SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Staršie dorastenky 2019/2020
Číslo
7-38
Čas
13:15
Dátum
03.11.2019
Miesto
Veková kategória
Starší dorast
A
Domáci
MŠK/HC DAC Dunajská Streda
B
Hostia
Bánovce/Partizánske
Konečný
výsledok
34
34
Polčas
(30')
22
19
Výsledok
(60')
34
34
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
60
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Pénzes Monika
03526
5;6;10;18;19;22;
30;❼;32;34;
9
10
Vargová Nikolett
02739
13;
26;
2
N
13
Brunczvik Fanni
02790
16
Mészáros Rebeka
05844
18
Mészáros Réka
19375
3;7;12;[17];
23;24;[25];[27];[29];33;
10
N2
59
Hornyák Panna
03512
66
Simonics Zsóka
02735
1;20;21;
❼;31;
4
2
67
Ollé Anna
03515
2;4;8;11;15;16;
28;
7
68
Davidovská Edina
03522
69
Danter Eszter
09780
9;14;
2
72
Álló Barbara
02734
78
Horváth Sára
01763
79
Pintér Eszter
28825
96
Makóová Eva
03993
A
ZVD:
Straková Mária
Podpis:
B
Tréner:
Priklerová Silvia
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
59:43
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Pokorná Petra
01339
2
Líšková Jela
01187
16;
25;26;28;
4
8
Križanová Andrea
03940
16
Kollárová Dominika
02392
7;9;
2
22
Žáčiková Ema
01348
2;10;[17];❼;
20;24;
5
N222D
25
Galková Zuzana
01183
[1];6;12;[15];❼;[19];
[27];[30];32;[34];
9
2
26
Sobotová Pavlína
03663
28
Galková Hana
01189
3;13;
23;31;
4
29
Zaťková Vladimira
02204
38
Escherová Inez
01193
5;
21;29;
3
2
69
Sondorová Patrícia
01544
73
Žitňanová Hana
00651
[4];8;❼;11;14;18;
22;33;
7
A
ZVD:
Boďová Marta
Podpis:
B
Tréner:
Paulovičová Nataša
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
47:35
3:
57:24
Počet 7m hodov:
11
Góly zo 7m:
8
Hl. usporiadateľ:
Brunczviková Tünde
Zdravotná služba:
MUDr. Horváth Zoltán
Časomerač:
Lelkesová Andrea
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Újhelyiová Henrieta
Podpis:
Rozhodca:
Haščík Peter
Podpis:
Rozhodca:
Štrbová Veronika
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:45
66
1:0
00:57
22
Napom
01:25
25
1:1
02:46
67
2:1
03:47
22
2:2
04:12
22
Vyluc2m
04:25
18
3:2
05:01
28
3:3
05:50
67
4:3
06:18
2
5:3
06:51
18
Napom
07:05
73
5:4
07:37
2
6:4
07:53
22
Vyluc2m
08:22
18
7:4
08:49
38
7:5
09:53
67
8:5
10:29
25
8:6
10:57
69
9:6
11:13
2
10:6
11:43
16
10:7
13:28
73
10:8
14:01
67
11:8
14:20
16
11:9
15:00
22
11:10
15:27
18
12:10
16:01
10
Napom
16:45
73
Nepr7m
16:49
73
12:11
17:07
10
13:11
17:30
25
13:12
17:40
69
14:12
18:11
28
14:13
18:59
67
15:13
19:52
73
15:14
20:17
67
16:14
20:52
66
Vyluc2m
20:52
25
16:15
21:35
38
Vyluc2m
21:38
18
17:15
22:20
2
17:16
22:46
2
18:16
24:03
25
Nepr7m
24:13
2
19:16
24:55
22
19:17
25:58
22
Nepr7m
26:36
66
20:17
27:14
73
20:18
27:37
66
21:18
27:55
25
21:19
28:50
2
22:19
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:48
18
23:19
31:00
22
23:20
31:33
38
23:21
32:00
73
23:22
32:24
28
23:23
33:00
18
24:23
33:37
18
25:23
34:44
22
25:24
37:34
66
Nepr7m
38:06
2
25:25
38:34
10
26:25
39:15
2
26:26
40:07
18
27:26
40:54
25
27:27
41:21
67
28:27
43:44
2
28:28
44:00
25
Vyluc2m
44:03
18
29:28
45:15
38
29:29
47:26
2
30:29
48:04
18
Vyluc2m
48:06
25
30:30
49:21
2
Nepr7m
51:29
66
31:30
53:08
2
32:30
54:32
28
32:31
54:56
18
33:31
57:13
22
Vyluc2m
57:13
22
Diskv
57:59
25
33:32
58:37
73
33:33
59:34
25
33:34
59:44
2
34:34
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz