SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
13:00
Dátum
17.03.2019
Miesto
ŠH v Predmieri
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MHK Bytča
B
Hostia
HK AS Trenčín
Konečný
výsledok
20
27
Polčas
(30')
8
16
Výsledok
(60')
20
27
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
65
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Chudejová Ľudmila
03347
2
Rantúchová Veronika
03586
2
4
Furgaláková Lucia
02996
5H
Nepelová Tamara
01927
N
6
Leštinová Lucia
00793
5;[6];[7];8;❼;
10;15;16;18;
8
9
Sakalová Radka
02634
2
11
Weberová Nina
00797
2
13
Čanigová Valéria
04995
16
Učníková Vanessa
00785
1;2;3;4;
9;17;
6
17
Tabačíková Ivana
03854
18
Zubáňová Tereza
00781
[11];14;[19];
3
N2
24
Hujíková Zuzana
00802
25
Hôrecká Magdaléna
00782
28
Harantová Adriana
00805
12;13;[20];
3
N
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
20:13
2:
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Lovičková Aneta
28886
2
Lintnerová Nikola
00873
2;5;
18;23;
4
222D
3
Paulínyová Petra
00876
[6];[8];11;
❼;
3
4
Grellová Diana
00858
10;
1
7
Lintnerová Simona
00872
3;14;
19;[25];[27];
5
9
Kováčiková Emma
00835
21;
1
10
Paulínyová Klára
00846
1;9;15;
[17];20;26;
6
13
Sedláčková Nicole Katarína
00862
4;7;13;16;
4
N
16
Kvasnicová Barbora
00875
23
Valachová Zuzana
00877
22;24;
2
38
Dulinová Valéria
03926
12;
1
N
66
Zemková Monika
28632
99
Dovičínová Karolína
00849
A
ZVD:
Paulínyová Katarína
Podpis:
B
Tréner:
Mičiníková Iveta
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
10:10
2:
45:40
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Garabik František
Zdravotná služba:
Balážová Janka
Časomerač:
Kucej Milan
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Zahumenská Alena
Podpis:
Rozhodca:
Kica Michal
Podpis:
Rozhodca:
Štefanová Antónia
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:34
10
0:1
01:28
2
0:2
02:13
7
0:3
02:57
13
Napom
03:37
16
1:3
04:03
13
1:4
05:41
16
2:4
06:36
16
3:4
06:53
2
3:5
07:36
16
4:5
08:29
3
4:6
10:10
6
5:6
12:07
13
5:7
13:14
28
Napom
13:16
3
5:8
15:46
10
5:9
16:52
38
Napom
17:27
18
Napom
17:46
4
5:10
17:48
5H
Napom
18:57
6
6:10
19:18
3
6:11
20:37
38
6:12
22:00
6
7:12
22:51
6
8:12
23:14
13
8:13
23:17
2
Vyluc2m
23:43
2
Vyluc2m
23:43
6
Nepr7m
25:39
7
8:14
26:12
18
Vyluc2m
26:22
10
8:15
26:59
9
Vyluc2m
28:46
13
8:16
29:54
2
Vyluc2m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:04
10
8:17
31:55
16
9:17
32:17
2
9:18
34:30
7
9:19
36:51
10
9:20
36:53
11
Vyluc2m
38:16
9
9:21
39:19
6
10:21
40:00
23
10:22
40:35
18
11:22
41:09
28
12:22
42:08
28
13:22
42:36
2
13:23
43:44
18
14:23
44:27
6
15:23
45:34
6
16:23
46:04
16
17:23
48:22
23
17:24
50:18
6
18:24
50:59
3
Nepr7m
51:14
7
18:25
52:22
18
19:25
53:45
2
Vyluc2m
53:45
2
Diskv
53:45
28
20:25
55:10
10
20:26
57:31
7
20:27
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz