SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Staršie dorastenky 2019/2020
Číslo
7-86
Čas
16:00
Dátum
08.03.2020
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Starší dorast
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
ŠKP Bratislava
Konečný
výsledok
26
22
Polčas
(30')
14
14
Výsledok
(60')
26
22
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
70
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
3
Michalcová Erika
00901
22
4
Pustá Martina
01061
5;
1
8
Dmytrenko Nataliia
30232
6;7;
24;
3
17
Kakaščíková Miriam
00470
12;
16;
2
20
Kakaščíková Petra
01811
21
Gajdošová Viktória
02294
8;
19;21;23;25;26;
6
2
23
Racová Zuzana
03199
2
33
Polievková Barbora
03190
37
Romančáková Katarína
02287
44
Savko Elvina
28768
[3];10;
17;18;20;❼;
5
N2
55
Čižmárová Anna Kristína
03201
74
Rovňáková Simona
02288
1;2;4;9;[11];13;[14];
15;22;
9
A
ZVD:
Lajčak Ján
Podpis:
B
Tréner:
Beňadik Ján
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Ondo Eštok Drahoslav
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
02:51
2:
23:25
3:
-------------------
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
19
Csölleová Dominika
02466
2;3;5;6;8;9;10;11;13;14;❼;
16;22;
12
2
22
Krajčová Renée
02017
27
Nagyová Nela
02495
[19];
1
28
Rischerová Tereza
01978
4;7;
17;21;
4
33
Petrányiová Linda
02002
51
Johanová Ema
02475
H 23
Kujanová Sarah
01398
12;
15;[20];
3
H 96
Šmahlíková Barbora
02933
22
H 95
Kolandrová Lea
02936
53
Petrulová Klaudia
02082
1;
18;
2
N
60
Vaňová Karina
03504
64
Múčková Nicol
02103
99
Stachová Emma
02042
A
ZVD:
Csölleová Katarína
Podpis:
B
Tréner:
Kuťka Tomáš
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2021
N
C
Funkcionári:
Kuťková Jana
Funkcia:
D
Funkcionári:
Nemec Vladimír
Funkcia:
Team Time-Out 1:
12:06
2:
33:45
3:
58:11
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Korpa Michal
Zdravotná služba:
Soták Jakub
Časomerač:
Pustý František
Hlásateľ:
-----------
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Štefanisková Ingrid
Podpis:
Rozhodca:
Gedeon Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Šimko Radoslav
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:31
53
0:1
01:58
19
0:2
02:05
74
1:2
02:37
19
1:3
02:53
28
1:4
04:22
19
1:5
05:31
19
1:6
05:58
74
2:6
06:43
53
Napom
06:57
44
3:6
08:37
28
3:7
08:38
44
Napom
09:05
74
4:7
12:02
4
5:7
12:59
8
6:7
14:05
19
6:8
14:31
8
7:8
15:38
21
8:8
16:06
19
8:9
16:18
74
9:9
17:11
19
9:10
18:34
19
9:11
18:34
3
Vyluc2m
19:27
H 23
9:12
21:02
19
9:13
23:20
19
9:14
23:50
44
10:14
24:57
74
11:14
25:49
H 96
Vyluc2m
25:59
17
12:14
27:13
19
Nepr7m
27:31
74
13:14
28:42
21
Vyluc2m
29:23
44
Vyluc2m
29:57
H 96
Vyluc2m
29:59
74
14:14
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:01
74
15:14
31:41
H 23
15:15
31:57
17
16:15
32:49
44
17:15
33:35
44
18:15
34:58
21
19:15
36:50
44
20:15
37:08
21
21:15
37:46
19
21:16
38:33
44
Nepr7m
40:43
74
22:16
41:35
28
22:17
43:11
21
23:17
45:54
53
23:18
47:23
8
24:18
48:58
21
25:18
51:18
23
Vyluc2m
51:18
19
Vyluc2m
52:36
27
25:19
53:32
B
Napom
56:03
3
Vyluc2m
57:22
H 23
25:20
58:48
28
25:21
59:44
19
25:22
59:58
21
26:22
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz