SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
13:00
Dátum
15.09.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
HC Tatran Stupava
B
Hostia
Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
32
22
Polčas
(30')
15
14
Výsledok
(60')
32
22
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
70
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Chandogová Elena
00609
9;11;
2
9
Pírová Viviana
01204
[22];[23];❼;25;28;
4
16
Fabianová Tamara
00605
7;
18;27;
3
17
Holúbeková Karolína
00595
5;
16;
2
19
Masarovičová Lucia
01203
31;
1
23
Papajová Veronika
00363
26
Štrbáňová Mária
00366
13;
20;30;
3
28
Ďurišová Eliška
00597
[32];
1
N
32
Černá Simona
00602
35
Palušová Nina
00374
1;2;14;15;
24;
5
40
Karkušová Hana
00606
21;
1
42
Novosadová Michaela
00369
[3];4;[6];8;10;12;
17;19;26;[29];
10
N
50
Rigóová Simona
00775
82
Kittnerová Sarah
04682
A
ZVD:
Papaj Ján
Podpis:
B
Tréner:
Popluhár Robert
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Yildizová Aylin
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
8:42
2:
53:57
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
6
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tovarňáková Natália
03195
D
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
5;9;12;
16;❼;
4
8
Čižmariková Lujza
03202
19;
1
10
Rebičová Juliána
03196
11
Kobová Erika
03193
12
Petrová Simona
03200
13
Tannenbaumová Sofia
03204
4;
1
N
16
Lučanská Lea
28822
17
Pastírová Viktória
03206
18
Dušková Veronika
03198
3;7;[10];14;
[15];17;
6
2
19
Ožvátová Alexandra
03203
13;
1
22
22
Dynisová Mariana
03194
1;2;8;
18;
4
N22
23
Racová Zuzana
03199
21;
1
27
Borošová Janka
06462
33
Polievková Barbora
03190
6;11;
20;22;
4
N2
A
ZVD:
Cibere Marcel
Podpis:
N
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
20:25
2:
32:28
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Draškovič Rudolf
Zdravotná služba:
Hepner Ľuboš
Časomerač:
Geisseová Petra
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Halusková Šárka
Podpis:
Rozhodca:
Kellner Stanislava
Podpis:
Rozhodca:
Jablončíková Jana
Podpis:
Delegát:
Čech Marian
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:32
35
1:0
00:52
22
1:1
01:11
35
2:1
01:59
13
Napom
02:31
22
2:2
02:50
33
Napom
04:03
42
3:2
04:30
18
3:3
05:19
13
3:4
06:00
22
Napom
06:09
42
4:4
06:21
5
4:5
07:00
33
4:6
07:03
28
Napom
07:42
18
4:7
09:04
22
4:8
10:30
17
5:8
11:12
5
5:9
13:24
42
6:9
15:43
42
Napom
16:06
18
6:10
16:27
16
7:10
17:56
42
8:10
18:54
3
9:10
19:20
33
9:11
19:48
19
Vyluc2m
19:57
42
10:11
20:52
22
Vyluc2m
22:26
3
11:11
23:33
5
11:12
24:25
42
12:12
27:01
26
13:12
27:37
35
14:12
29:19
35
15:12
29:34
19
15:13
29:59
18
15:14
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:01
A
Napom
30:32
18
15:15
31:10
17
16:15
32:03
42
17:15
32:27
16
18:15
33:48
5
18:16
34:11
42
19:16
34:28
18
19:17
34:53
26
20:17
35:18
40
21:17
37:05
9
22:17
40:33
22
22:18
41:14
9
23:18
43:13
35
24:18
45:43
33
Vyluc2m
45:50
9
Nepr7m
46:59
8
24:19
47:17
9
25:19
47:41
42
26:19
49:08
5
Nepr7m
50:42
19
Vyluc2m
50:55
16
27:19
52:06
33
27:20
52:51
9
28:20
52:53
18
Vyluc2m
53:30
23
28:21
54:47
22
Vyluc2m
54:48
42
29:21
56:28
33
29:22
58:18
26
30:22
58:47
19
31:22
59:35
1
Diskv
59:38
28
32:22
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz