SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
13:00
Dátum
25.11.2018
Miesto
ŠH v Predmieri
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MHK Bytča
B
Hostia
MŠK Dunajská Streda
Konečný
výsledok
24
32
Polčas
(30')
13
16
Výsledok
(60')
24
32
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Chudejová Ľudmila
03347
2
Rantúchová Veronika
03586
4
Furgaláková Lucia
02996
5H
Nepelová Tamara
01927
3;5;6;9;
19;
5
2
6
Leštinová Lucia
00793
8;
14;15;[17];
4
2
9
Sakalová Radka
02634
[16];21;24;
3
N
11
Weberová Nina
00797
1;4;12;
3
2
13
Čanigová Valéria
04995
16
Učníková Vanessa
00785
20;22;23;
3
17
Tabačíková Ivana
03854
18
Zubáňová Tereza
00781
10;❼;11;13;
18;
4
24
Hujíková Zuzana
00802
2
25
Hôrecká Magdaléna
00782
22
28
Harantová Adriana
00805
2;7;
2
A
ZVD:
Chudovská Anna
Podpis:
B
Tréner:
Danišová Ľudmila
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2021
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
18:48
2:
46:10
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Pénzes Monika
03526
1;2;5;6;8;9;11;14;15;16;
18;19;20;[21];[22];23;25;26;[27];[28];[32];
21
2
3
Hrapka Sára
03524
7;
1
N22
5
Davidovská Edina
03522
6
Pintér Eszter
28825
9
Bertalanová Anita
03379
N
10
Horváth Sára
01763
13
Simonics Zsóka
02735
[3];[4];10;
17;❼;
4
17
Ollé Anna
03515
13;
1
37
Forgáčová Rebeka
03523
77
Kucserová Rebeka
03518
29;30;31;
3
84
Szabó Réka
03038
89
Pódaová Enikő
01054
90
Hornyák Panna
03512
12;
24;
2
2
96
Makóová Eva
03993
A
ZVD:
Straková Mária
Podpis:
B
Tréner:
Straková Mária
Licencia:
Master Coach
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Mészáros Réka
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
12:22
2:
3:
Počet 7m hodov:
8
Góly zo 7m:
7
Hl. usporiadateľ:
Garabík František
Zdravotná služba:
Kmošenová Nela
Časomerač:
Kucej Milan
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Zahumenská Alena
Podpis:
Rozhodca:
Klieštiková Simona
Podpis:
Rozhodca:
Majstrík Andrej
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:01
2
0:1
02:09
2
0:2
03:21
11
1:2
03:53
13
1:3
04:50
28
2:3
05:17
13
2:4
06:01
2
2:5
06:35
3
Napom
07:15
5H
3:5
07:38
11
4:5
08:36
5H
5:5
09:12
2
5:6
09:16
9
Napom
11:30
5H
6:6
14:21
3
6:7
15:07
2
6:8
15:35
28
7:8
16:59
2
7:9
17:56
6
8:9
19:17
13
8:10
20:06
2
8:11
20:12
25
Vyluc2m
21:25
90
8:12
21:53
5H
9:12
22:34
18
10:12
23:21
9
Napom
23:33
18
Nepr7m
24:20
18
11:12
24:40
5H
Vyluc2m
24:42
17
11:13
25:30
2
11:14
26:12
2
11:15
28:21
11
12:15
29:15
18
13:15
29:55
2
13:16
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:25
11
Vyluc2m
30:45
13
13:17
32:27
2
13:18
33:36
24
Vyluc2m
33:41
13
Nepr7m
34:38
6
14:18
35:06
2
14:19
36:21
6
15:19
36:25
3
Vyluc2m
37:13
2
15:20
37:33
2
Vyluc2m
37:35
9
16:20
38:23
90
Vyluc2m
40:10
6
17:20
40:43
6
Vyluc2m
40:46
2
17:21
42:01
2
17:22
42:40
2
17:23
45:12
18
18:23
48:33
90
18:24
49:06
5H
19:24
49:38
2
19:25
50:17
16
20:25
50:50
25
Vyluc2m
50:53
2
20:26
52:16
2
20:27
53:11
2
20:28
54:43
9
21:28
55:01
77
21:29
55:55
16
22:29
56:20
16
23:29
56:42
77
23:30
57:12
9
24:30
58:36
77
24:31
59:02
3
Vyluc2m
59:26
2
24:32
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz