SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Staršie dorastenky 2019/2020
Číslo
7-51
Čas
14:45
Dátum
17.11.2019
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Starší dorast
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
Bánovce/Partizánske
Konečný
výsledok
29
27
Polčas
(30')
17
12
Výsledok
(60')
29
27
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
3
Michalcová Erika
00901
4
Pustá Martina
01061
12;14;
2
8
Dmytrenko Nataliia
30232
8;11;
21;23;27;
5
17
Kakaščíková Miriam
00470
7;17;
2
18
Pastírová Viktória
03206
20
Kakaščíková Petra
01811
21
Gajdošová Viktória
02294
1;4;5;9;10;16;
6
28
Sabolová Sára
02296
37
Romančáková Katarína
02287
13;
1
44
Savko Elvina
28768
❼;15;
24;[25];28;
4
74
Rovňáková Simona
02288
2;3;6;
18;19;
5
2
77
Burdina Anastassiia
30176
26;29;
2
99
Michalcová Ivona
00900
20;22;
2
N2
A
ZVD:
Lajčak Ján
Podpis:
B
Tréner:
Beňadik Ján
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
26:04
2:
44:45
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
1
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Pokorná Petra
01339
2
Líšková Jela
01187
5;
1
N22
8
Križanová Andrea
03940
9;12;
2
11
Maděránková Sabína
04438
15
Pavlovská Tatiana
03749
2;7;
2
17
Bežová Magdaléna
00654
23;26;
2
2
27
Žitňanová Hana
00651
3;4;8;[10];[11];
14;15;17;20;21;22;❼;25;27;
13
28
Galková Hana
01189
1;6;
18;19;24;
5
N
38
Escherová Inez
01193
N
66
Žoldošová Sabína Kristína
02431
13;16;
2
69
Sondorová Patrícia
01544
A
ZVD:
Duchoňová
Podpis:
B
Tréner:
Paulovičová Nataša
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
07:44
2:
50:23
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Korpa Michal
Zdravotná služba:
Šarocká Lucia
Časomerač:
Pustý František
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Tomková Milica
Podpis:
Rozhodca:
Ľoch Erik
Podpis:
Rozhodca:
Soláriková Mariana
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:14
21
1:0
01:44
28
1:1
02:12
74
2:1
03:18
74
3:1
03:27
28
Napom
04:39
21
4:1
04:56
21
5:1
05:16
2
Napom
05:23
74
6:1
07:10
17
7:1
08:16
15
7:2
08:36
8
8:2
10:28
21
9:2
11:19
21
10:2
12:33
27
10:3
13:09
38
Napom
13:21
44
Nepr7m
15:31
8
11:3
16:17
27
11:4
17:11
4
12:4
18:25
99
Napom
19:08
2
12:5
20:32
28
12:6
20:47
37
13:6
21:15
15
13:7
21:25
74
Vyluc2m
22:38
27
13:8
23:30
4
14:8
25:14
44
15:8
25:47
8
15:9
26:10
21
16:9
27:13
99
Vyluc2m
27:20
27
16:10
27:40
17
17:10
28:33
27
17:11
29:31
8
17:12
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:14
66
17:13
32:29
2
Vyluc2m
33:38
74
18:13
35:34
74
19:13
38:36
27
19:14
39:46
27
19:15
40:30
99
20:15
41:39
66
20:16
41:56
8
21:16
42:25
99
22:16
42:49
27
22:17
44:25
28
22:18
45:29
8
23:18
46:18
28
23:19
46:42
27
23:20
49:01
27
23:21
49:08
44
24:21
49:14
17
Vyluc2m
50:06
2
Vyluc2m
50:17
44
25:21
50:44
27
25:22
51:20
17
25:23
52:29
77
26:23
54:37
8
27:23
55:41
28
27:24
55:52
44
28:24
56:17
27
Nepr7m
56:39
27
28:25
58:41
17
28:26
59:46
77
29:26
59:56
27
29:27
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz