SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
13:30
Dátum
12.05.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK Prešov
B
Hostia
MŠK Dunajská Streda
Konečný
výsledok
32
25
Polčas
(30')
22
11
Výsledok
(60')
32
25
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
63
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Kohútová Mária
01250
4
Lupkovičová Henrieta
01251
[6];[7];[8];9;[11];18;
32;
7
5
Vasiliková Viktória
01813
6
Tomášová Emma
01816
7
Timková Tímea
01814
4;10;
24;25;27;
5
8
Vargová Diana Mária
01252
16;20;
23;[28];
4
9
Džubinská Soňa
01256
15;
1
11
Bačenková Dorota
01257
2;3;14;22;
29;
5
N
13
Dvorščáková Alena
01117
1;5;12;13;17;19;21;
7
22D
14
Janíková Patrícia
01248
30;
1
15
Kantorisová Michaela
01255
31;
1
N
16
Rontová Sandra
01264
17
Syrokhman Yana
06619
18
Semanová Henrieta
03215
19
Smolková Simona
01246
26;
1
33
Kantorisová Jana
01260
A
ZVD:
Humeňanský Patrik
Podpis:
B
Tréner:
Dvorščák Adam
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
24,01
2:
46,05
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Pénzes Monika
03526
9;
17;18;22;
4
22
55
Mészáros Anna
01045
1;
1
59
Hornyák Panna
03512
7;
16;20;24;
4
66
Simonics Zsóka
02735
2;[3];5;[8];
❼;14;
5
2
68
Davidovská Edina
03522
4;
1
N
71
Ollé Anna
03515
25;
1
2
75
Zsákovics Sára Erika
03510
6;10;11;
12;[19];21;23;
7
2
76
Agh Rebeca
03507
13;15;
2
2
77
Hrapka Sára
03524
79
Pintér Eszter
28825
96
Makóová Eva
03993
A
ZVD:
Priklerová Silvia
Podpis:
B
Tréner:
Priklerová Silvia
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Meszárošová Helena
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
3,5
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Henrich Lupkovič
Zdravotná služba:
Goboňa Miloš
Časomerač:
Vasiliková Sabína
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Raševová Lucia
Podpis:
Rozhodca:
Cibere Valér
Podpis:
Rozhodca:
Richvalský Peter
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:47
13
1:0
01:16
13
Vyluc2m
01:56
66
Vyluc2m
02:10
11
2:0
02:50
55
2:1
03:10
11
3:1
03:46
7
4:1
04:53
66
4:2
05:30
11
Napom
05:59
13
5:2
06:03
68
Napom
06:20
4
6:2
06:45
66
6:3
07:20
4
7:3
07:45
68
7:4
08:50
2
Vyluc2m
08:55
4
8:4
09:25
66
8:5
11:30
75
8:6
12:04
4
9:6
13:02
7
10:6
14:09
4
11:6
15:15
59
11:7
15:30
13
12:7
16:30
13
13:7
17:40
11
14:7
17:50
15
Napom
21:20
9
15:7
22:10
8
16:7
23:08
66
16:8
23:30
13
17:8
23:39
2
17:9
24:30
4
18:9
25:30
13
19:9
26:05
75
19:10
26:45
8
20:10
27:10
75
20:11
27:40
75
Vyluc2m
28:30
13
21:11
29:40
11
22:11
2.polčas
m's''
A
B
akcia
32:00
8
23:11
32:00
2
Vyluc2m
33:30
75
23:12
34:05
7
24:12
34:30
13
Vyluc2m
34:40
66
Nepr7m
36:05
76
24:13
37:00
66
24:14
37:30
71
Vyluc2m
39:40
7
25:14
40:50
76
25:15
40:55
76
Vyluc2m
41:35
19
26:15
43:10
7
27:15
43:45
59
27:16
44:30
2
27:17
45:05
2
27:18
45:55
13
Diskv
46:00
75
27:19
47:10
8
28:19
48:45
59
28:20
49:00
75
28:21
50:55
11
29:21
51:25
2
29:22
53:00
14
30:22
54:35
75
30:23
55:55
15
31:23
57:05
59
31:24
58:30
71
31:25
58:40
4
32:25
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz