SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
Trenčiansky a Žilinský kraj - Mladšie žiačky 2018/2019
Číslo
MLŽKY453
Čas
12:45
Dátum
10.02.2019
Miesto
Veková kategória
Mladšie žiactvo
A
Domáci
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
B
Hostia
MHK Bytča A
Konečný
výsledok
29
11
Polčas
(30')
14
5
Výsledok
(60')
29
11
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Šnirc Ján 02346
5
Daňová Lucia 01910
❼;5;9;14;
16;19;20;22;23;27;
9
6
Ondrejková Terézia 04920
8
Vidová Michaela 02347
9
Šestáková Timea 02345
❼;11;
25;
2
10
Dudášová Veronika 01911
2;4;8;10;
15;21;28;29;
8
11
Krišková Karolína 04923
1;3;6;7;12;❼;
17;24;26;
8
12
Zaťko Tomáš 28803
16
Baginová Zuzana 28863
17
Daňová Vanesa 04931
13;❼;
18;
2
A
ZVD:
Zaťko Peter
Podpis:
B
Tréner:
Pastierik Peter B 2019
Licencia:
Platnosť do:
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
0
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
19
Záhonová Lucia
04978
32
Ďuranová Michaela
04979
3;4;
2
48
Kostková Alexandra
04990
54
Pavlíková Marcela
04980
N2
56
Gajdošíková Soňa
04998
6;
1
64
Gajdošíková Romana
66
Tomaščíková Tereza
28517
67
Marušáková Mária
04985
❼;5;
7;9;11;
4
NN
68
Marková Petronela
04974
1;2;
8;10;
4
2
70
Gajdošíková Karolína
29161
A
ZVD:
Ďuraja Michal
Podpis:
B
Tréner:
Ostrochovnský Michal D 2019
Licencia:
Platnosť do:
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
1
Góly zo 7m:
0
Hl. usporiadateľ:
Ján Hullman
Zdravotná služba:
Renáta Straková
Časomerač:
Patrícia Sondorová
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Dominika Kollárová
Podpis:
Rozhodca:
Pokorný Vladimír
Podpis:
Rozhodca:
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
0:43
11
1:0
01:52
9
Nepr7m
2:11
68
1:1
2:40
67
Napom
2:48
5
Nepr7m
3:35
67
Nepr7m
3:54
10
2:1
4:49
11
3:1
5:02
10
4:1
6:22
68
4:2
6:35
5
5:2
7:16
11
6:2
7:45
32
6:3
9:29
11
7:3
10:01
10
8:3
11:26
5
9:3
13:03
10
10:3
14:08
32
10:4
14:30
9
11:4
15:57
54
Napom
16:11
11
12:4
16:47
54
Vyluc2m
16:52
11
Nepr7m
17:23
17
13:4
17:55
5
14:4
18:46
67
Napom
18:59
17
Nepr7m
19:35
67
14:5
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:10
10
15:5
30:54
56
15:6
31:09
5
16:6
31:50
68
Vyluc2m
31:58
11
17:6
33:27
17
18:6
33:44
5
19:6
34:26
5
20:6
35:15
10
21:6
35:50
67
21:7
36:48
5
22:7
38:10
5
23:7
39:29
11
24:7
39:40
9
25:7
40:10
68
25:8
41:10
67
25:9
44:08
11
26:9
44:18
68
26:10
46:17
5
27:10
47:02
67
27:11
47:41
10
28:11
49:20
10
29:11
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz