SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
16:00
Dátum
29.09.2018
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
MŠK Vranov nad Topľou
Konečný
výsledok
51
19
Polčas
(30')
21
7
Výsledok
(60')
51
19
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
3
Michalcová Erika
00901
3;5;13;[15];[16];
22;23;29;
8
16
Lučanská Lea
28822
21
Gajdošová Viktória
02294
1;2;17;20;
25;26;31;33;35;
9
22
Dynisová Mariana
03194
18;
24;51;
3
23
Racová Zuzana
03199
28;40;46;
3
24
Rovňáková Simona
02288
4;10;❼;21;
27;41;47;48;
7
2
26
Hatalová Miroslava
02295
27
Borošová Janka
06462
32
Poľáková Natália
28845
❼;
33
Polievková Barbora
03190
6;7;8;12;14;❼;19;
34;37;39;43;45;49;
12
2
37
Romančáková Katarína
02287
9;
36;
2
40
Ratvajská Slávka
03217
11;
30;32;❼;38;42;44;50;
7
2
A
ZVD:
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Beňadik Ján
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
----------
2:
-----------
3:
------------
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tomovčíková Simona
04135
2
Kinčovská Klaudia
01746
3
Bodorová Dominika
08395
11;17;
2
2
6
Vaterková Natália
01731
[2];[3];
[10];
3
222D
9
Mikulová Barbora
01741
2
12
Brosová Klaudia
01721
13
Zápotocká Kristína
01728
4;
8;
2
N
14
Dobošová Viktória
06595
2
17
Fedorová Ema
01740
21
Kutná Kristína
03212
6;7;
13;
3
23 H
Mizíková Alexandra
03219
16;19;
2
N
24 H
Kutná Zuzana
03213
25 H
Novotná Marianna
03218
1;❼;5;
9;12;15;
5
26
Kuliničová Viktória
01745
18;
1
28
Balintová Beáta
01739
14;
1
A
ZVD:
Bella Jaroslav
Podpis:
B
Tréner:
Žemlička Róbert
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2018
C
Funkcionári:
Balint Miloš
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
12:03
2:
----------
3:
-----------
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Šimonič Teodor
Zdravotná služba:
Šarocká Lucia
Časomerač:
Holubová Lenka
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Štefanisková Ingrid
Podpis:
Rozhodca:
Soláriková Mariana
Podpis:
Rozhodca:
Štefan Anton
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:29
21
1:0
01:36
21
2:0
02:47
25 H
2:1
03:20
3
3:1
03:24
13
Napom
03:52
24
4:1
04:52
3
5:1
07:03
33
6:1
08:35
33
7:1
09:26
33
8:1
10:49
6
8:2
11:57
37
9:2
12:05
6
9:3
14:50
24
10:3
14:59
40
11:3
15:02
25 H
Nepr7m
15:08
33
12:3
15:14
23 H
Napom
16:30
6
Vyluc2m
16:40
24
Nepr7m
16:59
13
12:4
17:57
3
13:4
19:34
33
14:4
22:08
3
15:4
24:11
3
16:4
24:46
25 H
16:5
24:51
14
Vyluc2m
24:52
33
Nepr7m
25:55
21
17:5
26:28
22
18:5
26:54
21
18:6
27:29
33
19:6
28:06
21
19:7
28:18
21
20:7
29:19
24
21:7
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:50
24
Vyluc2m
30:57
3
22:7
32:12
13
22:8
32:21
3
23:8
32:25
6
Vyluc2m
33:40
22
24:8
34:34
25 H
24:9
34:46
21
25:9
35:45
21
26:9
36:34
6
26:10
37:06
24
27:10
37:52
3
27:11
39:11
23
28:11
42:00
3
29:11
43:23
40
30:11
43:37
25 H
30:12
43:59
21
31:12
44:41
6
Vyluc2m
44:41
6
Diskv
45:53
40
32:12
46:00
21
33:12
46:31
33
34:12
47:11
21
35:12
47:53
37
36:12
48:19
21
36:13
48:37
33
37:13
49:25
40
Nepr7m
49:28
40
38:13
50:02
28
38:14
50:08
33
39:14
50:17
23
40:14
50:51
24
41:14
51:25
40
42:14
52:39
33
43:14
53:14
40
44:14
53:53
25 H
44:15
54:11
33
45:15
55:02
3
Vyluc2m
55:49
23 H
45:16
55:57
23
46:16
56:02
24
47:16
56:29
40
Vyluc2m
57:01
24
48:16
58:30
33
49:16
58:39
40
50:16
58:52
3
50:17
59:00
22
51:17
59:40
26
51:18
59:44
9
Vyluc2m
59:47
32
Nepr7m
59:55
33
Vyluc2m
59:58
23 H
51:19
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz