07
66
8:11
28:20
33
Vyluc2m
28:20
59
8:12
29:30
53
8:13
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:24
49
8:14
32:12
H54
9:14
32:45
31
10:14
33:21
H95
11:14
34:07
2
11:15
35:27
60
12:15
35:42
H95
Vyluc2m
35:56
59
12:16
36:15
60
13:16
36:31
59
13:17
37:47
64
Vyluc2m
37:47
59
13:18
39:10
76
13:19
39:36
60
14:19
39:40
59
Vyluc2m
40:41
H54
15:19
41:24
44
Nepr7m
42:27
59
15:20
43:32
59
15:21
46:08
2
15:22
46:17
81
Vyluc2m
46:17
H54
16:22
46:52
2
16:23
47:18
46
17:23
47:49
44
Vyluc2m
49:05
H54
18:23
51:05
59
18:24
52:31
2
18:25
52:59
H54
19:25
53:31
2
19:26
54:13
46
20:26
55:30
59
20:27
56:06
76
20:28
58:20
76
20:29
58:27
H54
21:29
58:52
33
22:29
59:35
H52
23:29
59:47
59
23:30
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz