SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Mladšie dorastenky 2019/2020
Číslo
Čas
13,00
Dátum
14.09.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK Drábová Košice
B
Hostia
ŠKP Bratislava
Konečný
výsledok
33
25
Polčas
(30')
17
10
Výsledok
(60')
33
25
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
6
Bertová Viktória
03468
7
Mišková Eliška
03028
8
Papcunová Laura
28667
6;12;13;
19;
4
11
Vaľková Kamila
03478
30;
1
12
Dobosyová Simona
00936
18
Vargovičová Katarína
01703
1;4;
2
2
20
Turcsányiová Timea
01690
18;21;22;27;
4
21
Tomčovčíkova Emma
03813
23
Štefanovová Sára
01707
3;8;
28;33;
4
N22
27
Fotulová Lujza
01705
2;5;[7];9;10;11;14;15;17;
20;❼;23;24;25;
13
N2
29
Vargová Sofia
01702
16;
1
33
Takáčova Klaudia
01701
34
Lorencová Ema
03481
35
Rojková Michaela
03608
26;29;[31];32;
4
N2
36
Dovičínová Karolína
00849
A
ZVD:
Fotul Miroslav
Podpis:
B
Tréner:
Fotul Miroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Dobosy Ľubomír
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
27:27
2:
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Zvarová Zuzana
02099
H95
Kolandrová Lea
02936
1;
23;
2
2
12
Stachová Emma
02042
24
Hlásna Romana
04819
19;
1
31
Grygarová Nina
03637
10;
21;25;
3
N
33
Petrányiová Linda
02002
2;
1
9
Nagyová Nela
02495
3;❼;
18;20;
3
47
Chudá Alexandra 03689
H52
Šmahlíková Barbora
02933
6;
1
N22
H54
Kujanová Sarah
01398
5;7;8;
11;14;[15];[16];17;[22];24;
10
60
Vaňová Karina
03504
9;
1
64
Múčková Nicol
02103
12;
1
46
Káľavská Viktória
03688
4;
13;
2
A
ZVD:
Nemec Vladimír
Podpis:
B
Tréner:
Kuťková Jana
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
7:56
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Vargová Jana
Zdravotná služba:
Majný Jozef
Časomerač:
Vargová Nikola
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Fotulová Laura
Podpis:
Rozhodca:
Gedeon Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Ľoch Erik
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
03:20
18
1:0
04:12
23
Napom
04:58
27
2:0
05:35
23
3:0
06:43
H95
3:1
07:13
18
4:1
07:56
27
5:1
07:56
31
Napom
07:56
A
TTO
08:58
33
5:2
09:30
8
6:2
10:00
9
6:3
13:10
27
7:3
13:47
46
7:4
13:49
27
Napom
14:19
23
8:4
14:22
H52
Napom
15:08
H54
8:5
15:21
27
9:5
15:44
H52
9:6
15:48
35
Napom
16:01
27
10:6
16:42
H54
10:7
16:42
35
Vyluc2m
18:23
H54
10:8
18:45
H52
Vyluc2m
19:26
27
11:8
19:56
8
12:8
21:55
8
13:8
22:22
27
14:8
23:41
60
14:9
24:15
31
14:10
24:41
27
15:10
25:32
29
16:10
26:40
27
17:10
27:27
A
TTO
30:00
9
Nepr7m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:33
20
18:10
31:33
H54
18:11
31:59
64
18:12
32:08
8
19:12
33:08
27
20:12
33:38
46
20:13
34:27
27
Nepr7m
35:02
23
Vyluc2m
35:10
H54
20:14
35:32
20
21:14
36:53
20
22:14
37:02
18
Vyluc2m
37:06
H54
22:15
38:20
27
23:15
41:59
27
24:15
42:31
23
Vyluc2m
44:06
27
25:15
44:07
H52
Vyluc2m
45:59
35
26:15
46:15
H54
26:16
46:37
20
27:16
47:25
23
28:16
47:35
H54
28:17
48:40
35
29:17
48:42
H95
Vyluc2m
49:18
9
29:18
50:31
24
29:19
51:27
9
29:20
53:32
11
30:20
53:39
31
30:21
54:15
35
31:21
55:08
H54
31:22
56:13
27
Vyluc2m
57:01
H95
31:23
58:59
35
32:23
59:19
H54
32:24
59:44
23
33:24
60:00
31
33:25
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz