SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
15:00
Dátum
08.12.2018
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
ŠŠK Prešov
Konečný
výsledok
25
29
Polčas
(30')
14
12
Výsledok
(60')
25
29
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
3
Michalcová Erika
00901
[2];[8];[13];14;
15;❼;
5
N
5
Čižmárová Anna Kristína
03201
25;
1
16
Lučanská Lea
28822
17
Pastírová Viktória
03206
18
Dušková Veronika
03198
21
Gajdošová Viktória
02294
4;11;
16;
3
22
Dynisová Mariana
03194
10;
18;
2
23
Racová Zuzana
03199
5;
22;
2
N2
24
Rovňáková Simona
02288
1;
[21];
2
2
28
Sabolová Sára
02296
6;7;
17;[19];24;
5
2
33
Polievková Barbora
03190
3;9;12;
20;23;
5
N
37
Romančáková Katarína
02287
46
Hatalová Miroslava
02295
A
ZVD:
Beňadik Ján
Podpis:
N
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
2
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
29:16
2:
3:
Počet 7m hodov:
6
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Lupkovičová Henrieta
01251
1;3;[5];8;12;
14;
6
N2
6
Tomášová Emma
01816
4;
1
8
Vargová Diana Mária
01252
7;
[15];22;26;
4
N
9
Džubinská Soňa
01256
11
Bačenková Dorota
01257
13;17;20;25;28;
5
12
Vrabľová Erika
01808
13
Dvorščáková Alena
01117
2;
21;23;24;27;
5
14
Janíková Patrícia
01248
11;
18;19;
3
16
Rontová Sandra
01264
17
Syrokhman Yana
06619
9;
1
2
18
Semanová Henrieta
03215
19
Smolková Simona
01246
31
Kantorisová Michaela
01255
6;10;
16;29;
4
33
Kantorisová Jana
01260
A
ZVD:
Humeňanský Patrik
Podpis:
B
Tréner:
Dvorščák Adam
Licencia:
C
Platnosť do:
30.06.2020
N
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
11:25
2:
3:
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Šimonič Teodor
Zdravotná služba:
Počatko Ivan
Časomerač:
Pustý František
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Štefanisková Inga
Podpis:
Rozhodca:
Daňo Jozef
Podpis:
Rozhodca:
Štefan Anton
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
02:11
4
0:1
04:03
24
1:1
04:20
13
1:2
05:07
3
2:2
06:11
33
3:2
06:32
33
Napom
06:59
4
3:3
07:33
4
Napom
09:03
21
4:3
10:13
3
Napom
10:49
6
4:4
11:18
23
5:4
12:04
4
5:5
12:30
28
6:5
13:56
4
Vyluc2m
14:08
28
7:5
15:21
3
8:5
15:55
33
9:5
18:10
23
Napom
20:27
22
10:5
21:26
31
10:6
22:28
21
11:6
22:31
8
Napom
23:06
33
12:6
23:44
8
12:7
24:23
3
13:7
24:50
4
13:8
25:47
17
13:9
25:58
A
Napom
27:07
3
14:9
27:25
31
14:10
28:25
28
Vyluc2m
29:04
14
14:11
29:58
4
14:12
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:44
11
14:13
31:21
4
14:14
32:46
24
Vyluc2m
32:56
8
14:15
33:42
3
15:15
33:55
31
15:16
34:13
B
Vyluc2m
35:31
11
15:17
36:35
21
16:17
36:59
14
16:18
38:13
3
Nepr7m
38:52
14
16:19
39:10
28
17:19
39:40
22
18:19
40:46
11
18:20
41:30
28
19:20
41:50
13
19:21
43:21
33
20:21
44:56
23
Vyluc2m
45:11
8
20:22
45:28
13
20:23
50:29
24
21:23
51:19
23
22:23
51:49
B
Napom
52:33
13
22:24
53:02
33
23:24
54:05
11
23:25
54:41
28
24:25
55:23
8
24:26
56:03
17
Vyluc2m
56:48
13
24:27
58:28
11
24:28
59:37
5
25:28
59:57
31
25:29
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz