SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
-
Dátum
12.05.2019
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
HK AS Trenčín
Konečný
výsledok
31
33
Polčas
(30')
14
17
Výsledok
(60')
31
33
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
60
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
3
Michalcová Erika
00901
[9];
24;29;
3
11
Kobová Erika
03193
21;
1
12
Petrová Simona
03200
16
Lučanská Lea
28822
17
Pastírová Viktória
03206
18
Dušková Veronika
03198
15;17;18;30;
4
21
Gajdošová Viktória
02294
4;
26;
2
N2
22
Dynisová Mariana
03194
12;
1
N
23
Racová Zuzana
03199
8;
16;
2
2
24
Rovňáková Simona
02288
[1];2;3;[5];6;[7];❼;11;14;
[20];[23];[25];27;[31];
13
N
33
Polievková Barbora
03190
13;
19;22;28;
4
22
37
Romančáková Katarína
02287
10;
1
A
ZVD:
Beňadik Ján
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
13:28
2:
---------
3:
-------
Počet 7m hodov:
9
Góly zo 7m:
8
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Lintnerová Nikola
00873
3
Paulínyová Petra
00876
4
Grellová Diana
00858
3;11;15;
19;20;28;33;
7
2
6
Pavlovská Tatiana
03749
6;16;
2
N22
7
Lintnerová Simona
00872
❼;[14];❼;
1
222
8
Dulinová Valéria
03926
7;8;
26;30;31;
5
9
Kováčiková Emma
00835
10
Paulínyová Klára
00846
1;[2];5;[9];12;❼;13;[17];
21;[22];24;❼;25;27;32;
13
13
Sedláčková Nicole Katarína
00862
4;10;
18;23;29;
5
N22
16
Kvasnicová Barbora
00875
23
Valachová Zuzana
00877
66
Zemková Monika
28632
99
Dovičínová Karolína
00849
A
ZVD:
Paulínyová Katarína
Podpis:
B
Tréner:
Mičiníková Iveta
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
--------
2:
50:43
3:
---------
Počet 7m hodov:
9
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Šimonič Teodor
Zdravotná služba:
Šarocká Lucia
Časomerač:
Pustý František
Hlásateľ:
--------
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Štefanisková Ingrid
Podpis:
Rozhodca:
Gedeon Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Palovčák Tomáš
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:51
10
0:1
01:36
13
Napom
01:47
24
1:1
02:09
24
Napom
02:41
24
2:1
03:01
21
Napom
03:15
10
2:2
04:53
24
3:2
05:11
21
4:2
06:02
4
4:3
06:29
24
5:3
06:51
13
5:4
07:27
6
Napom
08:30
24
6:4
09:37
24
7:4
10:27
22
Napom
10:48
7
Nepr7m
11:53
10
7:5
12:13
23
8:5
12:46
6
8:6
12:47
33
Vyluc2m
14:11
8
8:7
16:49
8
8:8
17:23
21
Vyluc2m
17:28
10
8:9
18:43
13
8:10
19:51
6
Vyluc2m
20:20
3
9:10
20:48
13
Vyluc2m
20:50
37
10:10
21:09
4
10:11
22:20
10
10:12
22:47
4
Vyluc2m
22:52
24
Nepr7m
22:56
24
11:12
24:48
10
Nepr7m
24:53
10
11:13
25:40
23
Vyluc2m
25:44
7
11:14
26:56
4
11:15
27:27
22
12:15
28:00
7
Nepr7m
28:14
33
13:15
28:39
6
13:16
29:31
24
14:16
29:58
10
14:17
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:33
18
15:17
31:09
13
15:18
31:47
4
15:19
32:16
23
16:19
32:35
4
16:20
33:46
10
16:21
34:07
18
17:21
34:21
33
Vyluc2m
34:24
10
17:22
35:09
18
18:22
35:23
13
18:23
37:03
10
18:24
38:18
7
Vyluc2m
38:29
10
Nepr7m
39:49
33
19:24
40:20
7
Vyluc2m
40:40
24
20:24
40:55
11
21:24
42:08
7
Vyluc2m
42:12
33
22:24
42:51
10
22:25
44:02
6
Vyluc2m
44:05
24
23:25
44:45
8
23:26
45:20
3
24:26
46:13
10
24:27
48:12
24
25:27
50:36
21
26:27
51:10
4
26:28
53:23
13
26:29
53:34
24
27:29
54:11
8
27:30
55:17
8
27:31
55:35
33
28:31
56:21
10
28:32
57:15
3
29:32
58:02
18
30:32
58:21
4
30:33
58:55
13
Vyluc2m
59:59
24
31:33
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz