SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
10:00
Dátum
05.05.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK Prešov
B
Hostia
HK Slovan Duslo Šaľa
Konečný
výsledok
30
20
Polčas
(30')
18
8
Výsledok
(60')
30
20
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
117
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Lupkovičová Henrieta
01251
1;7;[8];[12];
20;❼;
5
5
Vasiliková Viktória
01813
6;
1
6
Tomášová Emma
01816
7
Timková Tímea
01814
N22
8
Vargová Diana Mária
01252
[4];5;❼;14;15;
4
N2
9
Džubinská Soňa
01256
11
Bačenková Dorota
01257
2;3;10;11;
19;21;22;23;25;26;29;30;
12
2
12
Vrabľová Erika
01808
13
Dvorščáková Alena
01117
13;16;17;18;
24;27;28;
7
14
Janíková Patrícia
01248
15
Kantorisová Michaela
01255
9;
1
N22D
16
Rontová Sandra
01264
17
Syrokhman Yana
06619
18
Semanová Henrieta
03215
19
Smolková Simona
01246
33
Kantorisová Jana
01260
A
ZVD:
Humeňanský Patrik
Podpis:
B
Tréner:
Dvorščák Adam
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Vikartovský Maroš
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
24,54
2:
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
3
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Lovászová Laura
03918
3
Kunová Alexandra
03906
[6];
[12];
2
4
Alföldiová Paulína
03901
N22
7
Kučerová Miriam
00390
10
Bírová Rebecca
03905
5;
9;16;17;
4
11
Pápayová Nina
01602
1;
15;18;[20];
4
12
Vnuková Barbora
02539
13
Šalatová Radka
03785
7;
1
15
Pálová Petra
03916
2;3;4;
10;11;❼;14;
6
21
Kováčiková Lucia
03917
8;
19;
2
24
Forrová Laura
03902
25
Heráková Veronika Erika
03569
51
Mydlová Katarína
02060
13;
1
99
Szabová Viktória
02537
N
A
ZVD:
Braunová Darina
Podpis:
B
Tréner:
Pálová Janette
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
6,17
2:
47,29
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Lupkovič Henrich
Zdravotná služba:
Goboňa Miloš
Časomerač:
Vasiliková Sabína
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Raševová Lucia
Podpis:
Rozhodca:
Daňo Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Sabol Ondrej
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:31
4
1:0
01:12
7
Napom
02:22
7
Vyluc2m
03:31
11
2:0
03:52
11
2:1
04:16
11
3:1
05:25
99
Napom
05:37
8
4:1
06:11
8
5:1
06:45
15
5:2
09:35
8
Napom
10:26
4
Napom
10:44
8
Nepr7m
11:16
5
6:2
12:21
4
7:2
13:12
15
7:3
15:17
4
Vyluc2m
15:18
4
8:3
16:06
15
8:4
16:21
15
9:4
16:59
11
10:4
17:33
4
Vyluc2m
18:17
10
10:5
18:44
11
11:5
19:52
15
Napom
20:10
3
11:6
21:12
4
12:6
22:01
13
12:7
22:05
13
13:7
22:29
8
14:7
23:43
8
15:7
24:47
21
15:8
25:19
13
16:8
28:38
13
17:8
29:42
13
18:8
2.polčas
m's''
A
B
akcia
32:37
15
Vyluc2m
34:32
11
19:8
35:48
10
19:9
37:02
4
20:9
37:14
15
20:10
38:35
11
21:10
39:18
15
21:11
39:46
11
Vyluc2m
39:50
3
21:12
41:24
15
Vyluc2m
45:04
51
21:13
45:29
11
22:13
46:51
11
23:13
47:16
13
24:13
47:48
15
Nepr7m
47:52
15
24:14
48:24
15
Diskv
48:33
11
25:14
48:49
11
26:14
49:50
11
26:15
50:11
13
27:15
50:42
10
27:16
51:33
13
28:16
53:44
7
Vyluc2m
53:59
10
28:17
54:20
11
29:17
54:48
11
29:18
56:48
21
29:19
57:30
4
Nepr7m
58:00
11
30:19
58:53
11
30:20
58:55
8
Vyluc2m
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz