SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
8B-33
Čas
14:45
Dátum
07.04.2019
Miesto
Mestská športová hala Nitra
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
UDHK Nitra
B
Hostia
Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
13
37
Polčas
(30')
5
21
Výsledok
(60')
13
37
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
20
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
5
Jurovčíková Mária
01027
1;
1
6
Lehocká Lucia
01002
2;❼;
7;10;
3
2
11
Nyriová Zuzana
01029
12;13;
2
12
Pénzešová Diana
01749
13
Martišková Adriána
01748
14
Brathová Hana
01000
16
Bábanová Olívia
01019
19
Hatinová Sabína
01007
21
Holomaniová Viktória
03129
4;5;
9;
3
2
41
Šrámeková Karolína
01032
3;
[6];
2
2
44
Uhlárová Ivona
01031
8;11;
2
2
A
ZVD:
Ďuran Peter
Podpis:
B
Tréner:
Medová Zlatica
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
1
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
3
Michalcová Erika
00901
29;
1
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
14;
30;
2
12
Petrová Simona
03200
17
Pastírová Viktória
03206
35;
1
18
Dušková Veronika
03198
12;
[33];34;36;
4
21
Gajdošová Viktória
02294
4;6;8;11;
22;25;27;
7
22
Dynisová Mariana
03194
7;20;
2
N2
23
Racová Zuzana
03199
10;13;
2
24
Rovňáková Simona
02288
2;3;5;16;18;21;
23;24;28;
9
27
Borošová Janka
06462
❼;[37];
1
2
33
Polievková Barbora
03190
1;9;15;17;19;
31;32;
7
N
37
Romančáková Katarína
02287
26;
1
A
ZVD:
Beňadik Ján
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Slavomír Varga
Zdravotná služba:
Libová Ľubica
Časomerač:
Kristína Vysoká
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Vargová Jasmínka
Podpis:
Rozhodca:
Kica Michal
Podpis:
Rozhodca:
Štefanová Antónia
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:32
5
1:0
00:53
33
1:1
01:06
24
1:2
01:37
6
2:2
03:37
24
2:3
04:40
21
2:4
05:02
22
Napom
05:20
6
Nepr7m
05:38
24
2:5
06:42
21
2:6
08:16
33
Napom
08:49
22
2:7
09:35
21
2:8
11:43
33
2:9
12:27
23
2:10
15:18
22
Vyluc2m
15:23
41
3:10
16:31
21
3:11
17:34
18
3:12
18:49
23
3:13
19:25
5
3:14
21:59
33
3:15
23:47
21
4:15
24:05
24
4:16
24:43
33
4:17
25:11
24
4:18
27:33
21
5:18
28:37
33
5:19
29:07
22
5:20
29:31
24
5:21
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:39
21
5:22
32:06
24
5:23
32:36
24
5:24
33:22
41
6:24
34:27
6
7:24
34:51
21
7:25
35:36
37
7:26
37:17
44
8:26
37:27
44
Vyluc2m
37:43
21
8:27
38:48
24
8:28
39:19
3
8:29
42:01
21
9:29
42:05
5
9:30
42:32
6
10:30
44:20
41
Vyluc2m
46:44
33
10:31
48:02
44
11:31
48:33
33
11:32
48:47
11
12:32
50:14
18
12:33
50:54
18
12:34
53:16
21
Vyluc2m
53:28
27
Nepr7m
56:24
6
Vyluc2m
56:46
17
12:35
56:58
27
Vyluc2m
57:10
11
13:35
58:51
18
13:36
60:08
27
13:37
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz