SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
13:00
Dátum
15.09.2019
Miesto
MŠH Šaľa
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
HK Slovan Duslo Šaľa
B
Hostia
ŠŠK Prešov
Konečný
výsledok
16
14
Polčas
(30')
7
10
Výsledok
(60')
16
14
1. Predĺženie
---
---
2. Predĺženie
---
---
Po 7m
hodoch
---
----
Diváci
70
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Štrpková Monika
03402
3
Kunová Alexandra
03906
❼;
2
4
Alföldiová Paulína
03901
11;15;
2
N2
7
Kučerová Miriam
00390
10
Bírová Rebecca
03905
4;[7];
❼;
2
N
11
Pápayová Nina
01602
1;2;5;
16;
4
12
Vnuková Barbora
02539
13
Šalatová Radka
03785
9;
1
17
Osztényiová Romana
03408
21
Kováčiková Lucia
03917
6;
1
24
Forrová Laura
03902
25
Heráková Veronika Erika
03569
51
Mydlová Katarína
02060
3;❼;
[10];[12];14;
4
99
Szabová Viktória
02537
8;13;
2
A
ZVD:
Braunová Darina
Podpis:
B
Tréner:
Pálová Janette
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Pál Adam
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
13:41
2:
58:25
3:
---
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Kohútová Maria 01250
4
Lupkovičová Henrieta 01251
7;9;❼;
2
N2
5
Vasiliková Viktória 01813
5;8;
2
6
Tomášová Emma 01816
7
Smolková Simona 01246
2;10;
2
10
Juricová Dorota 01819
11
Lukáčová Ema 01266
13
Tereková Claudia 01815
14
Timková Tímea 01814
12;
1
222D
17
Ondrijová Dáša 01265
2
18
Vargová Diana 01252
[1];3;4;6;
11;13;[14];
7
N
21
Remetová Michaela 01263
24
Kužmová Karin 03837
33
Kantorisová Jana 01260
A
ZVD:
Humeňanský Patrik
Podpis:
B
Tréner:
Dvorščák Adam
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
20:49
2:
46:26
3:
57:11
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Nemček Jozef
Zdravotná služba:
Boltenkov Alexander
Časomerač:
Kuglerová Janka
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Kuglerová Ema
Podpis:
Rozhodca:
Majstríková Ľubica
Podpis:
Rozhodca:
Zubo Roman
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:37
11
1:0
01:21
4
Napom
01:41
18
1:1
03:14
3
Nepr7m
04:00
4
Napom
04:15
11
2:1
07:29
51
3:1
07:43
7
3:2
07:45
10
Napom
09:07
18
3:3
09:27
10
4:3
10:31
18
4:4
11:57
18
Napom
13:35
5
4:5
15:27
18
4:6
16:00
4
4:7
17:24
5
4:8
17:55
14
Vyluc2m
18:25
4
4:9
18:41
51
Nepr7m
19:25
11
5:9
20:24
21
6:9
23:20
4
Vyluc2m
23:24
4
Nepr7m
26:12
7
6:10
28:24
4
Vyluc2m
28:48
3
Vyluc2m
29:31
14
Vyluc2m
29:56
10
7:10
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:39
99
8:10
32:59
10
Nepr7m
36:00
18
8:11
38:55
13
9:11
41:21
51
10:11
42:04
4
11:11
45:12
51
12:11
46:16
99
13:11
51:54
14
13:12
53:43
18
13:13
55:01
51
14:13
55:08
17
Vyluc2m
56:06
4
15:13
57:04
11
16:13
58:08
18
16:14
59:53
14
Vyluc2m
59:53
14
Diskv
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz