SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Staršie dorastenky 2019/2020
Číslo
7-35
Čas
13:00
Dátum
26.10.2019
Miesto
ŠH v Predmieri
Veková kategória
Starší dorast
A
Domáci
MHK Bytča
B
Hostia
MŠK/HC DAC Dunajská Streda
Konečný
výsledok
30
29
Polčas
(30')
14
12
Výsledok
(60')
30
29
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
45
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Chudejová Ľudmila
03347
3
Gaňová Romana
00024
2;5;
16;21;24;
5
2
5H
Nepelová Tamara
01927
6
Leštinová Lucia
00793
9;
22;28;30;
4
2
7
Zahumenská Andrea
00780
[10];[12];❼;
[26];❼;29;
4
N
10
Jánošíková Kristína
00784
3;6;11;
18;
4
N2
14
Holíncová Laura
00025
1;8;13;[14];
15;17;[19];❼;23;27;
9
18
Zubáňová Tereza
00781
4;
1
22
Chudovská Natália
00783
N
23
Kadáčková Monika
00795
20;
1
28
Harantová Adriana
00805
29
Weberová Ema
00791
7;
25;
2
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
18:20
2:
36:34
3:
Počet 7m hodov:
8
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Pénzes Monika
03526
3;
17;19;28;
4
N2
10
Vargová Nikolett
02739
29;
1
2
16
Mészáros Rebeka
05844
18
Mészáros Réka
19375
1;[4];[5];[6];[8];[9];[11];
13;[14];16;18;[22];23;25;[26];27;
16
22
66
Simonics Zsóka
02735
[10];
❼;
1
67
Ollé Anna
03515
22
68
Davidovská Edina
03522
7;12;
15;
3
N2
69
Danter Eszter
09780
76
Agh Rebeca
03507
78
Horváth Sára
01763
20;
1
79
Pintér Eszter
28825
2;
21;24;
3
96
Makóová Eva
03993
A
ZVD:
Priklerová Silvia
Podpis:
B
Tréner:
Priklerová Silvia
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
05:25
2:
3:
Počet 7m hodov:
11
Góly zo 7m:
10
Hl. usporiadateľ:
Garabík František
Zdravotná služba:
Balážová Janka
Časomerač:
Kucej Milan
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Zahumenská Alena
Podpis:
Rozhodca:
Landsfeld Antonín
Podpis:
Rozhodca:
Klieštiková Simona
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:00
14
1:0
01:20
68
Napom
01:27
18
1:1
01:51
3
2:1
02:30
79
2:2
03:01
2
Napom
03:11
10
3:2
03:59
18
4:2
05:22
3
5:2
05:25
B
TTO
05:54
2
5:3
06:45
10
6:3
07:36
3
Vyluc2m
07:39
18
6:4
08:13
2
Vyluc2m
08:29
29
7:4
09:31
14
8:4
09:50
18
8:5
10:56
10
Napom
11:10
18
8:6
13:23
6
9:6
14:17
68
9:7
15:13
7
10:7
15:58
10
11:7
17:49
67
Vyluc2m
17:51
7
12:7
18:18
14
13:7
18:20
B
TTO
19:02
7
Napom
19:02
18
13:8
20:35
18
13:9
21:46
7
Nepr7m
22:37
66
13:10
23:16
14
14:10
26:27
22
Napom
27:12
18
14:11
27:44
A
TTO
28:26
68
14:12
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:59
14
15:12
31:38
3
16:12
32:04
18
16:13
35:53
18
16:14
36:31
68
16:15
36:34
A
TTO
37:29
14
17:15
37:46
10
18:15
38:10
10
Vyluc2m
38:14
66
Nepr7m
40:01
14
19:15
40:24
18
19:16
40:50
23
20:16
41:28
3
21:16
41:54
2
21:17
42:20
6
22:17
43:23
18
22:18
45:24
2
22:19
46:14
18
Vyluc2m
46:33
14
Nepr7m
46:35
14
23:19
48:44
3
24:19
49:07
29
25:19
50:34
78
25:20
51:03
79
25:21
51:43
18
25:22
52:07
7
26:22
52:37
14
27:22
53:39
18
27:23
54:06
68
Vyluc2m
54:11
7
Nepr7m
55:10
79
27:24
55:36
6
28:24
56:11
18
28:25
56:51
10
Vyluc2m
57:13
7
29:25
57:21
6
Vyluc2m
57:21
18
29:26
58:16
18
29:27
58:43
18
Vyluc2m
59:15
2
29:28
59:21
6
30:28
59:21
10
30:29
59:59
67
Vyluc2m
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz