SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
8A-03
Čas
13:00
Dátum
15.09.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Bánovce/Partizánske
B
Hostia
Hlohovec/Nitra
Konečný
výsledok
41
16
Polčas
(30')
18
8
Výsledok
(60')
41
16
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Sondorová Patrícia
01544
2
Vargová Ivona
01545
3
Adamusová Simona
01560
4
Horňanová Viktória
01541
3;❼;5;[6];11;12;13;
20;24;25;26;32;38;39;40;
14
6
Bajtalová Chiara
02385
[4];7;8;9;14;17;
27;29;30;31;33;35;
12
N
7
Zaťková Vladimíra 02204
15;
19;22;37;
4
2
9
Ivanková Monika
01547
10;
28;
2
11
Kopčanová Liana
01548
❼;2;[16];[18];
[21];41;
5
N
12
Domčeková Denisa
01537
23
Sobotová Pavlína
03663
23;34;36;
3
24
Rusňáková Lenka
01651
1;
1
26
Imríšková Vanesa
01540
35
Skladaná Ema
04446
A
ZVD:
Szabová Petra
Podpis:
B
Tréner:
Adi Milan
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
39 : 55
2:
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
7
Szóradová Martina
01021
3;
13;
2
2
11
Filáková Soňa
00134
2;
1
13
Spáčilová Simona
02517
7;
16;
2
14
Brathová Hana
01000
15;
1
2
17
Uhlárová Ivona
01031
4;[5];6;8;
[11];❼;❼;
5
222D
18
Polačiková Lucia
03942
10;
1
19
Petríková Adriana
02302
14;
1
20
Kočíšková Emily
03925
1;
12;
2
N
23
Šrámeková Karolína
01032
9;
1
N22
50
Pénzešová Diana
01749
A
ZVD:
Krajčovičová Romana
Podpis:
B
Tréner:
Medová Zlatica
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
16 : 54
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
PaeDr. Nagy Miroslav
Zdravotná služba:
Jaroslav Ďurech
Časomerač:
Miroslav Rácik
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ďurechová Jana
Podpis:
Rozhodca:
Kica Michal
Podpis:
Rozhodca:
Bačik Pavol
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:57
24
1:0
02:18
20
1:1
03:24
20
Napom
03:41
11
Nepr7m
06:24
11
1:2
06:37
11
2:2
08:01
4
3:2
08:27
7
3:3
09:02
23
Napom
09:12
6
4:3
10:42
17
4:4
11:43
6
Napom
12:55
23
Vyluc2m
13:01
4
Nepr7m
14:34
4
5:4
15:32
17
5:5
16:02
17
Vyluc2m
16:08
4
6:5
16:44
6
7:5
17:55
23
Vyluc2m
18:36
6
8:5
19:05
6
9:5
20:03
9
10:5
21:30
4
11:5
22:17
4
12:5
22:46
4
13:5
23:31
6
14:5
24:14
7
15:5
25:23
17
15:6
25:51
17
Vyluc2m
26:02
11
16:6
27:07
14
Vyluc2m
27:07
6
17:6
27:21
13
17:7
27:31
11
Napom
28:44
17
17:8
29:26
11
18:8
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:26
7
19:8
31:48
4
20:8
33:26
7
Vyluc2m
33:30
11
21:8
35:37
23
21:9
36:46
7
22:9
37:39
23
23:9
38:28
4
24:9
38:48
18
24:10
39:04
4
25:10
39:26
7
Vyluc2m
39:35
17
25:11
41:23
4
26:11
41:54
6
27:11
42:38
9
28:11
43:21
6
29:11
43:58
6
30:11
45:22
20
30:12
45:54
7
30:13
46:38
6
31:13
47:37
17
Nepr7m
49:14
4
32:13
50:00
6
33:13
50:30
19
33:14
50:59
23
34:14
54:51
6
35:14
55:05
17
Vyluc2m
55:07
17
Diskv
55:36
23
36:14
56:06
14
36:15
56:55
13
36:16
57:07
7
37:16
57:56
4
38:16
58:39
4
39:16
59:10
4
40:16
59:29
17
Nepr7m
59:54
11
41:16
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz