SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Staršie dorastenky 2019/2020
Číslo
7-20
Čas
15:15
Dátum
12.10.2019
Miesto
ŠH LF
Veková kategória
Starší dorast
A
Domáci
ŠKP Bratislava
B
Hostia
Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
24
25
Polčas
(30')
13
14
Výsledok
(60')
24
25
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Petrulová Klaudia
02082
10
Csölleová Dominika
02466
[1];3;8;9;10;
17;19;20;22;
9
N2
12
Stachová Emma
02042
16
Krajčová Renée
02017
25
Špavorová Michaela
02487
11;
1
34
Baranová Dominika
00102
16;
1
39
Slováčková Emma
00549
5;6;[13];
14;15;23;[24];
7
60
Vaňová Karina
03504
18;
1
66
Jeníčková Viktória
01973
2;
21;
2
2
73
Rischerová Tereza
01978
4;7;12;
3
2
93
Johanová Ema
02475
A
ZVD:
Csölleová Katarína
Podpis:
B
Tréner:
Kuťka Tomáš
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Kuťková Jana
Funkcia:
D
Funkcionári:
Nemec Vladimír
Funkcia:
Team Time-Out 1:
19:23
2:
41:26
3:
57:50
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
3
Michalcová Erika
00901
17;
1
2
4
Pustá Martina
01061
6;
19;
2
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
8
Dmytrenko Nataliia
30232
4;
1
17
Kakaščíková Miriam
00470
3;
18;24;
3
N22
20
Kakaščíková Petra
01811
21
Gajdošová Viktória
02294
5;8;
15;
3
N
22
Dynisová Mariana
03194
37
Romančáková Katarína
02287
44
Savko Elvina
28768
2;[7];9;
21;
4
22
74
Rovňáková Simona
02288
1;10;[12];13;
16;23;25;
7
N
77
Burdina Anastassiia
30176
11;14;
20;22;
4
A
ZVD:
Ondo Eštok Drahoslav
Podpis:
N
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
53:51
3:
59:43
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Hanušová Alexandra
Zdravotná služba:
Benson Kioko
Časomerač:
Otočková Veronika
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Krajčová Dominika
Podpis:
Rozhodca:
Kellner Stanislava
Podpis:
Rozhodca:
Sivák Milan
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:33
17
Napom
01:50
10
1:0
03:49
74
1:1
05:12
66
2:1
06:04
10
3:1
07:10
44
3:2
07:36
73
4:2
08:56
17
4:3
10:12
39
5:3
11:26
39
6:3
11:56
8
6:4
12:41
21
6:5
13:46
21
Napom
14:06
4
6:6
14:45
73
7:6
15:20
10
8:6
15:49
10
Napom
16:12
44
8:7
18:21
21
8:8
19:20
44
8:9
20:05
10
9:9
20:54
74
Napom
21:45
74
9:10
22:22
10
10:10
23:53
25
11:10
24:54
77
11:11
26:28
74
11:12
26:58
73
12:12
27:42
10
Vyluc2m
27:58
74
12:13
28:43
A
Napom
29:19
39
13:13
29:45
77
13:14
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:45
39
14:14
32:45
39
15:14
33:35
21
15:15
34:15
34
16:15
35:19
74
16:16
35:52
10
17:16
37:17
3
17:17
38:09
17
17:18
39:27
4
17:19
40:32
17
Vyluc2m
41:26
77
17:20
42:18
60
18:20
43:30
10
19:20
45:05
44
19:21
46:30
77
19:22
47:37
10
20:22
47:46
44
Vyluc2m
48:05
74
20:23
49:13
66
21:23
52:16
10
22:23
52:23
3
Vyluc2m
54:17
17
Vyluc2m
57:11
39
23:23
57:47
17
23:24
59:12
66
Vyluc2m
59:12
44
Vyluc2m
59:35
39
24:24
59:54
73
Vyluc2m
59:59
74
24:25
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz