SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Staršie dorastenky 2019/2020
Číslo
7-46
Čas
17:45
Dátum
08.11.2019
Miesto
ŠH v Predmieri
Veková kategória
Starší dorast
A
Domáci
MHK Bytča
B
Hostia
Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
26
21
Polčas
(30')
9
9
Výsledok
(60')
26
21
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
60
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Gaňová Romana
00024
5H
Nepelová Tamara
01927
6
Leštinová Lucia
00793
12;14;17;18;❼;
4
2
7
Zahumenská Andrea
00780
❼;9;
11;13;❼;19;22;25;
6
8
Valúchová Terézia
00022
2;
26;
2
10
Jánošíková Kristína
00784
12H
Jakubíková Barbora
02608
14
Holíncová Laura
00025
[1];3;4;[5];[6];8;10;
❼;15;16;20;21;24;
12
N
18
Zubáňová Tereza
00781
7;
1
2
22
Chudovská Natália
00783
23
Kadáčková Monika
00795
23;
1
29
Weberová Ema
00791
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
23:58
2:
53:51
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
4
Pustá Martina
01061
12;
1
8
Dmytrenko Nataliia
30232
2
11
Trifunović Milica
30240
4;
1
17
Kakaščíková Miriam
00470
2;
1
20
Kakaščíková Petra
01811
21
Gajdošová Viktória
02294
19;20;
2
N2
25
Radović Marija
30239
3;5;6;
[13];15;[17];[18];❼;
7
2
28
Sabolová Sára
02296
37
Romančáková Katarína
02287
44
Savko Elvina
28768
11;21;
2
74
Rovňáková Simona
02288
[1];7;8;9;
10;❼;14;16;
7
2
87
Burdina Anastassiia
30176
A
ZVD:
Cibere Marcel
Podpis:
B
Tréner:
Beňadik Ján
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
14:29
2:
49:53
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Garabík František
Zdravotná služba:
Balážová Janka
Časomerač:
Kucej Milan
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Zahumenská Alena
Podpis:
Rozhodca:
Landsfeld Antonín
Podpis:
Rozhodca:
Klieštiková Simona
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:32
25
Vyluc2m
02:37
14
Napom
02:55
74
0:1
03:30
21
Napom
03:39
7
Nepr7m
04:06
17
0:2
06:13
14
1:2
06:56
8
2:2
07:12
14
3:2
08:31
14
4:2
10:49
6
Vyluc2m
12:10
25
4:3
13:23
21
Vyluc2m
13:23
14
5:3
14:29
B
TTO
14:41
11
5:4
16:42
25
5:5
17:41
14
6:5
20:01
18
7:5
20:53
25
7:6
21:30
14
8:6
22:08
74
8:7
23:57
74
8:8
23:58
A
TTO
24:34
7
9:8
28:21
74
9:9
30:00
14
10:9
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:48
7
11:9
30:59
74
11:10
32:45
14
Nepr7m
33:25
6
12:10
34:01
74
Nepr7m
36:02
7
13:10
36:32
6
14:10
37:50
44
14:11
38:44
4
14:12
39:30
14
15:12
39:47
8
Vyluc2m
39:47
7
Nepr7m
39:47
18
Vyluc2m
39:53
25
15:13
42:00
74
15:14
42:42
14
16:14
42:54
25
16:15
44:27
6
17:15
45:27
74
17:16
45:52
6
18:16
46:58
7
19:16
48:12
14
20:16
48:19
74
Vyluc2m
48:39
14
21:16
49:30
7
22:16
49:53
B
TTO
50:14
25
22:17
52:47
23
23:17
53:30
25
23:18
53:51
A
TTO
54:45
21
23:19
56:15
14
24:19
56:45
21
24:20
57:38
7
25:20
58:35
25
Nepr7m
59:19
6
Nepr7m
59:36
8
26:20
60:01
44
26:21
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz