SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
14:00
Dátum
05.10.2019
Miesto
ŠH v Predmieri
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MHK Bytča
B
Hostia
ŠŠK Prešov
Konečný
výsledok
29
26
Polčas
(30')
15
17
Výsledok
(60')
29
26
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
65
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Rantúchová Veronika
03586
19;23;
2
4
Furgaláková Lucia
02996
5H
Nepelová Tamara
01927
2;4;
16;
3
2
9
Sakalová Radka
02634
10
Jánošíková Kristína
00784
9;10;14;
[22];[25];26;[28];29;
8
11
Weberová Ema
00791
15;
24;
2
12H
Jakubíková Barbora
02608
13
Čanigová Valéria
04995
20
Weberová Nina
00797
12;13;
27;
3
2
23
Kadáčková Monika
00795
8;11;
2
2
25
Hôrecká Magdaléna
00782
3;
17;20;21;
4
26
Učníková Vanessa
00785
7;
1
N
27H
Margušová Tamara
02161
28
Harantová Adriana
00805
[1];[5];[6];
[18];
4
N2
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
22:13
2:
50:53
3:
59:36
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
7
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Lupkovičová Henrieta
01251
1;❼;
23;[25];
3
2
5
Vasiliková Viktória
01813
7;
18;19;21;
4
2
6
Tomášová Emma
01816
7
Smolková Simona
01246
2;[5];8;12;[14];[16];
20;
7
N222D
10
Juricová Dorota 01819
4;6;
22;24;
4
2
11
Lukáčová Emma
01266
2
12
Khuda Nikoletta 30458
14
Timková Tímea
01814
3;15;[17];
3
N2
15
Kužmová Karin
03837
9;10;11;13;
26;
5
2
17
Ondrijová Daša
01265
21
Remetová Michaela
01263
33
Kantorisová Jana
01260
A
ZVD:
Humeňanský Patrik
Podpis:
B
Tréner:
Dvorščák Adam
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Beluško Peter
Funkcia:
D
Funkcionári:
Kantorisová Michaela
Funkcia:
Team Time-Out 1:
24:34
2:
40:08
3:
55:34
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Garabík František
Zdravotná služba:
Balážová Janka
Časomerač:
Kucej Milan
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Zahumenská Alena
Podpis:
Rozhodca:
Nagy Maroš
Podpis:
Rozhodca:
Klieštiková Simona
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:45
14
Napom
00:58
28
1:0
01:31
4
1:1
01:59
5H
2:1
03:16
28
Napom
03:34
4
Nepr7m
04:20
25
3:1
04:44
7
3:2
05:30
5H
4:2
05:38
4
Vyluc2m
05:58
5H
Vyluc2m
06:08
14
4:3
06:56
10
4:4
07:43
7
Napom
10:49
7
4:5
11:28
7
Vyluc2m
11:31
28
5:5
11:54
10
5:6
13:06
10
Vyluc2m
13:12
28
6:6
13:31
11
Vyluc2m
14:46
5
6:7
14:46
26
Napom
16:44
26
7:7
16:53
7
7:8
17:49
15
7:9
20:00
23
8:9
20:31
15
8:10
21:29
15
8:11
21:38
10
9:11
22:15
7
9:12
22:39
15
9:13
24:11
10
10:13
24:26
23
11:13
25:09
7
11:14
25:30
5
Vyluc2m
26:36
20
12:14
27:27
20
13:14
28:09
14
13:15
28:31
15
Vyluc2m
28:31
23
Vyluc2m
29:02
10
14:15
29:12
7
14:16
29:43
11
15:16
29:57
20
Vyluc2m
29:59
14
15:17
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:48
5H
16:17
33:24
5
16:18
34:10
25
17:18
35:05
28
18:18
36:43
5
18:19
37:08
2
19:19
37:17
7
19:20
38:11
25
20:20
39:17
25
21:20
41:06
7
Vyluc2m
41:08
10
22:20
41:44
5
22:21
42:15
2
23:21
42:29
10
23:22
42:54
11
24:22
43:13
4
24:23
46:52
10
25:23
47:06
10
26:23
47:39
10
26:24
49:25
20
27:24
49:33
28
Vyluc2m
49:37
4
27:25
54:18
7
Vyluc2m
54:18
7
Diskv
54:51
10
28:25
56:13
10
29:25
56:52
14
Vyluc2m
59:18
15
29:26
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz