SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Staršie dorastenky 2019/2020
Číslo
7-07
Čas
11:15
Dátum
21.09.2019
Miesto
Veková kategória
Starší dorast
A
Domáci
ŠŠK Prešov
B
Hostia
Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
26
26
Polčas
(30')
13
13
Výsledok
(60')
26
26
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
52
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Feščáková Alexandra
01124
5
Belušková Katarína
01123
3;8;
2
2
7
Vargová Diana Mária
01252
6;9;10;11;
20;
5
10
Smolková Simona
01246
11
Ratvajská Lenka
00473
15;19;23;25;
4
22
12
Vrabľová Erika
01808
13
Timková Tímea
01814
18;
1
2
14
Jašová Tamara
01110
15
Petrovska Anastasiia
06532
7;
22;26;
3
2
17
Syrokhman Yana
06619
13;
1
N
20
Rontová Sandra
01264
21
Janíková Patrícia
01248
24
Lupkovičová Henrieta
01251
1;[2];4;5;12;
[14];[16];❼;17;24;
9
30
Poláková Veronika
01126
21;
1
A
ZVD:
Beluško Peter
Podpis:
B
Tréner:
Vikartovský Maroš
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Dvorščák Adam
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
22,41
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
3
Michalcová Erika
00901
8;
1
N
4
Pustá Martina
01061
2
8
Dmytrenko Nataliia
30232
11
Trifunović Milica
30240
1;5;
15;25;26;
5
17
Kakaščíková Miriam
00470
7;
1
N2
20
Kakaščíková Petra
01811
21
Gajdošová Viktória
02294
11;13;
2
25
Radović Marija
30239
3;[9];
14;16;17;[19];[24];
7
2
28
Sabolová Sára
02296
44
Savko Elvina
28768
[2];4;6;❼;
20;22;
5
2
74
Rovňáková Simona
02288
[10];12;
18;[21];
4
87
Burdina Anastassiia
30176
2
99
Michalcová Ivona
00900
23;
1
A
ZVD:
Lajčak Ján
Podpis:
B
Tréner:
Beňadik Ján
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Soták Jakub
Funkcia:
D
Funkcionári:
Ondo Eštok Drahoslav
Funkcia:
Team Time-Out 1:
29,37
2:
53,48
3:
59,22
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
6
Hl. usporiadateľ:
Lupkovič Henrich
Zdravotná služba:
Desiatniková Ľubomíra
Časomerač:
Goboňa Miloš
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
_Vasiliková Sabína
Podpis:
Rozhodca:
Klus Zoran
Podpis:
Rozhodca:
Vydra Ivan
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:20
11
0:1
02:02
17
Napom
04:49
24
1:1
05:36
17
Napom
05:50
44
1:2
06:07
3
Napom
06:21
24
2:2
07:09
25
2:3
07:56
5
3:3
08:25
44
3:4
09:32
24
4:4
09:37
17
Vyluc2m
10:24
5
Vyluc2m
10:35
11
4:5
12:07
44
4:6
13:21
44
Nepr7m
13:51
24
5:6
14:42
17
5:7
14:55
7
6:7
15:29
3
6:8
16:31
15
7:8
18:09
5
8:8
19:04
15
Vyluc2m
19:07
25
8:9
19:55
7
9:9
20:42
7
10:9
21:35
74
10:10
22:43
44
Vyluc2m
24:00
21
10:11
24:49
74
10:12
25:28
7
11:12
27:09
24
12:12
27:23
21
12:13
29:37
17
13:13
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:08
25
13:14
32:00
11
13:15
32:50
24
14:15
35:30
25
14:16
35:48
25
14:17
36:44
11
15:17
38:44
74
15:18
42:00
11
Vyluc2m
42:43
25
15:19
42:57
13
Vyluc2m
43:17
44
15:20
45:13
11
Vyluc2m
45:26
74
15:21
45:34
24
16:21
48:41
25
Vyluc2m
48:45
24
Nepr7m
49:15
44
16:22
49:33
24
17:22
50:14
99
17:23
50:36
13
18:23
51:45
87
Vyluc2m
51:49
11
19:23
53:23
25
19:24
53:36
7
20:24
53:42
4
Vyluc2m
54:13
30
21:24
54:43
11
21:25
55:22
15
22:25
57:29
11
22:26
57:45
11
23:26
58:38
24
24:26
59:04
11
25:26
59:42
15
26:26
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz