SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
13:45
Dátum
02.12.2018
Miesto
ŠH v Predmieri
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MHK Bytča
B
Hostia
Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
26
32
Polčas
(30')
12
17
Výsledok
(60')
26
32
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Chudejová Ľudmila
03347
2
Rantúchová Veronika
03586
N2
4
Furgaláková Lucia
02996
6
Leštinová Lucia
00793
2;6;[7];[9];11;
14;[16];[18];[19];20;[21];
11
9
Sakalová Radka
02634
❼;1;5;
15;17;23;
5
2
13
Čanigová Valéria
04995
16
Učníková Vanessa
00785
4;
1
2
17
Tabačíková Ivana
03854
18
Zubáňová Tereza
00781
8;10;
22;24;
4
2
24
Hujíková Zuzana
00802
13;
1
25
Hôrecká Magdaléna
00782
26
Gaňová Kristína
00801
12;
25;
2
28
Harantová Adriana
00805
3;
26;
2
2
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
09:31
2:
51:07
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
6
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
3
Michalcová Erika
00901
[4];❼;13;
22;24;[26];
5
2
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
8;10;
23;25;31;
5
12
Petrová Simona
03200
17
Pastírová Viktória
03206
18
Dušková Veronika
03198
9;11;14;
29;
4
21
Gajdošová Viktória
02294
2;7;
2
22
Dynisová Mariana
03194
5;15;
2
23
Racová Zuzana
03199
16;
1
2
24
Rovňáková Simona
02288
❼;[1];[3];❼;17;
18;20;28;30;
7
N2
27
Borošová Janka
06462
33
Polievková Barbora
03190
6;12;
[19];21;❼;27;32;
6
2
A
ZVD:
Beňadik Ján
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
21:46
2:
3:
Počet 7m hodov:
9
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Garabík František
Zdravotná služba:
Balážová Janka
Časomerač:
Kucej Milan
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Zahumenská Alena
Podpis:
Rozhodca:
Landsfeld Antonín
Podpis:
Rozhodca:
Nagy Maroš
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:04
24
Napom
01:13
9
Nepr7m
01:17
9
1:0
02:02
24
Nepr7m
02:09
24
1:1
03:32
6
2:1
04:20
28
3:1
04:33
21
3:2
05:30
2
Napom
05:57
24
3:3
07:02
24
Vyluc2m
08:04
2
Vyluc2m
08:07
3
3:4
08:36
16
4:4
09:10
22
4:5
09:30
33
4:6
10:07
21
4:7
12:09
9
5:7
13:07
5
5:8
13:44
6
6:8
13:53
9
Vyluc2m
13:57
3
Nepr7m
14:45
18
6:9
15:06
3
Vyluc2m
15:08
6
7:9
15:31
5
7:10
16:02
18
7:11
20:22
33
7:12
21:47
18
8:12
22:25
3
8:13
23:51
18
8:14
24:36
6
9:14
25:07
18
Vyluc2m
25:07
24
Nepr7m
25:35
22
9:15
26:10
18
10:15
26:54
23
10:16
28:35
6
11:16
28:56
24
11:17
29:54
26
12:17
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:11
24
13:17
31:37
24
13:18
31:58
6
14:18
32:45
33
14:19
33:53
24
14:20
35:02
16
Vyluc2m
35:10
33
14:21
35:40
9
15:21
36:28
6
16:21
39:36
33
Nepr7m
41:29
9
17:21
42:02
3
17:22
42:20
23
Vyluc2m
42:21
6
18:22
43:08
5
18:23
43:34
6
19:23
44:17
3
19:24
45:21
6
20:24
46:14
5
20:25
47:25
3
20:26
47:51
6
21:26
48:34
18
22:26
49:19
33
22:27
50:40
24
22:28
51:05
18
22:29
51:25
9
23:29
51:50
33
Vyluc2m
52:59
18
24:29
54:53
28
Vyluc2m
55:10
24
24:30
55:53
5
24:31
56:55
26
25:31
59:36
28
26:31
60:00
33
26:32
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz