SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
13:15
Dátum
05.05.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MŠK Dunajská Streda
B
Hostia
MHK Bytča
Konečný
výsledok
41
29
Polčas
(30')
22
16
Výsledok
(60')
41
29
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Pénzes Monika
03526
2;12;18;
41;
4
50
Puhová Katarína
01773
55
Mészáros Anna
01045
11;16;
30;31;
4
57
Kucserová Rebeka
03518
39;
1
59
Hornyák Panna
03512
14;22;
[36];40;
4
66
Simonics Zsóka
02735
3;5;7;[9];21;
23;26;[27];28;35;37;
11
N
68
Davidovská Edina
03522
15;17;
32;❼;
3
71
Ollé Anna
03515
19;
1
N
75
Zsákovics Sára Erika
03510
1;4;6;8;10;
24;[34];
7
2
78
Horváth Sára
01763
13;20;
29;33;
4
79
Pintér Eszter
28825
25;
1
81
Szabó Réka
03038
38;❼;
1
N
96
Makóová Eva
03993
A
ZVD:
Priklerová Silvia
Podpis:
B
Tréner:
Straková Mária
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
50:55
2:
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Chudejová Ľudmila
03347
2
Rantúchová Veronika
03586
6;
1
2
4
Furgaláková Lucia
02996
6
Leštinová Lucia
00793
2;3;[5];[7];[9];
[17];❼;18;❼;21;23;
9
13
Čanigová Valéria
04995
18
Zubáňová Tereza
00781
12;13;
[19];[20];❼;
4
N
23
Sakalová Radka
02634
8;10;
[29];
3
24
Hujíková Zuzana
00802
28;
1
25
Hôrecká Magdaléna
00782
1;
22;25;26;
4
27H
Margušová Tamara
02161
28
Harantová Adriana
00805
14;16;
24;
3
N2
29
Weberová Ema
00791
4;11;15;
27;
4
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
10
Góly zo 7m:
7
Hl. usporiadateľ:
Mgr. Újhelyiová Kristína
Zdravotná služba:
MUDr- Horváth Zoltán
Časomerač:
Lelkesová Andrea
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Újhelyiová Henrieta
Podpis:
Rozhodca:
Dvorský Peter
Podpis:
Rozhodca:
Sivák Milan
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:41
75
1:0
01:18
25
1:1
01:32
2
2:1
02:10
66
3:1
02:15
18
Napom
03:23
6
3:2
04:47
66
Napom
05:02
6
3:3
05:25
75
4:3
06:42
66
5:3
07:09
75
6:3
07:43
71
Napom
09:52
66
7:3
10:27
29
7:4
11:08
75
8:4
11:25
81
Napom
11:42
6
8:5
12:15
28
Napom
12:29
66
9:5
13:05
75
10:5
13:44
55
11:5
14:52
2
12:5
15:18
2
12:6
18:00
6
12:7
18:28
78
13:7
19:19
59
14:7
19:52
68
15:7
20:52
55
16:7
21:04
23
16:8
21:58
6
16:9
22:13
68
17:9
22:39
23
17:10
23:04
2
18:10
23:31
71
19:10
24:20
78
20:10
24:59
29
20:11
25:51
18
20:12
26:09
66
21:12
27:01
18
21:13
28:15
28
21:14
29:04
29
21:15
29:24
59
22:15
29:57
28
22:16
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:53
66
23:16
31:37
75
24:16
32:00
6
24:17
33:42
79
25:17
34:25
6
Nepr7m
34:30
6
25:18
34:53
66
26:18
36:39
66
27:18
37:13
18
27:19
37:41
66
28:19
38:41
78
29:19
39:04
75
Vyluc2m
39:06
18
29:20
39:38
28
Vyluc2m
39:40
6
Nepr7m
42:03
55
30:20
43:12
18
Nepr7m
43:39
55
31:20
45:02
68
32:20
45:33
6
32:21
46:29
25
32:22
46:49
78
33:22
47:53
6
33:23
48:18
75
34:23
48:48
28
34:24
49:14
25
34:25
50:30
66
35:25
50:55
25
35:26
51:16
2
Vyluc2m
51:16
59
36:26
51:59
66
37:26
52:51
81
38:26
53:31
29
38:27
54:00
81
Nepr7m
54:34
24
38:28
55:03
68
Nepr7m
56:47
57
39:28
58:03
59
40:28
59:19
23
40:29
59:52
2
41:29
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz