SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
14:00
Dátum
02.12.2018
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK Drábová Košice
B
Hostia
HC Tatran Stupava
Konečný
výsledok
26
24
Polčas
(30')
14
13
Výsledok
(60')
26
24
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
60
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Bibenová Barbora
28890
6
Goldírova Viktória
01715
7
Mišková Eliška
03028
8
Papcunová Laura
28667
12
Dobosyová Simona
00936
15
Kelbelová Kamila
01693
8;10;
2
18
Vargovičová Katarína
01703
1;3;5;
15;20;23;
6
20
Turcsányiová Timea
01690
2;4;6;7;12;
5
23
Štefanovová Sára
01707
222
27
Fotulová Lujza
01705
9;11;13;14;
17;[18];19;22;24;25;[26];
11
2
29
Vargová Sofia
01702
30
Takáčová Sofia
01696
16;
1
N22
32
Horňákova Emma
01698
37
Čatlošová Sára Rebeka
03030
21;
1
2
A
ZVD:
Fotul Miroslav
Podpis:
B
Tréner:
Soláriková Martina
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Dobosy Ľubomír
Funkcia:
D
Funkcionári:
Kožuchová Miroslava
Funkcia:
Team Time-Out 1:
19:34
2:
50:08
3:
59:19
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
9
Pírová Viviana
01204
4;10;12;13;
14;[18];❼;20;
7
N
12
Voržáčková Viktória
00341
16
Fabianová Tamara
00605
N2D
19
Hladíková Nicol
00551
9;
17;[19];
3
23
Papajová Veronika
00363
26
Štrbáňová Mária
00366
21;
1
38
Švajdlenková Sára
00688
1;2;[3];[5];❼;7;
16;
6
42
Novosadová Michaela
00369
6;8;
15;22;24;
5
2
48
Bilačičová Lucia
00596
23;
1
62
Prevajová Sabina
00357
63
Fúsková Katarína
00601
77
Gajdová Ema
06637
78
Vlková Bibiana
01567
11;
1
2
98
Velická Ivana
02928
❼;
N2
A
ZVD:
Frajdt Tomáš
Podpis:
B
Tréner:
Hepner Ľuboš
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2020
N
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
2:
43:34
3:
Počet 7m hodov:
7
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Vargová Jana
Zdravotná služba:
Majný Jozef
Časomerač:
Vargová Nikola
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Fotulová Laura
Podpis:
Rozhodca:
Harman Marián
Podpis:
Rozhodca:
Štefan Anton
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:29
38
0:1
02:23
38
0:2
02:54
18
1:2
03:34
20
2:2
03:59
30
Napom
04:16
38
2:3
06:52
16
Napom
08:53
9
2:4
09:48
30
Vyluc2m
09:48
30
Vyluc2m
09:50
38
2:5
10:12
23
Vyluc2m
11:27
42
2:6
12:28
18
3:6
13:08
23
Vyluc2m
13:10
38
Nepr7m
14:49
20
4:6
15:45
18
5:6
16:53
9
Napom
17:22
38
5:7
18:54
20
6:7
19:28
42
6:8
19:50
20
7:8
21:06
27
Vyluc2m
21:06
98
Nepr7m
23:00
19
7:9
23:29
15
8:9
23:31
98
Napom
23:50
9
8:10
24:56
16
Vyluc2m
25:05
27
9:10
25:49
78
9:11
26:00
15
10:11
26:27
9
10:12
26:32
42
Vyluc2m
26:42
27
11:12
27:46
20
12:12
28:09
9
12:13
28:30
27
13:13
29:45
98
Vyluc2m
29:57
27
14:13
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:38
9
14:14
31:38
42
14:15
32:12
38
14:16
33:56
19
14:17
33:56
23
Vyluc2m
34:12
78
Vyluc2m
34:24
16
Diskv
34:40
18
15:17
35:55
30
16:17
37:32
9
16:18
37:53
27
17:18
38:47
27
18:18
39:03
37
Vyluc2m
39:05
9
Nepr7m
40:28
19
18:19
41:29
9
18:20
43:18
27
19:20
44:29
18
20:20
45:30
37
21:20
47:33
27
22:20
49:38
26
22:21
50:38
42
22:22
51:39
18
23:22
53:52
48
23:23
54:49
27
24:23
57:07
27
25:23
57:25
42
25:24
58:33
27
26:24
59:36
B
Napom
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz