SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Ženy 2019/2020
Číslo
2-54
Čas
16:30
Dátum
01.03.2020
Miesto
ŠH Bánovce nad Bebravou
Veková kategória
Dospelí
A
Domáci
ŠKP Topoľčany
B
Hostia
ŠKP Bratislava
Konečný
výsledok
34
22
Polčas
(30')
20
14
Výsledok
(60')
34
22
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
70
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1H
Adameová Zuzana
06774
3
Krajčíková Dominika
00905
16;18;20;
23;26;32;
6
5
Božiková Kristína
00909
8;10;
25;❼;28;
4
N
6
Schwarzová Aneta
00902
1;[2];5;[7];9;11;13;14;
21;[24];❼;
10
7
Griffiths Katarína
00903
29;[30];
2
N2
8
Ivanová Libuša
00904
4;
31;
2
9
Terlandová Ivana
01660
2
10
Kubáňová Libuša
02075
12;
22;
2
12H
Sakalošová Martina
01347
13
Klačanská Katarína
04371
3;
1
2
15
Kertészová Andrea
15364
6;15;17;19;
27;33;34;
7
17P
Klačanská Ema
28804
A
ZVD:
Ivanová Daniela
Podpis:
B
Tréner:
Ivanov Ivan
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2050
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
-----
2:
-----
3:
-----
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Múdra Adriana
01824
2
Staršichová Zdenka
01979
10;
19;
2
4
Andrlová Vanessa
06899
5
Vaninová Martina
02093
20;
1
6
Tornócziová Patrícia
03268
4;❼;
1
7
Šebestová Jana
01828
2
8
Azácis Petra
17491
16;
1
12
Bugárová Vanessza
01761
8;
1
14
Hlavatá Sabina
01989
15
Pončáková Tatiana
01821
[3];9;
[15];17;[21];❼;22;
6
16
Blahová Daniela
08228
20
Hanušová Alexandra
04231
24
Gallisová Alena
02072
6;
1
32
Čurilová Jana
01127
2;13;14;
18;
4
34
Kubinová Simona
01831
52
Zámečníková Dominika
28073
1;5;7;[11];[12];
❼;
5
N
A
ZVD:
Kuťková Jana
Podpis:
B
Tréner:
Kuťková Jana
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
19:57
2:
-----
3:
-----
Počet 7m hodov:
8
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Schwarzová Jana
Zdravotná služba:
Trenčanská Mária
Časomerač:
Pokorná Petra
Hlásateľ:
Kopecká Romana
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Haluzová Marta
Podpis:
Rozhodca:
Nagy Maroš
Podpis:
Rozhodca:
Nagy Michal
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:52
6
1:0
01:41
6
2:0
02:34
13
3:0
03:00
52
3:1
04:10
32
3:2
04:37
8
4:2
04:47
6
5:2
05:19
13
Vyluc2m
05:37
5
Napom
05:55
15
5:3
06:52
6
5:4
07:21
15
6:4
08:14
52
Napom
08:24
6
7:4
08:51
52
7:5
10:12
24
7:6
10:33
5
8:6
10:59
7
Napom
11:20
6
Nepr7m
11:26
6
9:6
12:57
5
10:6
15:06
52
10:7
15:26
6
11:7
16:22
10
12:7
17:17
6
13:7
18:29
6
14:7
19:31
15
15:7
20:01
3
16:7
20:27
12
16:8
20:56
15
16:9
21:32
15
17:9
21:57
3
18:9
22:52
2
18:10
24:33
15
19:10
25:28
3
20:10
26:18
52
20:11
27:37
52
20:12
29:06
32
20:13
29:55
32
20:14
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:43
6
21:14
32:10
10
22:14
33:32
3
23:14
34:46
6
24:14
36:12
5
25:14
37:04
52
Nepr7m
38:41
3
26:14
38:50
7
Vyluc2m
38:53
15
26:15
39:45
7
Vyluc2m
39:49
6
Nepr7m
40:03
8
26:16
40:35
5
Nepr7m
41:12
15
26:17
41:26
15
27:17
43:58
32
27:18
44:22
5
28:18
47:10
7
29:18
49:06
7
30:18
50:49
2
30:19
51:47
5
30:20
52:47
8
31:20
54:51
15
31:21
55:49
3
32:21
57:16
9
Vyluc2m
57:20
15
Nepr7m
57:30
15
32:22
57:55
15
33:22
59:07
15
34:22
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz