SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Ženy 2019/2020
Číslo
2A-08
Čas
16:00
Dátum
22.09.2019
Miesto
ŠH Partizánske
Veková kategória
Dospelí
A
Domáci
HK Slávia Partizánske
B
Hostia
ŠŠK Bernolákova Košice
Konečný
výsledok
29
26
Polčas
(30')
13
14
Výsledok
(60')
29
26
1. Predĺženie
--
--
2. Predĺženie
--
--
Po 7m
hodoch
--
--
Diváci
55
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hričovská Miriam
02374
3
Bencová Jana
00650
1;2;[6];8;
19;❼;28;
6
N22
6
Hullmanová Martina
02368
22;23;26;
3
10
Junásová Annamária
02369
11
Horníková Lucia
13119
12
Rusňáková Veronika
01665
17
Szabová Petra
24656
4;
24;
2
N2
18
Gulová Beáta
28921
19
Zdychavská Katarína
28118
5;
1
22
Vácvalová Ľubica
27313
N
23 H
Obstová Kristína
01338
10;13;
16;17;18;29;
6
26
Kollárová Dominika
02392
7;
27;
2
35
Maxová Angelika
02383
48
Turková Eva
01341
3;11;
15;21;
4
2
81
Duchovičová Lucia
05020
9;[12];
[14];[20];[25];❼;
5
A
ZVD:
Bohunská Vanesa
Podpis:
B
Tréner:
Adi Milan
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
23:58
2:
51:56
3:
-----
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Englerová Lea
03257
2
5
Pajorová Veronika
03254
24;
1
22
7
Petreková Ema
03250
9 H
Bednárová Vanda
02029
4;9;
17;25;
4
N
10
Petursdottir Gunnhildur
03263
8;
18;[19];20;[26];
5
N22
13
Buráková Denisa
04822
14
Matyiová Nikola
03479
15
Koníková Zuzana
00184
2;3;[5];10;11;13;[14];
[15];16;❼;
9
N
16
Soláriková Mariana
03084
17
Kišidayová Patrícia
03260
1;12;
21;
3
18
Pálsdóttir Áróra Eir
06631
6;7;
22;23;
4
2
30
Gašparová Monika
03247
A
ZVD:
Soláriková Mariana
Podpis:
B
Tréner:
Koníková Zuzana
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
21:31
2:
42:52
3:
---
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Gula Daniel
Zdravotná služba:
MuDr. Polák Boris
Časomerač:
Rusňáková Katarína
Hlásateľ:
Žiška Miroslav
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Chudoba Dávid
Podpis:
Rozhodca:
Gabriš Juraj
Podpis:
Rozhodca:
Veselka Milan
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:24
3
1:0
01:54
17
1:1
03:13
17
Napom
05:27
3
2:1
06:51
15
2:2
06:51
3
Napom
07:31
15
2:3
08:05
48
3:3
08:59
17
4:3
09:00
10
Napom
09:31
22
Napom
10:24
19
5:3
10:24
10
Vyluc2m
12:11
15
Napom
13:09
3
6:3
14:32
9 H
Napom
14:54
10
Vyluc2m
15:08
18
Vyluc2m
17:24
9 H
6:4
18:41
26
7:4
19:06
15
7:5
19:35
3
8:5
20:01
18
8:6
20:53
81
9:6
21:26
23 H
10:6
21:44
18
10:7
22:31
10
10:8
23:01
48
11:8
23:32
48
Vyluc2m
23:57
9 H
11:9
23:58
5
Vyluc2m
24:24
81
12:9
24:54
15
12:10
25:25
23 H
13:10
25:40
15
13:11
26:30
17
13:12
28:23
15
13:13
29:24
15
13:14
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:25
81
14:14
32:47
48
15:14
33:22
3
Vyluc2m
33:24
15
15:15
33:55
23 H
16:15
35:27
23 H
17:15
35:59
3
Vyluc2m
37:01
23 H
18:15
38:10
15
18:16
38:58
3
19:16
39:48
3
Vyluc2m
39:48
81
20:16
40:53
48
21:16
42:44
6
22:16
44:22
9 H
22:17
45:30
15
Nepr7m
45:57
6
23:17
47:02
10
23:18
48:05
17
24:18
48:25
17
Vyluc2m
48:28
10
24:19
49:25
81
25:19
50:02
10
25:20
50:30
6
26:20
50:56
17
26:21
51:53
18
26:22
52:53
26
27:22
53:25
18
27:23
53:59
5
27:24
55:17
81
Nepr7m
57:33
9 H
27:25
57:56
5
Vyluc2m
57:58
3
Nepr7m
58:00
3
28:25
59:04
23 H
29:25
59:18
10
29:26
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz