SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Staršie dorastenky 2019/2020
Číslo
7-67
Čas
14:45
Dátum
16.02.2020
Miesto
Veková kategória
Starší dorast
A
Domáci
ŠŠK Prešov
B
Hostia
HK Slovan Duslo Šaľa
Konečný
výsledok
34
20
Polčas
(30')
19
9
Výsledok
(60')
34
20
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
120
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Dvorščáková Alena
01117
2;3;5;[9];14;16;
23;28;30;33;
10
2
5
Ratvajská Slávka
03217
2
9
Popovcová Martina
00471
7;11;12;13;15;
20;21;25;26;
9
11
Ratvajská Lenka
00473
17;19;
24;27;
4
12
Vrabľová Erika
01808
13
Timková Tímea
01814
1;4;8;10;
22;
5
14
Kantorisová Michaela
01255
31;
1
N2
15
Petrovska Anastasiia
06532
6;18;
2
2
17
Syrokhman Yana
06619
2
20
Rontová Sandra
01264
21
Janíková Patrícia
01248
[29];[34];
2
30
Poláková Veronika
01126
44
Kráľová Laura
01111
55
Smolková Simona
01246
[32];
1
2
A
ZVD:
Beluško Peter
Podpis:
B
Tréner:
Vikartovský Maroš
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Dvorščák Adam
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Lovászová Laura
03918
5
Kollerová Gizela
02642
6
Letková Linda Mária
02653
8
Gállová Dominika
02647
9
Roszivalová Lucia
02649
18;19;
2
11
Ščípová Olívia
03412
1;
10;13;
3
N2
12
Kusyová Kristína
03043
14
Greštiaková Janka
02743
4;5;7;9;
4
15
Ševčíková Bianka
02645
2;
14;15;17;
4
2
18
Blašková Simona
02640
22
Bergendiová Nina
03041
3;❼;
16;
2
24
Bolfová Paulína
00808
[6];[8];
[20];
3
N
25
Darázsová Laura
03960
12;
1
29
Pálová Petra
03916
11;
1
2
A
ZVD:
Pálová Janette
Podpis:
B
Tréner:
Braunová Darina
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
11,24
2:
43,18
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Lupkovič Henrich
Zdravotná služba:
Popovec Marián
Časomerač:
Lupkovičová Kamila
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Goboňa Miloslav
Podpis:
Rozhodca:
Vydra Ivan
Podpis:
Rozhodca:
Daňo Jozef
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:22
13
1:0
02:16
3
2:0
03:42
3
3:0
04:23
11
3:1
05:28
15
3:2
06:03
13
4:2
06:06
24
Napom
06:56
15
Vyluc2m
07:45
29
Vyluc2m
09:51
3
5:2
10:53
15
6:2
11:19
9
7:2
11:56
22
7:3
12:27
13
8:3
12:42
14
8:4
13:23
3
9:4
14:08
11
Napom
14:45
13
10:4
15:31
9
11:4
16:05
14
11:5
17:28
9
12:5
18:04
9
13:5
18:41
14
Napom
18:59
22
Nepr7m
19:25
3
14:5
20:18
9
15:5
21:55
3
16:5
22:59
11
17:5
23:52
15
18:5
24:43
11
19:5
25:15
5
Vyluc2m
25:23
24
19:6
25:58
14
19:7
27:06
14
Vyluc2m
28:06
24
19:8
29:14
14
19:9
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:15
9
20:9
34:06
11
20:10
34:26
9
21:10
34:53
29
21:11
35:03
15
Vyluc2m
35:51
25
21:12
36:19
11
21:13
39:07
13
22:13
39:12
11
Vyluc2m
39:56
15
22:14
40:21
3
23:14
41:44
11
24:14
42:53
9
25:14
43:15
9
26:14
44:23
15
26:15
44:37
22
26:16
45:22
11
27:16
45:53
15
27:17
46:53
9
27:18
48:34
3
28:18
49:50
21
29:18
50:51
3
30:18
51:53
14
31:18
52:49
55
32:18
53:26
9
32:19
56:52
3
33:19
57:15
17
Vyluc2m
58:03
21
34:19
59:16
3
Vyluc2m
59:27
55
Vyluc2m
59:32
24
34:20
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz