SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
8B-32
Čas
13:00
Dátum
07.04.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK Drábová Košice
B
Hostia
MŠK Dunajská Streda
Konečný
výsledok
23
46
Polčas
(30')
9
21
Výsledok
(60')
23
46
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
30
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2H
Dupkalová Barbora
03487
7
Mišková Eliška
03028
8
Papcunová Laura
28667
N
15
Sukovská Sarah
29633
18
Vargovičová Katarína
01703
4;6;
11;12;13;16;20;
7
N
20
Turcsányiová Timea
01690
22;
1
2
23
Štefanovová Sára
01707
3;
1
N22
27
Fotulová Lujza
01705
[1];[2];[5];7;[8];❼;[9];
[10];[14];15;17;18;23;
12
222
29
Vargová Sofia
01702
30
Takáčová Sofia
01696
35
Rojková Michaela
03608
D
41
Vaľková Kamila
03478
19;21;
2
44
Lorencová Ema
03481
52
Dobosyová Simona
00936
A
ZVD:
Fotul Miroslav
Podpis:
B
Tréner:
Soláriková Martina
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
9:21
2:
19:11
3:
50:04
Počet 7m hodov:
8
Góly zo 7m:
7
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Pénzes Monika
03526
1;5;8;
3
ND
4
Agh Rebeca
03507
30;34;44;
3
2
5
Davidovská Edina
03522
4;10;
38;
3
2
6
Pintér Eszter
28825
❼;
2
13
Simonics Zsóka
02735
2;6;7;❼;15;
25;31;
6
N
15
Mészáros Anna
01045
9;16;
37;40;43;
5
2
17
Ollé Anna
03515
11;13;
22;26;[32];33;
6
2
75
Sidó Linda
03509
12;14;[17];18;20;
35;36;39;41;42;45;46;
12
83
Zsákovics Sára Erika
03510
3;[19];21;
23;27;28;29;
7
N
84
Szabó Réka
03038
24;
1
89
Pódaová Enikő
01054
96
Makóová Eva
03993
A
ZVD:
Újhelyiová Henrieta
Podpis:
B
Tréner:
Straková Mária
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2020
N
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Vargová Jana
Zdravotná služba:
Majný Jozef
Časomerač:
Vargová Nikola
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Fotulová Laura
Podpis:
Rozhodca:
Harman Marián
Podpis:
Rozhodca:
Ľoch Erik
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:38
2
0:1
01:04
13
Napom
02:16
83
Napom
02:31
2
Napom
02:43
27
1:1
03:03
23
Napom
03:36
27
2:1
04:03
13
2:2
04:56
23
3:2
05:16
83
3:3
05:55
5
3:4
05:57
18
Napom
06:40
18
4:4
07:24
2
4:5
07:52
13
4:6
08:15
17
Vyluc2m
08:58
13
4:7
09:19
2
4:8
09:21
A
TTO
09:43
2
Diskv
09:43
B
Napom
09:46
27
5:8
11:44
8
Napom
11:57
13
Nepr7m
12:36
15
5:9
13:44
18
6:9
13:59
23
Vyluc2m
14:11
5
6:10
15:15
35
Diskv
15:24
17
6:11
15:48
27
7:11
16:11
75
7:12
17:42
17
7:13
18:47
75
7:14
19:11
13
7:15
19:11
A
TTO
21:19
27
8:15
21:38
15
8:16
22:22
23
Vyluc2m
22:24
75
8:17
23:05
75
8:18
25:26
83
8:19
26:35
75
8:20
27:16
27
Nepr7m
28:40
27
9:20
29:37
83
9:21
30:00
6
Vyluc2m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:33
27
10:21
31:07
17
10:22
31:30
18
11:22
32:15
18
12:22
32:48
83
12:23
33:12
84
12:24
33:56
13
12:25
34:24
18
13:25
34:49
17
13:26
35:28
83
13:27
36:04
83
13:28
36:42
83
13:29
37:03
4
13:30
37:03
27
Vyluc2m
39:22
13
13:31
40:02
27
14:31
41:03
17
14:32
41:55
17
14:33
42:45
4
14:34
44:00
27
15:34
44:25
75
15:35
44:39
18
16:35
44:39
4
Vyluc2m
45:07
20
Vyluc2m
47:20
75
16:36
47:42
27
17:36
48:40
15
17:37
49:33
27
18:37
50:02
5
18:38
50:04
A
TTO
50:21
41
19:38
50:36
75
19:39
51:06
5
Vyluc2m
51:46
15
19:40
52:25
75
19:41
52:51
75
19:42
53:24
18
20:42
54:06
6
Nepr7m
54:59
15
20:43
55:17
15
Vyluc2m
56:08
4
20:44
56:08
27
Vyluc2m
56:37
75
20:45
57:06
75
20:46
57:48
41
21:46
59:07
20
22:46
59:32
27
23:46
59:57
27
Vyluc2m
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz