SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
17:00
Dátum
11.04.2019
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
ŠŠK Drábová Košice
Konečný
výsledok
49
31
Polčas
(30')
25
17
Výsledok
(60')
49
31
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
45
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
3
Michalcová Erika
00901
7;10;11;17;20;23;
33;
7
N
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
14;19;21;
36;37;39;41;49;
8
12
Petrová Simona
03200
17
Pastírová Viktória
03206
34;
1
18
Dušková Veronika
03198
13;
40;47;48;
4
2
21
Gajdošová Viktória
02294
1;3;8;24;
4
22
Dynisová Mariana
03194
4;5;
31;
3
N
23
Racová Zuzana
03199
12;15;
27;43;
4
2
24
Rovňáková Simona
02288
2;9;18;
[26];29;
5
N
27
Borošová Janka
06462
32;
1
28
Sabolová Sára
02296
❼;
33
Polievková Barbora
03190
16;22;25;
28;30;35;38;42;
8
37
Romančáková Katarína
02287
6;
44;45;46;
4
A
ZVD:
Beňadik Ján
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
------------
2:
------------
3:
-----------
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
1
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
8
Papcunová Laura
28667
15
Sukovská Sarah
29633
18
Vargovičová Katarína
01703
6;7;10;13;15;17;
18;21;22;25;31;
11
21
Tomčovčíkova Emma
03813
2
23
Štefanovová Sára
01707
8;
26;[27];
3
2N
27
Fotulová Lujza
01705
1;5;9;11;12;14;
19;23;24;❼;28;
10
N2
29
Vargová Sofia
01702
29;
1
35
Rojková Michaela
03608
41
Vaľková Kamila
03478
2;3;4;16;
20;30;
6
72
Dobosyová Simona
00936
A
ZVD:
Fotul Miroslav
Podpis:
B
Tréner:
Fotul Miroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Dobosy Ľubomír
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
17:42
2:
36:39
3:
53:34
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
1
Hl. usporiadateľ:
Michal Korpa
Zdravotná služba:
Bc. Ján Jakub
Časomerač:
František Pustý
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ingrid Štefanisková
Podpis:
Rozhodca:
Gedeon Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Palovčák Tomáš
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:39
27
0:1
00:56
21
1:1
01:09
41
1:2
02:01
24
2:2
02:12
21
3:2
03:07
22
4:2
03:15
41
4:3
04:24
22
5:3
05:11
37
6:3
05:21
41
6:4
06:29
3
7:4
06:52
27
Napom
07:14
27
7:5
08:44
18
7:6
09:08
21
8:6
10:17
24
Napom
10:31
18
8:7
11:35
24
9:7
12:29
23
9:8
13:11
22
Napom
13:32
27
9:9
14:02
23
Vyluc2m
14:28
3
10:9
15:11
3
11:9
16:15
18
11:10
16:26
23
12:10
16:50
27
12:11
17:06
18
13:11
17:19
5
14:11
17:23
G
18:11
23
15:11
18:17
27
15:12
19:18
18
15:13
19:24
3
Napom
20:09
33
16:13
21:21
3
17:13
22:19
27
17:14
22:36
24
18:14
23:24
18
18:15
24:12
5
19:15
24:20
23
Napom
25:17
3
20:15
26:08
5
21:15
27:13
33
22:15
27:39
41
22:16
28:09
3
23:16
29:07
21
24:16
29:21
18
24:17
29:49
33
25:17
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:11
24
26:17
32:14
23
27:17
32:33
18
27:18
33:20
27
27:19
33:44
33
28:19
34:22
41
28:20
34:45
24
29:20
35:27
33
30:20
35:29
22
31:20
36:27
18
31:21
36:40
27
32:21
37:04
18
32:22
37:11
3
33:22
41:46
27
33:23
42:18
17
34:23
42:30
33
35:23
43:20
5
36:23
44:39
27
36:24
44:44
5
37:24
45:42
33
38:24
45:50
18
38:25
45:57
5
39:25
46:42
18
40:25
47:17
5
41:25
47:23
23
41:26
47:42
23
Vyluc2m
47:53
33
42:26
50:46
18
Vyluc2m
50:55
27
Nepr7m
51:40
27
Vyluc2m
53:34
23
43:26
54:41
23
43:27
54:56
27
43:28
55:03
37
44:28
55:21
29
44:29
55:33
37
45:29
55:46
37
46:29
56:35
41
46:30
57:02
18
47:30
57:28
18
47:31
57:56
18
48:31
58:48
21
Vyluc2m
59:07
28
Nepr7m
59:36
5
49:31
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz