SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
Dátum
27.10.2018
Miesto
Chemkostav aréna
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
Iuventa Michalovce
B
Hostia
UDHK Nitra
Konečný
výsledok
46
15
Polčas
(30')
26
5
Výsledok
(60')
46
15
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
30
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
3
Michalcová Erika
00901
[7];23;
30;45;46;
5
12
Petrová Simona
03200
16
Lučanská Lea
28822
21
Gajdošová Viktória
02294
1;2;3;11;16;
31;
6
N
22
Dynisová Mariana
03194
20;
1
23
Racová Zuzana
03199
6;8;22;25;
43;
5
24
Rovňáková Simona
02288
5;9;12;13;
36;42;
6
N2
27
Borošová Janka
06462
28
Sabolová Sára
02296
4;
37;39;41;
4
33
Polievková Barbora
03190
14;17;18;19;21;26;
27;28;33;34;38;
11
2
37
Romančáková Katarína
02287
40;
1
40
Ratvajská Slávka
03217
10;15;24;
29;32;35;44;
7
N2
46
Hatalová Miroslava
02295
A
ZVD:
Beňadik Ján
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
-----------
2:
36:42
3:
--------
Počet 7m hodov:
1
Góly zo 7m:
1
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
6
Lehocká Lucia
01002
9
Szóradová Martina
01021
11
Nyriová Zuzana
01029
6;
1
12
Pénzešová Diana
01749
14
Brathová Hana
01000
5;
[9];
2
N
17
Arpášová Emma
00999
[1];3;[4];❼;
8;12;13;15;
7
18
Bábanová Olívia
01019
21
Holomaniová Viktória
03129
10;11;
2
41
Šrámeková Karolína
01032
2;
7;❼;
2
N2
44
Uhlárová Ivona
01031
14;
1
A
ZVD:
Vargová Mária
Podpis:
B
Tréner:
Vargová Mária
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
07:49
2:
42:37
3:
------------
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
3
Hl. usporiadateľ:
Teodor Šimonič
Zdravotná služba:
Lucia Šarocká
Časomerač:
Lenka Holubová
Hlásateľ:
-----------
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Ingrid Štefanisková
Podpis:
Rozhodca:
Palovčák Tomáš
Podpis:
Rozhodca:
Richvalský Peter
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:29
21
1:0
01:06
21
2:0
01:57
21
3:0
02:51
28
4:0
04:08
24
5:0
04:51
23
6:0
06:51
41
Napom
07:06
3
7:0
07:25
23
8:0
07:49
24
9:0
08:34
40
10:0
08:36
14
Napom
09:58
21
11:0
10:28
24
12:0
11:00
24
Napom
11:06
17
12:1
11:35
24
13:1
11:58
40
Napom
12:20
33
14:1
14:03
40
15:1
15:49
21
16:1
16:27
21
Napom
16:34
33
17:1
16:41
41
17:2
17:21
33
18:2
17:46
41
Vyluc2m
17:56
33
19:2
18:46
22
20:2
21:28
17
20:3
22:08
33
21:3
22:52
23
22:3
23:21
33
Vyluc2m
23:28
17
22:4
24:17
14
22:5
25:07
3
23:5
27:11
40
24:5
27:42
23
25:5
29:20
17
Nepr7m
29:46
33
26:5
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:53
24
Vyluc2m
31:23
11
26:6
31:38
33
27:6
32:15
41
27:7
33:39
33
28:7
33:57
17
28:8
34:13
40
29:8
34:44
14
29:9
35:16
3
30:9
35:42
21
30:10
36:39
21
30:11
37:10
17
30:12
39:40
21
31:12
39:56
40
32:12
41:03
33
33:12
41:25
33
34:12
42:09
40
35:12
43:08
41
Nepr7m
43:19
24
36:12
44:55
17
36:13
46:22
28
37:13
47:01
33
38:13
47:55
28
39:13
49:55
37
40:13
50:52
40
Vyluc2m
52:46
44
40:14
53:39
28
41:14
54:20
24
42:14
55:03
23
43:14
56:01
17
43:15
57:34
40
44:15
58:18
3
45:15
59:44
3
46:15
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz