SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Ženy 2019/2020
Číslo
2-23
Čas
17:00
Dátum
20.10.2019
Miesto
Veková kategória
Dospelí
A
Domáci
HKM Šurany
B
Hostia
ŠŠK CVČ Nesvady-Imeľ
Konečný
výsledok
29
25
Polčas
(30')
17
11
Výsledok
(60')
29
25
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Zlatinská Timea
00382
3P
Cviková Hana
00376
5
Zlatinská Vivien
00385
2;3;5;[6];9;11;12;17;
[23];[28];29;
11
N
6
Rácková Michaela
01629
19;
1
7
Procháczková Monika
04297
1;7;
22;
3
N
8
Daneková Tatiana
02403
13;
1
22
9
Takáčová Eva
02397
4;[14];15;16;
27;
5
2
11P
Michalková Soňa
02804
12
Klussaiová Nikola
00379
13
Jenigárová Romana
02396
10;
21;25;
3
14
Kozlíková Lucia
00380
15
Vadkerti Michaela
24015
17H
Tisajová Monika
00824
8;
18;20;24;26;
5
N2
24
Vachová Michaela
02399
33
Slažanská Romana
02273
A
ZVD:
Hyll Vladimír
Podpis:
B
Tréner:
Bérešová Lucia
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
28:39
2:
35:05
3:
59:14
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
21
Gombárová Laura
00754
33
Harisová Lucia
00752
47
Kládek Baetrix
00753
N2
48
Kóšová Nikolett
00755
[8];10;
15;20;[22];[24];
6
50
Zacharová Karin
00751
2;[3];5;7;
[13];18;[23];❼;
7
51
Ryšavá Vanesa
00760
1;
16;
2
52
Simonicsová Ulrika
23787
9;
1
58
Gálová Sabina
02251
59
Mrúzová Letícia
20243
65
Kenderová Evelin
15332
12;14;17;19;
4
66
Ožvaldová Lucia
00756
25;
1
68
Harisová Sandra
00015
22
69
Harisová Edina
00014
4;
21;
2
N2
70
Molnárová Barbora
00010
6;11;
2
2
A
ZVD:
Zachar Ervín
Podpis:
B
Tréner:
Miškovič Juraj
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Tóth Ľudovít
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
15:00
2:
24:10
3:
55:29
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
6
Hl. usporiadateľ:
Rácková Tatiana
Zdravotná služba:
Blanárová Monika
Časomerač:
Cviková Lucia
Hlásateľ:
Kurucová Zuzana
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Zlatinská Jana
Podpis:
Rozhodca:
Bednár Erik
Podpis:
Rozhodca:
Beňo Martin
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:50
7
1:0
01:30
51
1:1
02:52
50
1:2
02:54
5
Napom
03:33
5
2:2
04:26
50
2:3
05:38
69
2:4
06:14
5
3:4
07:57
50
3:5
08:02
7
Napom
08:32
9
4:5
08:37
69
Napom
09:20
5
5:5
12:10
47
Napom
13:02
5
6:5
14:24
7
7:5
14:58
17H
8:5
15:21
8
Vyluc2m
16:17
5
9:5
16:52
70
9:6
16:58
17H
Napom
18:36
50
9:7
19:25
13
10:7
21:18
5
11:7
22:35
5
12:7
24:08
8
13:7
24:30
8
Vyluc2m
24:35
48
13:8
25:15
69
Vyluc2m
25:42
70
Vyluc2m
25:47
9
14:8
26:21
52
14:9
26:32
9
15:9
27:07
48
15:10
27:55
9
16:10
29:16
70
16:11
29:21
5
17:11
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:13
17H
18:11
31:49
65
18:12
33:08
50
18:13
33:39
6
19:13
33:54
65
19:14
34:18
48
19:15
34:56
51
19:16
35:31
17H
20:16
37:10
65
20:17
37:20
13
21:17
38:09
50
21:18
39:10
65
21:19
40:29
7
22:19
41:34
48
22:20
41:48
68
Vyluc2m
41:51
5
23:20
43:11
17H
24:20
44:15
69
24:21
46:30
9
Vyluc2m
47:23
13
25:21
47:50
48
25:22
49:07
17H
26:22
50:09
17H
Vyluc2m
50:13
50
26:23
50:42
47
Vyluc2m
52:28
48
26:24
53:01
9
27:24
54:40
5
28:24
57:56
50
Nepr7m
58:47
66
28:25
59:30
68
Vyluc2m
59:32
5
29:25
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz