SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Staršie dorastenky 2019/2020
Číslo
7-28
Čas
12:00
Dátum
19.10.2019
Miesto
Veková kategória
Starší dorast
A
Domáci
HC Tatran Stupava
B
Hostia
MŠK Vranov nad Topľou
Konečný
výsledok
24
15
Polčas
(30')
15
8
Výsledok
(60')
24
15
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
70
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
7
Danišová Zuzana
00336
21;22;
2
8
Havelková Klára
03221
5;7;
16;
3
2
9
Pírová Viviana
01204
20;
1
2
10
Baštiová Sabina
00771
11
Nemčeková Lucia
03176
19;23;
2
12
Voržáčková Viktória
00341
15
Gálová Sabína
00772
8;
1
19
Hladíková Nicol
00551
3;9;10;13;
24;
5
2
23
Papajová Veronika
00363
26
Štrbáňová Mária
00366
35
Palušová Nina
00374
38
Švajdlenková Sára
00688
[1];2;[4];6;[11];14;15;
❼;
7
48
Bilačičová Lucia
00596
12;
1
67
Turčanová Diana
02070
18;
1
N
70
Tóthová Lucia
00559
17;
1
2
98
Velická Ivana
02928
A
ZVD:
Olšavský Peter
Podpis:
B
Tréner:
Varjassiová Petra
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tomovčíková Simona
04135
2
Mizíková Alexandra
03219
5
Ihnátová Terézia
01722
1;
1
N
6
Vaterková Natália
01731
❼;[2];5;6;
9;[11];[12];
6
2
9
Ihnátová Tatiana
01723
10
Haňová Nela
02870
13;
1
2
11
Tomková Antónia
01743
13
Zápotocká Kristína
01728
18H
Poľáková Natália
28845
19H
Pavolová Zoja
06059
4;7;8;
10;
4
222D
20
Dobošová Viktória
06595
14;15;
2
22
Prišticová Ingrid
01736
3;
1
A
ZVD:
Kľučár Milan
Podpis:
B
Tréner:
Bella Jaroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Balint Miloš
Funkcia:
D
Funkcionári:
Capik Michal
Funkcia:
Team Time-Out 1:
17:40
2:
55:13
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Papaj Ján
Zdravotná služba:
Kubovičová Simona
Časomerač:
Halusková Odeta
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Halusková Šárka
Podpis:
Rozhodca:
Jablončíková Jana
Podpis:
Rozhodca:
Tomášová Barbora
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:47
5
Napom
01:10
38
1:0
02:05
38
2:0
03:37
19
3:0
04:37
38
4:0
04:58
5
4:1
05:26
8
5:1
06:12
6
Nepr7m
10:50
38
6:1
11:29
9
Vyluc2m
12:47
8
7:1
14:08
67
Napom
14:38
6
7:2
15:08
15
8:2
17:36
19
9:2
18:12
22
9:3
19:44
19H
9:4
19:55
19
10:4
21:08
6
10:5
21:44
19H
Vyluc2m
21:48
38
11:5
22:29
48
12:5
22:46
6
12:6
22:55
6
Vyluc2m
23:50
19
13:6
24:17
19H
13:7
24:48
38
14:7
26:28
19H
14:8
28:42
38
15:8
29:14
70
Vyluc2m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
33:29
38
Nepr7m
37:12
8
16:8
37:56
6
16:9
40:00
8
Vyluc2m
40:26
70
17:9
41:26
19H
17:10
42:13
67
18:10
44:20
19
Vyluc2m
44:23
6
18:11
45:17
19H
Vyluc2m
46:27
19H
Vyluc2m
46:27
19H
Diskv
47:30
11
19:11
49:53
6
19:12
52:52
10
19:13
53:02
9
20:13
53:30
20
20:14
54:16
7
21:14
55:28
20
21:15
55:57
7
22:15
57:11
11
23:15
59:31
10
Vyluc2m
59:56
19
24:15
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz