SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1.liga Ženy 2019/2020
Číslo
2-50
Čas
16:30
Dátum
22.02.2020
Miesto
Veková kategória
Dospelí
A
Domáci
HC Tatran Stupava
B
Hostia
HKM Šurany
Konečný
výsledok
28
20
Polčas
(30')
16
7
Výsledok
(60')
28
20
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
120
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
6
Kupkovičová Kristína
00555
[1];15;
19;20;21;[22];❼;
6
8
Miklošová Zuzana
19634
23;
1
9
Hladíková Nicol
00551
12
Voržáčková Viktória
00341
14
Kankulová Katarína
03462
8;11;
28;
3
15
Gálová Sabína
00772
18
Švajdlenková Sára
00688
19
Kovácsová Lucia
02847
13;14;❼;16;
17;
4
N22
23
Rumpelová Veronika
03842
28
Kaláberová Vanessa
02844
12;
1
34
Gašpareková Romana
02564
61
Szökeová Natália
02384
3;4;10;
3
66
Varjassiová Petra
27167
[2];5;7;9;
26;27;
6
67
Turčanová Diana
02070
70
Tóthová Lucia
00559
88
Gašpareková Ivana
02563
6;
18;24;25;
4
N2
A
ZVD:
Papaj Ján
Podpis:
B
Tréner:
Olšavský Peter
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Malina Miroslav
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
58:29
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Šumová Dominika
05940
3P
Cviková Hana
00376
1;
1
N2
5
Zlatinská Vivien
00385
5;
9;12;20;
4
N2
7
Procháczková Monika
04297
10;13;18;
3
8
Daneková Tatiana
02403
9
Takáčová Eva
02397
2;3;4;[6];7;
[8];11;15;[17];19;
10
2
13
Jenigárová Romana
02396
16;
1
N
14
Kozlíková Lucia
00380
16
Klussaiová Nikola
00379
17H
Tisajová Monika
00824
21H
Kollerová Gizela
02642
14;
1
33
Slažanská Romana
02273
A
ZVD:
Zlatinská Jana
Podpis:
B
Tréner:
Hyll Vladimír
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Zlatinská Timea
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
09:08
2:
48:09
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Draškovič Rudolf
Zdravotná služba:
Kubovičová Simona
Časomerač:
Halusková Odeta
Hlásateľ:
Renčo Martin
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Halusková Šárka
Podpis:
Rozhodca:
Beňo Martin
Podpis:
Rozhodca:
Bednár Erik
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:54
5
Napom
01:09
6
1:0
02:20
3P
Napom
02:41
66
2:0
03:23
61
3:0
04:08
3P
3:1
05:38
61
4:1
06:21
66
5:1
07:36
88
6:1
08:25
88
Napom
09:03
66
7:1
09:51
9
7:2
11:07
14
8:2
11:43
66
9:2
12:49
9
9:3
13:50
9
9:4
15:55
61
10:4
16:37
19
Napom
19:56
5
10:5
20:41
14
11:5
21:21
19
Vyluc2m
22:49
28
12:5
23:53
19
13:5
23:54
5
Vyluc2m
24:33
9
13:6
25:00
19
14:6
25:55
6
15:6
26:34
9
15:7
26:54
13
Napom
27:07
19
Nepr7m
28:39
19
16:7
2.polčas
m's''
A
B
akcia
32:04
88
Vyluc2m
32:07
9
16:8
33:11
5
16:9
33:51
19
17:9
34:05
19
Vyluc2m
36:24
7
17:10
37:23
88
18:10
38:07
6
19:10
39:15
6
20:10
40:03
6
21:10
40:44
9
21:11
41:37
5
21:12
42:40
9
Vyluc2m
42:43
6
22:12
43:37
8
23:12
44:44
6
Nepr7m
46:56
7
23:13
49:10
21H
23:14
49:37
88
24:14
50:03
9
24:15
51:06
13
24:16
51:52
3P
Vyluc2m
52:11
88
25:16
52:50
9
25:17
54:05
7
25:18
55:35
66
26:18
57:19
66
27:18
58:03
14
28:18
58:25
9
28:19
58:56
5
28:20
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz