SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
Dátum
18.05.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
UDHK Nitra
B
Hostia
MHK Bytča
Konečný
výsledok
28
31
Polčas
(30')
13
17
Výsledok
(60')
28
31
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Arpášová Emma
00999
1;❼;4;[5];[7];8;[10];12;13;
[15];[16];18;[21];22;23;[24];25;[27];28;
18
6
Lehocká Lucia
01002
[3];
26;
2
N2
7
Hatinová Sabína
01007
19;20;
2
22
10
Jurovčíková Mária
01027
6;
17;
2
N2
12
Pénzešová Diana
01749
14
Krajčíková Sofia
01010
24H
Polačiková Lucia
03942
2;9;11;
14;
4
2
A
ZVD:
Medová Zlatica
Podpis:
B
Tréner:
Medová Zlatica
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
14,10
2:
3:
Počet 7m hodov:
10
Góly zo 7m:
9
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Rantúchová Veronika
03586
❼;7;13;
19;
3
4
Furgaláková Lucia
02996
5H
Nepelová Tamara
01927
16;17;
2
N
6
Leštinová Lucia
00793
1;2;3;4;[5];6;9;10;[11];14;
21;23;25;[28];29;30;31;
17
9
Sakalová Radka
02634
❼;
18;20;
2
11
Weberová Nina
00797
13
Čanigová Valéria
04995
15
Chudejová Ľudmila
03347
18
Zubáňová Tereza
00781
222
20H
Jakubíková Barbora
02608
24
Hujíková Zuzana
00802
25
Hôrecká Magdaléna
00782
27H
Margušová Tamara
02161
22;
1
28
Harantová Adriana
00805
8;12;15;
24;[26];[27];
6
N2
A
ZVD:
Danišová Ľudmila
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Chudovská Anna
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
6,03
2:
23,56
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Garábik František
Zdravotná služba:
Balážová Janka
Časomerač:
Kucej Milan
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Záhumenská Alena
Podpis:
Rozhodca:
Klieštiková Simona
Podpis:
Rozhodca:
Landsfeld Antonín
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
1:00
3
1:0
01:20
6
1:1
03:00
6
1:2
03:00
24H
2:2
04:41
28
Napom
04:44
3
Nepr7m
05:21
6
Napom
5:22
2
Nepr7m
5:53
6
3:2
09:00
6
3:3
10:00
3
4:3
10:00
6
4:4
10:18
10
Napom
10:33
6
4:5
13:00
6
4:6
14:00
2
4:7
15:00
28
4:8
15:21
18
Vyluc2m
15:22
3
5:8
16:00
6
5:9
16:00
6
5:10
16:28
7
Vyluc2m
16:30
9
Nepr7m
17:00
10
6:10
17:15
6
6:11
18:00
3
7:11
18:13
24H
Vyluc2m
19:00
28
7:12
20:00
3
8:12
20:00
2
8:13
20:00
6
8:14
21:00
28
8:15
21:00
24H
9:15
21:49
5H
Napom
21:50
3
10:15
23:25
10
Vyluc2m
25:00
5H
10:16
28:00
24H
11:16
29:00
3
12:16
29:20
5H
12:17
29:50
3
13:17
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:00
9
13:18
32:00
24H
14:18
32:39
18
Vyluc2m
32:40
3
15:18
35:00
2
15:19
38:00
9
15:20
38:00
28
Vyluc2m
39:35
3
16:20
41:00
6
16:21
41:00
10
17:21
42:00
27H
17:22
42:00
6
17:23
42:00
3
18:23
43:00
7
19:23
44:00
7
20:23
45:00
28
20:24
45:13
7
Vyluc2m
46:00
6
20:25
46:22
6
Vyluc2m
46:25
28
20:26
47:00
3
21:26
48:35
28
21:27
49:00
3
22:27
50:00
3
23:27
51:05
18
Vyluc2m
51:10
3
24:27
51:30
6
24:28
54:00
3
25:28
54:00
6
26:28
56:00
6
26:29
58:33
3
27:29
59:20
6
27:30
59:39
3
28:30
59:56
6
28:31
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz