SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
9:30
Dátum
03.03.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK Drábová Košice
B
Hostia
ŠŠK Prešov
Konečný
výsledok
21
49
Polčas
(30')
11
26
Výsledok
(60')
21
49
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
7
Mišková Eliška
03028
N
8
Papcunová Laura
28667
12
Dobosyová Simona
00936
18
Vargovičová Katarína
01703
1;[9];10;11;
12;21;
6
20
Turcsányiová Timea
01690
5;
13;
2
23
Štefanovová Sára
01707
2;
❼;15;
2
2
27
Fotulová Lujza
01705
3;4;❼;6;7;8;
14;16;18;19;20;
10
N22
29
Vargová Sofia
01702
32
Horňákova Emma
01698
35
Rojková Michaela
03608
17;
1
40
Majdáková Kristína
29469
A
ZVD:
Fotul Miroslav
Podpis:
B
Tréner:
Soláriková Martina
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Dobosy Ľubomír
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
6:58
2:
38:38
3:
43:34
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
1
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Kohútová Mária
01250
4
Lupkovičová Henrieta
01251
5
Vasiliková Viktória
01813
22;
43;45;❼;48;49;
5
6
Tomášová Emma
01816
23;26;❼;
2
7
Timková Tímea
01814
17;18;
2
N22
8
Vargová Diana Mária
01252
8;9;12;13;[16];
30;36;
7
9
Džubinská Soňa
01256
19;21;
2
11
Bačenková Dorota
01257
1;7;10;15;
28;32;34;38;39;40;
10
12
Vrabľová Erika
01808
13
Dvorščáková Alena
01117
3;5;6;14;20;24;
29;31;35;37;
10
15
Kantorisová Michaela
01255
[33];
1
16
Smolková Simona
01246
2;4;11;
27;41;46;
6
N2
17
Syrokhman Yana
06619
42;44;47;
3
N
18
Semanová Henrieta
03215
25;
1
19
Kuropčáková Dominika
01262
33
Kantorisová Jana
01260
A
ZVD:
Humeňanský Patrik
Podpis:
B
Tréner:
Dvorščák Adam
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Vargová Jana
Zdravotná služba:
Majný Jozef
Časomerač:
Vargová Nikola
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Fotulová Laura
Podpis:
Rozhodca:
Štefan Anton
Podpis:
Rozhodca:
Šujeta Adrián
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:22
11
0:1
01:34
18
1:1
01:47
16
1:2
02:12
23
2:2
02:17
13
2:3
02:20
27
Napom
02:56
16
Napom
03:33
16
2:4
04:16
13
2:5
04:46
27
3:5
04:52
13
3:6
05:27
7
Napom
05:43
11
3:7
06:53
8
3:8
08:18
27
4:8
08:59
8
4:9
09:54
20
5:9
11:11
11
5:10
11:40
16
5:11
12:44
27
Nepr7m
13:19
27
6:11
13:32
8
6:12
15:04
8
6:13
15:30
13
6:14
16:33
11
6:15
17:24
27
7:15
18:19
7
Napom
18:23
8
7:16
19:23
7
7:17
20:01
7
7:18
20:38
7
Vyluc2m
22:15
9
7:19
22:29
27
8:19
23:05
13
8:20
23:42
9
8:21
24:14
5
8:22
25:57
17
Napom
26:07
18
9:22
26:50
6
9:23
27:20
13
9:24
27:54
18
9:25
28:44
18
10:25
28:50
6
10:26
29:23
18
11:26
29:49
23
Vyluc2m
29:53
6
Nepr7m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:13
16
11:27
31:52
11
11:28
32:25
7
Vyluc2m
32:43
18
12:28
33:08
13
12:29
33:49
8
12:30
35:12
13
12:31
35:59
11
12:32
36:39
16
Vyluc2m
37:08
27
Vyluc2m
37:12
15
12:33
38:06
23
Nepr7m
38:38
11
12:34
39:25
27
Vyluc2m
39:50
13
12:35
40:31
20
13:35
41:33
8
13:36
42:01
13
13:37
42:25
27
14:37
42:32
11
14:38
47:05
11
14:39
47:31
11
14:40
49:38
16
14:41
50:27
23
15:41
51:29
17
15:42
51:55
27
16:42
52:05
5
16:43
52:42
35
17:43
53:34
17
17:44
54:27
27
18:44
54:43
5
18:45
54:56
27
19:45
55:39
16
19:46
56:11
17
19:47
56:40
27
20:47
56:56
18
21:47
57:36
5
Nepr7m
57:49
5
21:48
59:19
5
21:49
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz