SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
14:00
Dátum
13.04.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MŠK Vranov nad Topľou
B
Hostia
MHK Bytča
Konečný
výsledok
18
28
Polčas
(30')
6
12
Výsledok
(60')
18
28
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tomovčíková Simona
04135
3H
Lukáčová Emma
01266
11;
1
4H
Ondrijová Daša
01265
1;3;
12;13;17;❼;
5
22
9
Mikulová Barbora
01741
15;
1
11
Tomková Antónia
01743
12
Brosová Klaudia
01721
13
Zápotocká Kristína
01728
9;14;
2
14
Dobošová Viktória
06595
N
15
Ihnátová Tatiana
01723
16
Hersteková Tamara
03211
18H
Tereková Claudia
01815
23
Mizíková Alexandra
03219
25
Novotná Marianna
03218
❼;
16;❼;
1
27
Ratvajská Slávka
03217
2;4;5;6;
7;8;18;
7
22
28
Balintová Beáta
01739
10;
1
A
ZVD:
Balint Miloš
Podpis:
B
Tréner:
Bella Jaroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
0
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Chudejová Ľudmila
03347
2
Rantúchová Veronika
03586
13;14;
2
2
4
Furgaláková Lucia
02996
N2
6
Leštinová Lucia
00793
6;7;8;12;
15;18;21;26;27;[28];
10
N
9
Sakalová Radka
02634
9;
24;
2
10
Jánošíková Kristína
00784
1;11;❼;
2
17
Tabačíková Ivana
03854
18
Zubáňová Tereza
00781
2;3;5;
16;19;22;23;25;
8
24
Hujíková Zuzana
00802
25
Hôrecká Magdaléna
00782
17;
1
2
27
Margušová Tamara
02161
28
Harantová Adriana
00805
4;10;
20;
3
N2
29
Weberová Nina
00797
❼;
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Zahumenská Alena
Funkcia:
D
Funkcionári:
Balážová Jana
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
1
Hl. usporiadateľ:
Jozef Čech
Zdravotná služba:
Balintová Svetlana
Časomerač:
Petiková Kristína
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Pačutová Kristína
Podpis:
Rozhodca:
Harman Marián
Podpis:
Rozhodca:
Šujeta Adrián
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:37
4H
1:0
00:37
28
Napom
01:32
27
2:0
04:32
4
Napom
05:07
10
2:1
06:22
27
Vyluc2m
07:12
18
2:2
07:52
4H
3:2
08:37
18
3:3
09:07
28
3:4
09:47
6
Napom
10:22
18
3:5
11:22
14
Napom
11:22
29
Nepr7m
12:07
25
Nepr7m
13:37
6
3:6
16:42
27
4:6
18:27
6
4:7
19:27
6
4:8
21:42
9
4:9
22:27
28
4:10
25:02
25
Vyluc2m
25:02
10
4:11
26:12
6
4:12
27:02
27
5:12
27:02
27
6:12
27:02
G
28:37
4H
Vyluc2m
29:42
10
Nepr7m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:12
27
7:12
33:12
27
8:12
33:12
28
Vyluc2m
33:52
2
8:13
34:17
13
9:13
34:47
2
9:14
34:57
27
Vyluc2m
35:07
28
10:14
35:37
3H
11:14
36:12
6
11:15
37:07
18
11:16
37:42
4H
12:16
38:12
25
12:17
38:57
4H
13:17
39:32
13
14:17
39:57
6
14:18
40:22
18
14:19
41:42
9
15:19
43:42
28
15:20
44:22
6
15:21
45:12
25
16:21
48:42
18
16:22
49:37
25
Nepr7m
51:12
18
16:23
52:22
9
16:24
52:52
4H
17:24
52:52
2
Vyluc2m
53:22
18
17:25
53:52
4H
Nepr7m
54:27
27
18:25
55:22
6
18:26
56:07
4
Vyluc2m
58:17
6
18:27
58:47
6
18:28
59:17
4H
Vyluc2m
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz