SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Staršie dorastenky 2019/2020
Číslo
7B-24
Čas
14:45
Dátum
08.03.2020
Miesto
ŠH Bánovce nad Bebravou
Veková kategória
Starší dorast
A
Domáci
Bánovce/Partizánske
B
Hostia
MHK Bytča
Konečný
výsledok
34
30
Polčas
(30')
14
15
Výsledok
(60')
34
30
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Pokorná Petra
01339
2
Líšková Jela
01187
3
Pavlovská Tatiana
03749
6;8;
25;
3
2
8
Križanová Andrea
03940
9
Ráciková Alexandra
01340
27;
1
11
Maděránková Sabína
04438
17
Bežová Magdaléna
00654
1;
15;18;22;[24];29;[30];33;
8
22
Žáčiková Ema
01348
2;3;12;
17;19;
5
N2
25
Galková Zuzana
01183
4;9;14;
16;21;26;28;
7
N22
28
Galková Hana
01189
5;10;[11];[13];
32;
5
N
29H
Žoldošová Sabína Kristína
02431
38
Escherová Inez
01193
7;
20;23;31;34;
5
A
ZVD:
Boďová Marta
Podpis:
B
Tréner:
Paulovičová Nataša
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
------
2:
53:54
3:
-------
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Chudejová Ľudmila
03347
2
Rantúchová Veronika
03586
3
Gaňová Romana
00024
5;6;7;10;15;
17;23;27;
8
5H
Nepelová Tamara
01927
22;26;
2
6
Leštinová Lucia
00793
[4];[8];9;
16;20;21;24;28;29;30;
10
N
8
Valúchová Terézia
00022
19;
1
10
Jánošíková Kristína
00784
12;
1
14
Holíncová Laura
00025
[1];[2];[3];11;[13];
❼;18;25;
7
N
18
Zubáňová Tereza
00781
22
Chudovská Natália
00783
23
Kadáčková Monika
00795
28
Harantová Adriana
00805
29
Weberová Ema
00791
14;
1
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Kucej Milan
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
27:02
2:
38:56
3:
-------
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
6
Hl. usporiadateľ:
Mačuga Jozef
Zdravotná služba:
Ďurech Jaroslav
Časomerač:
Rácik Miroslav
Hlásateľ:
-------
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ďurechová Jana
Podpis:
Rozhodca:
Dvorský Peter
Podpis:
Rozhodca:
Štrbová Veronika
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:35
28
Napom
00:46
14
0:1
01:10
17
1:1
01:53
25
Napom
02:14
22
2:1
04:18
14
2:2
07:10
14
2:3
07:38
22
3:3
07:48
6
3:4
07:48
3
Vyluc2m
08:44
25
4:4
08:48
14
Napom
09:34
28
5:4
11:17
6
Napom
12:14
22
Napom
12:14
3
5:5
13:21
3
6:5
13:58
3
6:6
14:26
3
6:7
14:50
38
7:7
16:23
6
7:8
16:50
3
8:8
17:33
25
9:8
18:02
6
9:9
18:49
28
10:9
19:11
22
Vyluc2m
19:34
3
10:10
20:10
28
11:10
21:05
14
11:11
21:49
10
11:12
23:07
14
11:13
23:43
22
12:13
24:34
29
12:14
26:59
28
13:14
28:38
25
14:14
29:52
3
14:15
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:31
17
15:15
33:09
14
Nepr7m
33:56
6
15:16
34:07
25
16:16
34:53
22
17:16
35:36
17
18:16
38:09
22
19:16
38:48
38
20:16
39:29
3
20:17
39:45
25
21:17
40:24
17
22:17
40:51
14
22:18
41:09
38
23:18
42:27
8
23:19
43:57
17
24:19
44:31
25
Vyluc2m
44:41
6
24:20
46:14
6
24:21
47:12
3
25:21
47:32
5H
25:22
49:15
25
26:22
49:42
3
26:23
50:43
9
27:23
51:00
25
28:23
51:13
6
28:24
51:42
14
28:25
52:07
17
29:25
52:26
25
Vyluc2m
52:47
5H
29:26
55:27
17
30:26
55:57
3
30:27
57:15
38
31:27
57:58
6
31:28
58:09
28
32:28
58:33
6
32:29
59:18
17
33:29
59:46
6
33:30
59:57
38
34:30
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz