SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
12:00
Dátum
17.02.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK Prešov
B
Hostia
MHK Bytča
Konečný
výsledok
38
23
Polčas
(30')
19
9
Výsledok
(60')
38
23
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
58
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Kohútová Mária
01250
4
Lupkovičová Henrieta
01251
[1];5;9;11;
26;
5
5
Vasiliková Viktória
01813
[10];[15];
2
6
Tomášová Emma
01816
7
Timková Tímea
01814
6;
31;
2
8
Vargová Diana Mária
01252
7;
[21];[22];23;
4
N
9
Džubinská Soňa
01256
24;
1
11
Bačenková Dorota
01257
2;3;4;8;12;13;14;16;
27;❼;28;29;30;35;36;37;
15
N
12
Vrabľová Erika
01808
14
Janíková Patrícia
01248
18;[20];
2
16
Smolková Simona
01246
17;❼;
25;38;
3
N2
17
Syrokhman Yana
06619
33;
1
2
18
Semanová Henrieta
03215
19;
32;34;
3
2
19
Kuropčáková Dominika
01262
33
Kantorisová Jana
01260
A
ZVD:
Humeňanský Patrik
Podpis:
B
Tréner:
Dvorščák Adam
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
46,43
2:
3:
Počet 7m hodov:
8
Góly zo 7m:
6
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Chudejová Ľudmila
03347
2
Rantúchová Veronika
03586
10;
1
4
Furgaláková Lucia
02996
6
Leštinová Lucia
00793
[3];4;5;
3
9
Sakalová Radka
02634
❼;8;
1
2
10
Jánošíková Kristína
00784
N
11
Weberová Nina
00797
[11];[17];[18];20;23;
5
2
13
Čanigová Valéria
04995
22;
1
H27
Margušová Tamara
02161
H20
Jakubíková Barbora
02608
18
Zubáňová Tereza
00781
1;7;9;
15;
4
24
Hujíková Zuzana
00802
N
25
Hôrecká Magdaléna
00782
2;6;
12;13;19;
5
28
Harantová Adriana
00805
14;16;21;
3
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Zahumenská Alena
Funkcia:
D
Funkcionári:
Kucej Milan
Funkcia:
Team Time-Out 1:
3,21
2:
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Lupkovič Henrich
Zdravotná služba:
Popovec Marián
Časomerač:
Hižnay Martin
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Raševová Lucia
Podpis:
Rozhodca:
Klus Zoran
Podpis:
Rozhodca:
Cipov Boris
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:43
4
1:0
02:25
11
2:0
03:09
11
3:0
04:13
11
4:0
04:47
4
5:0
05:56
7
6:0
06:34
18
6:1
08:23
8
7:1
08:54
11
8:1
09:41
4
9:1
10:57
5
10:1
12:09
24
Napom
12:16
25
10:2
14:19
4
11:2
15:19
6
11:3
16:59
11
Napom
17:06
6
11:4
17:52
11
12:4
18:23
6
12:5
18:47
11
13:5
19:18
8
Napom
19:41
16
Napom
19:50
25
13:6
20:01
11
14:6
21:26
5
15:6
23:10
11
16:6
24:41
16
17:6
25:32
9
Nepr7m
25:49
14
18:6
26:22
16
Vyluc2m
27:24
18
18:7
27:57
9
18:8
28:26
18
19:8
29:04
11
Vyluc2m
29:05
16
Nepr7m
29:36
18
19:9
30:00
9
Vyluc2m
30:00
14
20:9
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:35
2
20:10
32:20
8
21:10
33:00
10
Napom
33:13
8
22:10
34:10
18
Vyluc2m
34:10
11
22:11
34:10
8
23:11
35:51
9
24:11
37:18
16
25:11
40:36
25
25:12
41:18
4
26:12
41:54
25
26:13
42:22
28
26:14
42:50
11
27:14
43:11
18
27:15
43:42
28
27:16
44:44
11
Nepr7m
45:53
11
28:16
46:35
11
28:17
47:11
11
29:17
48:12
11
29:18
49:36
11
30:18
50:09
7
31:18
51:51
25
31:19
52:20
18
32:19
52:44
17
33:19
53:08
11
33:20
53:11
17
Vyluc2m
54:28
18
34:20
55:20
11
35:20
56:22
28
35:21
56:51
11
36:21
57:44
11
37:21
58:23
13
37:22
59:35
16
38:22
60:00
11
38:23
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz