SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Staršie dorastenky 2019/2020
Číslo
7-22
Čas
16:45
Dátum
12.10.2019
Miesto
Veková kategória
Starší dorast
A
Domáci
MŠK Vranov nad Topľou
B
Hostia
MŠK/HC DAC Dunajská Streda
Konečný
výsledok
29
28
Polčas
(30')
13
14
Výsledok
(60')
29
28
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tomovčíková Simona
04135
5
Ihnátová Terézia
01722
11;
29;
2
6
Vaterková Natália
01731
[1];[3];8;10;[12];❼;
❼;26;
6
7
Mizíková Alexandra
03219
10
Haňová Nela
02870
9;
❼;19;21;22;
4
11
Tomková Antónia
01743
13
Zápotocká Kristína
01728
4;
14;15;17;24;25;
6
14
Dobošová Viktória
06595
16
Kovaľová Kočišová Kamila
01119
18H
Poľáková Natália
28845
19H
Pavolová Zoja
06059
2;7;
23;[28];
4
N22
22
Prišticová Ingrid
01736
5;6;13;
16;18;20;27;
7
N2
23
Petíková Kristína
01734
24
Jenčová Veronika
01726
25
Brosová Klaudia
01721
A
ZVD:
Kľučár Milan
Podpis:
B
Tréner:
Bella Jaroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Capik Michal
Funkcia:
D
Funkcionári:
Balint Miloš
Funkcia:
Team Time-Out 1:
24,55
2:
42,22
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
10
Vargová Nikolett
02739
1;6;7;
24;26;
5
N
16
Mészáros Rebeka
05844
18
Mészáros Réka
19375
[4];[11];12;
[15];[16];[18];28;
7
66
Simonics Zsóka
02735
2;
17;19;20;22;
5
2
67
Ollé Anna
03515
8;14;
23;25;
4
68
Davidovská Edina
03522
3;
1
2
69
Danter Eszter
09780
2
72
Álló Barbara
02734
21;
1
76
Agh Rebeca
03507
9;10;13;
27;
4
222D
78
Horváth Sára
01763
5;
1
79
Pintér Eszter
28825
96
Makóová Eva
03993
A
ZVD:
Újhelyiová Henrieta
Podpis:
B
Tréner:
Priklerová Silvia
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
13,33
2:
52,36
3:
59,28
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Jozef Čech
Zdravotná služba:
Balintová Svetlana
Časomerač:
Pačutová Kristína
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Jančíková Alena
Podpis:
Rozhodca:
Gedeon Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Štefan Anton
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:21
10
Napom
01:11
6
1:0
02:26
19H
2:0
03:36
10
2:1
04:11
6
3:1
05:26
66
3:2
06:06
13
4:2
07:21
68
4:3
08:11
22
5:3
09:01
22
Napom
09:01
18
5:4
13:21
22
6:4
13:41
19H
7:4
14:16
6
8:4
14:51
78
8:5
16:06
10
8:6
17:16
10
9:6
17:46
10
9:7
18:31
6
10:7
18:51
19H
Napom
18:51
67
10:8
19:36
5
11:8
19:56
76
Vyluc2m
19:56
6
12:8
21:21
76
12:9
21:56
22
13:9
24:06
76
13:10
26:21
18
13:11
27:06
18
13:12
28:21
76
13:13
29:01
6
Nepr7m
29:41
67
13:14
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:31
13
14:14
31:31
22
Vyluc2m
31:31
18
14:15
33:26
19H
Vyluc2m
33:26
18
14:16
33:56
76
Vyluc2m
34:11
68
Vyluc2m
34:11
10
Nepr7m
34:51
66
14:17
35:31
13
15:17
35:56
18
15:18
36:26
22
16:18
36:56
66
16:19
37:36
66
16:20
37:56
13
17:20
38:36
22
18:20
39:36
72
18:21
40:11
66
18:22
41:11
10
19:22
41:36
22
20:22
42:01
67
20:23
42:51
10
20:24
42:51
69
Vyluc2m
43:16
6
Nepr7m
43:36
10
21:24
44:26
67
21:25
45:46
10
22:25
46:36
19H
23:25
47:06
10
23:26
47:56
13
24:26
48:51
76
24:27
49:36
13
25:27
50:51
66
Vyluc2m
50:51
2
51:36
6
26:27
52:31
22
27:27
54:16
19H
28:27
55:16
18
28:28
57:01
76
Vyluc2m
57:01
76
Diskv
58:41
5
29:28
59:41
19H
Vyluc2m
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz