SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
11:30
Dátum
08.04.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
HC Tatran Stupava
B
Hostia
Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
21
21
Polčas
(30')
10
8
Výsledok
(60')
21
21
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
82
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
8
Havelková Klára
03221
2;9;
12;14;
4
12
Voržáčková Viktória
00341
16
Fabianová Tamara
00605
3;
1
2
19
Hladíková Nicol
00551
5;
16;
2
N
23
Papajová Veronika
00363
26
Štrbáňová Mária
00366
2
28
Ďurišová Eliška
00597
35
Palušová Nina
00374
38
Švajdlenková Sára
00688
4;6;
13;[21];❼;
4
N2
40
Karkušová Hana
00606
8;10;
17;18;
4
42
Novosadová Michaela
00369
1;7;
15;19;20;
5
N22
48
Bilačičová Lucia
00596
63
Fúsková Katarína
00601
76
Frajdtová Nina
02032
11;
1
77
Gajdová Ema
06637
98
Velická Ivana
02928
A
ZVD:
Frajdt Tomáš
Podpis:
B
Tréner:
Hepner Ľuboš
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Olšavský Peter
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
23:06
2:
43:46
3:
58:37
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
1
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
3
Michalcová Erika
00901
1;
11;20;
3
N2
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
6;7;
17;19;
4
2
12
Petrová Simona
03200
17
Pastírová Viktória
03206
18
Dušková Veronika
03198
[9];16;
2
21
Gajdošová Viktória
02294
3;
12;
2
N2
22
Dynisová Mariana
03194
21;
1
23
Racová Zuzana
03199
5;
1
24
Rovňáková Simona
02288
4;
1
2
27
Borošová Janka
06462
33
Polievková Barbora
03190
2;8;
10;13;14;15;18;
7
2
37
Romančáková Katarína
02287
22
A
ZVD:
Beňadik Ján
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
9:44
2:
54:04
3:
59:24
Počet 7m hodov:
1
Góly zo 7m:
1
Hl. usporiadateľ:
Draškovič Rudolf
Zdravotná služba:
Prokeš Svetozár
Časomerač:
Geisseová Soňa
Hlásateľ:
Geisse Bruno
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Geisse Robert
Podpis:
Rozhodca:
Papaj Patrik
Podpis:
Rozhodca:
Nagy Maroš
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:32
3
0:1
01:08
42
1:1
01:23
8
2:1
02:11
3
Napom
02:12
16
3:1
02:59
38
4:1
03:59
33
4:2
04:46
21
4:3
06:29
42
Napom
06:57
24
4:4
08:00
19
5:4
09:40
38
6:4
09:44
A
TTO
11:25
19
Napom
13:35
38
Napom
13:51
42
Vyluc2m
15:03
23
6:5
15:38
21
Napom
19:01
5
6:6
21:11
42
7:6
21:25
5
7:7
23:06
A
TTO
24:49
40
8:7
25:45
33
8:8
26:06
8
9:8
26:42
40
10:8
28:50
24
Vyluc2m
29:32
21
Vyluc2m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:13
3
Vyluc2m
32:24
18
10:9
34:36
76
11:9
35:21
33
11:10
36:03
8
12:10
37:21
38
13:10
37:53
3
13:11
38:16
8
14:11
39:44
42
15:11
40:00
21
15:12
40:26
5
Vyluc2m
40:44
19
16:12
41:08
38
Vyluc2m
41:19
33
16:13
42:16
33
16:14
42:44
40
17:14
42:56
33
17:15
42:56
42
Vyluc2m
43:18
18
17:16
43:46
A
TTO
45:49
5
17:17
46:15
40
18:17
47:09
42
19:17
47:35
33
19:18
49:15
42
20:18
50:20
16
Vyluc2m
51:29
5
20:19
53:28
33
Vyluc2m
53:43
37
Vyluc2m
53:48
38
21:19
54:04
A
TTO
54:45
26
Vyluc2m
57:18
3
21:20
58:37
A
TTO
59:14
37
Vyluc2m
59:20
38
Nepr7m
59:24
A
TTO
59:51
22
21:21
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz