SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
8B-55
Čas
9:00
Dátum
14.04.2019
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
MHK Bytča
Konečný
výsledok
33
30
Polčas
(30')
13
13
Výsledok
(60')
33
30
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
30
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
3
Michalcová Erika
00901
1;[4];❼;6;12;
15;17;28;
7
2
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
5;13;
2
12
Petrová Simona
03200
16
Lučanská Lea
28822
17
Pastírová Viktória
03206
18
Dušková Veronika
03198
[22];[23];26;
3
21
Gajdošová Viktória
02294
3;
14;20;32;33;
5
N
23
Racová Zuzana
03199
8;11;
29;
3
24
Rovňáková Simona
02288
❼;7;9;10;
18;[21];25;27;
7
N
27
Borošová Janka
06462
33
Polievková Barbora
03190
2;
19;24;30;31;
5
N
37
Romančáková Katarína
02287
16;
1
A
ZVD:
Beňadik Ján
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
27:39
2:
51:25
3:
----------
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Rantúchová Veronika
03586
4
Furgaláková Lucia
02996
6
Leštinová Lucia
00793
1;3;4;5;10;
15;19;20;22;24;26;28;29;30;
14
N2
9
Sakalová Radka
02634
9;12;
25;
3
10
Jánošíková Kristína
00784
16;17;18;21;❼;
4
N
17
Tabačíková Ivana
03854
18
Zubáňová Tereza
00781
2;6;14;
23;27;
5
23
Kadáčková Monika
00795
7;
1
2
24
Hujíková Zuzana
00802
25
Hôrecká Magdaléna
00782
28
Harantová Adriana
00805
8;11;13;
3
29
Weberová Nina
00797
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Balážová Jana
Funkcia:
D
Funkcionári:
Zahumenská Alena
Funkcia:
Team Time-Out 1:
---------
2:
54:01
3:
-------------
Počet 7m hodov:
1
Góly zo 7m:
0
Hl. usporiadateľ:
Michal Korpa
Zdravotná služba:
Bc. Ján Jakub
Časomerač:
Lenka Holubová
Hlásateľ:
----------
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ingrid Štefanisková
Podpis:
Rozhodca:
Gedeon Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Richvalský Peter
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:19
6
0:1
01:24
10
Napom
01:52
18
0:2
02:32
3
1:2
03:02
6
1:3
03:13
24
Napom
03:58
33
2:3
04:26
21
3:3
04:59
6
3:4
05:07
21
Napom
05:52
6
Napom
06:03
3
4:4
06:58
6
4:5
08:38
18
4:6
10:21
6
Vyluc2m
10:40
3
Nepr7m
11:52
24
Nepr7m
11:56
5
5:6
13:22
3
6:6
13:57
24
7:6
14:52
23
8:6
15:17
23
8:7
15:47
28
8:8
16:07
24
9:8
16:41
24
10:8
17:29
9
10:9
18:18
33
Napom
23:18
6
10:10
26:42
28
10:11
27:02
23
11:11
27:27
9
11:12
28:35
3
12:12
29:13
28
12:13
29:38
5
13:13
30:00
18
13:14
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:07
21
14:14
31:48
6
14:15
32:17
10
14:16
32:31
3
15:16
32:49
10
15:17
33:32
37
16:17
34:54
10
16:18
35:12
3
17:18
35:45
6
17:19
35:51
24
18:19
37:01
6
18:20
38:04
33
19:20
38:32
21
20:20
38:55
10
20:21
40:47
24
21:21
42:41
6
21:22
43:16
18
22:22
43:45
18
22:23
43:54
18
23:23
43:58
23
Vyluc2m
45:12
6
23:24
45:22
33
24:24
47:19
24
25:24
48:03
18
26:24
48:38
9
26:25
49:32
6
26:26
50:46
24
27:26
51:15
18
27:27
52:59
3
28:27
53:49
23
29:27
54:20
6
29:28
54:41
33
30:28
56:01
33
31:28
57:26
21
32:28
57:41
3
Vyluc2m
57:41
10
Nepr7m
59:09
6
32:29
59:38
21
33:29
59:59
6
33:30
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz