SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
8B-1
Čas
14:45
Dátum
24.02.2019
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MŠK Vranov nad Topľou
B
Hostia
MŠK Dunajská Streda
Konečný
výsledok
22
29
Polčas
(30')
13
14
Výsledok
(60')
22
29
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tomovčíková Simona
04135
2
Kinčovská Klaudia
01746
3H
Juricová Dorota
01819
1;8;12;
3
2
4H
Ondrijová Daša
01265
18;22;
2
5
Ihnátová Terézia
01722
6
Vaterková Natália
01731
7
Dobošová Viktória
06595
9
Mikulová Barbora
01741
3;
17;
2
2
12
Brosová Klaudia
01721
15;
1
13
Zápotocká Kristína
01728
21;
1
15
Ratvajská Slávka
03217
2;5;6;13;
14;
5
N2
16
Hersteková Tamara
03211
18H
Pomfyová Timea
01254
10;
1
2
23
Mizíková Alexandra
03219
16;
1
25
Novotná Marianna
03218
[4];[7];[9];
[19];20;
5
28
Balintová Beáta
01739
11;
1
22
A
ZVD:
Balint Miloš
Podpis:
B
Tréner:
Bella Jaroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
53:23
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
4
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
3
Hrapka Sára
03524
12;
17;20;
3
2
4
Agh Rebeca
03507
3;5;7;10;14;
23;24;28;
8
22
5
Davidovská Edina
03522
16;29;
2
2
6
Pintér Eszter
28825
9
Bertalanová Anita
03379
6;
1
2
13
Simonics Zsóka
02735
2;[9];[13];
❼;
3
N2
77
Kucserová Rebeka
03518
8;
18;19;26;27;
5
83
Zsákovics Sára Erika
03510
1;4;
[21];[22];[25];
5
2
84
Szabó Réka
03038
N
89
Pódaová Enikő
01054
90
Hornyák Panna
03512
11;
1
91
Kovács Tamara
03513
15;
1
96
Makóová Eva
03993
A
ZVD:
Újhelyiová Henrieta
Podpis:
B
Tréner:
Brunczviková Tünde
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
41:03
2:
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Jozef Čech
Zdravotná služba:
Balintová Svetlana
Časomerač:
Petíkova Kristína
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Jančíková Alena
Podpis:
Rozhodca:
Harman Marián
Podpis:
Rozhodca:
Štefanová Antónia
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:37
3H
1:0
00:57
83
1:1
01:12
13
Napom
04:47
15
Napom
04:47
15
Vyluc2m
05:22
13
1:2
06:02
4
1:3
06:52
83
1:4
07:32
15
2:4
08:02
4
2:5
08:32
9
3:5
08:57
9
3:6
09:42
84
Napom
09:42
25
4:6
10:52
4
4:7
11:37
77
4:8
12:12
15
5:8
12:47
13
5:9
13:27
15
6:9
15:32
25
7:9
18:07
4
7:10
19:07
3H
8:10
21:52
13
Vyluc2m
21:52
25
9:10
22:32
90
9:11
23:02
18H
10:11
23:27
9
Vyluc2m
24:07
28
11:11
24:57
3
11:12
25:52
3H
12:12
27:02
13
12:13
28:17
4
12:14
29:22
15
13:14
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:32
15
14:14
32:07
12
15:14
32:52
91
15:15
34:42
5
15:16
35:07
5
Vyluc2m
35:37
23
16:16
36:12
3
16:17
37:12
9
17:17
37:47
28
Vyluc2m
37:47
13
Nepr7m
38:52
3H
Vyluc2m
39:27
4H
18:17
42:52
77
18:18
43:22
25
19:18
44:02
18H
Vyluc2m
45:02
77
19:19
45:52
3
19:20
45:57
9
Vyluc2m
46:22
83
19:21
47:32
4
Vyluc2m
47:52
3
Vyluc2m
49:12
83
19:22
50:02
25
20:22
50:57
4
20:23
51:47
28
Vyluc2m
53:12
4
20:24
54:12
83
20:25
55:12
77
20:26
56:07
13
21:26
57:02
77
21:27
57:52
4
21:28
58:37
83
Vyluc2m
58:52
4H
22:28
59:02
4
Vyluc2m
59:37
5
22:29
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz