SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Staršie dorastenky 2019/2020
Číslo
7-01
Čas
14:45
Dátum
15.09.2019
Miesto
MŠH Šaľa
Veková kategória
Starší dorast
A
Domáci
HK Slovan Duslo Šaľa
B
Hostia
ŠŠK Prešov
Konečný
výsledok
29
25
Polčas
(30')
13
17
Výsledok
(60')
29
25
1. Predĺženie
---
---
2. Predĺženie
---
---
Po 7m
hodoch
---
---
Diváci
70
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Lovászová Laura
03918
6
Letková Linda Mária
02653
7;
22;24;27;
4
8
Gállová Dominika
02647
1;9;12;
14;19;21;26;28;29;
9
9
Roszivalová Lucia
02649
11
Ščípová Olívia
03412
❼;13;
18;
2
N2
12
Kusyová Kristína
03043
14
Greštiaková Janka
02743
N
15
Ševčíková Bianka
02645
3;5;8;
17;25;
5
2
18
Blašková Simona
02640
10;11;
2
22
Bergendiová Nina
03041
2;6;
16;[23];
4
23
Miťková Lenka
03923
25
Darázsová Laura
03960
4;
1
29
Pálová Petra
03916
15;20;
2
N2
A
ZVD:
Pálová Janette
Podpis:
B
Tréner:
Braunová Darina
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
14:45
2:
58:59
3:
---
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
1
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
5
Belušková Katarína
01123
5;
1
2
9
Popovcová Martina
00471
[1];2;[3];[4];❼;6;9;10;11;15;
[18];19;[22];23;25;
14
11
Ratvajská Lenka
00473
[12];
❼;
1
N22
12
Vrabľová Erika
01808
13
Timková Tímea
01814
2
14
Jašová Tamara
01110
15
Petrovska Anastasiia
06532
14;
20;21;24;
4
N
16
Rontová Sandra
01264
17
Syrokhman Yana
06619
7;8;16;
3
21
Janíková Patrícia
01248
24
Lupkovičová Henrieta
01251
13;
1
44
Kráľová Laura
01111
17;
1
N
A
ZVD:
Beluško Peter
Podpis:
B
Tréner:
Vikartovský Maroš
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Dvorščák Adam
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
50:53
2:
---
3:
---
Počet 7m hodov:
8
Góly zo 7m:
6
Hl. usporiadateľ:
Nemček Jozef
Zdravotná služba:
Boltenkov Alexander
Časomerač:
Kuglerová Janka
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Kuglerová Ema
Podpis:
Rozhodca:
Majstríková Ľubica
Podpis:
Rozhodca:
Zubo Roman
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:50
9
0:1
01:41
8
1:1
02:25
9
1:2
03:06
22
2:2
03:43
29
Napom
04:04
9
2:3
04:33
14
Napom
05:11
9
2:4
05:47
11
Napom
05:57
15
3:4
06:20
11
Napom
06:47
5
3:5
07:22
15
Vyluc2m
07:38
9
Nepr7m
08:50
25
4:5
09:25
9
4:6
11:20
17
4:7
11:29
15
5:7
11:35
44
Napom
12:36
22
6:7
13:28
17
6:8
13:32
9
6:9
14:31
9
6:10
17:22
9
6:11
18:07
15
Napom
18:23
6
7:11
19:24
11
7:12
19:41
11
Vyluc2m
20:38
24
7:13
21:25
15
7:14
22:46
15
8:14
23:15
9
8:15
23:42
8
9:15
24:14
17
9:16
25:00
11
Nepr7m
25:34
44
9:17
27:25
18
10:17
28:05
18
11:17
29:02
8
12:17
29:59
11
13:17
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:28
8
14:17
34:35
11
Nepr7m
35:20
13
Vyluc2m
36:43
29
15:17
37:45
22
16:17
38:31
9
16:18
39:59
9
16:19
40:40
15
17:19
41:07
15
17:20
42:15
11
18:20
43:38
8
19:20
44:16
15
19:21
44:16
11
Vyluc2m
44:16
29
20:21
44:17
9
20:22
44:41
8
21:22
45:12
9
21:23
45:42
6
22:23
46:44
22
23:23
48:55
29
Vyluc2m
50:00
15
23:24
50:40
6
24:24
51:01
9
24:25
51:51
15
25:25
53:53
8
26:25
54:56
6
27:25
56:48
8
28:25
56:50
5
Vyluc2m
58:13
8
29:25
59:46
11
Vyluc2m
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz