SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
9:00
Dátum
17.03.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK Drábová Košice
B
Hostia
MŠK Vranov nad Topľou
Konečný
výsledok
33
33
Polčas
(30')
16
17
Výsledok
(60')
33
33
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
6
8
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Bibenová Barbora
28890
6
Goldírova Viktória
01715
7
Mišková Eliška
03028
2;
1
N
8
Papcunová Laura
28667
12
Dobosyová Simona
00936
18
Vargovičová Katarína
01703
5;7;9;
21;26;
5
22
20
Turcsányiová Timea
01690
14;15;
19;28;
4
21
Tomčovčíkova Emma
03813
23
Štefanovová Sára
01707
1;
1
222
27
Fotulová Lujza
01705
3;4;[8];10;[11];12;[13];16;
17;18;20;[22];23;[24];25;27;[29];30;31;32;33;
21
N
29
Vargová Sofia
01702
6;
1
32
Horňákova Emma
01698
33
Takáčova Klaudia
01701
34
Geregová Veronika
01719
35
Rojková Michaela
03608
44
Lorencová Ema
03481
A
ZVD:
Fotul Miroslav
Podpis:
B
Tréner:
Soláriková Martina
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
6:18
2:
46:45
3:
59:37
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
6
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tomovčíková Simona
04135
2
Kinčovská Klaudia
01746
3H
Juricová Dorota
01819
8;[13];
25;28;30;
5
4H
Ondrijová Daša
01265
4;9;
24;
3
2
7
Ratvajská Slávka
03217
5;7;11;12;14;15;
23;29;33;
9
N2
9
Mikulová Barbora
01741
17;
22;26;27;
4
2
11
Danková Anna
01733
12
Brosová Klaudia
01721
13
Zápotocká Kristína
01728
[16];
19;20;21;❼;
4
14
Dobošová Viktória
06595
2
15
Ihnátová Tatiana
01723
18H
Pomfyová Timea
01254
10;
1
N
23
Mizíková Alexandra
03219
25
Novotná Marianna
03218
1;[2];[3];[6];
[18];31;[32];
7
27
Tomková Antónia
01743
28
Balintová Beáta
01739
A
ZVD:
Balint Miloš
Podpis:
B
Tréner:
Bella Jaroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
3:
Počet 7m hodov:
8
Góly zo 7m:
7
Hl. usporiadateľ:
Vargová Jana
Zdravotná služba:
Majný Jozef
Časomerač:
Vargová Nikola
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Fotulová Laura
Podpis:
Rozhodca:
Gedeon Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Palovčák Tomáš
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:53
23
1:0
02:16
25
1:1
02:56
27
Napom
03:20
25
1:2
03:45
18H
Napom
04:32
7
Napom
04:49
23
Vyluc2m
04:54
25
1:3
05:38
4H
1:4
06:11
7
1:5
06:18
A
TTO
07:17
7
2:5
08:26
25
2:6
08:44
27
3:6
09:14
7
3:7
09:52
27
4:7
11:02
18
5:7
12:35
3H
5:8
13:05
29
6:8
13:30
4H
6:9
14:01
18H
6:10
14:53
7
Napom
15:05
18
7:10
16:43
4H
Vyluc2m
16:48
27
8:10
18:58
7
8:11
19:41
7
8:12
20:16
18
9:12
20:50
27
10:12
21:32
3H
10:13
21:52
14
Vyluc2m
21:56
27
11:13
23:42
27
12:13
24:07
7
12:14
24:53
7
12:15
26:41
27
13:15
27:27
13
13:16
28:01
20
14:16
28:28
9
14:17
29:23
20
15:17
29:59
27
16:17
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:31
27
17:17
31:08
18
Vyluc2m
31:16
25
17:18
31:45
27
18:18
32:01
23
Vyluc2m
32:45
13
18:19
33:57
20
19:19
34:44
13
19:20
35:41
27
20:20
36:25
13
20:21
38:20
9
20:22
38:43
18
21:22
39:04
18
Vyluc2m
39:17
7
21:23
40:30
4H
21:24
41:07
27
22:24
41:31
27
23:24
42:54
3H
23:25
44:09
27
24:25
44:25
9
24:26
46:43
9
24:27
46:45
A
TTO
46:57
27
25:27
47:30
18
26:27
48:25
13
Nepr7m
50:00
3H
26:28
50:05
27
27:28
50:41
7
27:29
51:09
3H
27:30
51:17
9
Vyluc2m
51:49
20
28:30
53:20
7
Vyluc2m
53:30
27
29:30
54:12
27
30:30
54:28
23
Vyluc2m
55:08
25
30:31
55:17
27
31:31
56:48
27
32:31
57:26
25
32:32
59:37
A
TTO
59:54
7
32:33
59:59
27
33:33
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz