SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
12:00
Dátum
28.10.2018
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MŠK Dunajská Streda
B
Hostia
ŠŠK Drábová Košice
Konečný
výsledok
38
29
Polčas
(30')
25
15
Výsledok
(60')
38
29
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
70
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Pénzes Monika
03526
3;11;16;18;19;22;
❼;26;35;
8
3
Hrapka Sára
03524
5;
36;
2
2
4
Agh Rebeca
03507
17;21;
33;34;
4
5
Davidovská Edina
03522
9;
28;
2
N22
6
Pintér Eszter
28825
❼;
9
Bertalanová Anita
03379
13;23;
2
N
10
Horváth Sára
01763
37;
1
13
Simonics Zsóka
02735
[1];[2];[8];10;12;❼;
5
17
Ollé Anna
03515
6;14;20;24;25;
38;
6
N
83
Zsákovics Sára Erika
03510
4;7;15;
[27];[29];30;31;
7
84
Szabó Réka
03038
2
88
Forgáčová Rebeka
03523
89
Pódaová Enikő
01054
90
Hornyák Panna
03512
32;
1
96
Makóová Eva
03993
A
ZVD:
Straková Mária
Podpis:
B
Tréner:
Straková Mária
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
04:51
2:
3:
Počet 7m hodov:
8
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
6
Goldírova Viktória
01715
2
8
Papcunová Laura
28667
15
Kelbelová Kamila
01693
4;
1
N22
18
Vargovičová Katarína
01703
1;9;10;15;
24;
5
22
20
Turcsányiová Timea
01690
6;12;
18;
3
23
Štefanovová Sára
01707
5;11;
25;26;28;
5
N22
27
Fotulová Lujza
01705
2;3;7;8;[13];14;
[16];17;19;[20];21;23;[27];29;
14
30
Takáčová Sofia
01696
22;
1
N2
32
Horňákova Emma
01698
37
Čatlošová Sára Rebeka
03030
D
A
ZVD:
Fotul Miroslav
Podpis:
B
Tréner:
Fotul Miroslav
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
15:27
2:
23:54
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
4
Hl. usporiadateľ:
Újhelyiová Henrieta
Zdravotná služba:
MUDr. Horváth Zoltán
Časomerač:
Mgr. Újhelyiová Kristína
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Újhelyiová henieta
Podpis:
Rozhodca:
Haščík Peter
Podpis:
Rozhodca:
Sivák Richard
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:21
18
0:1
00:40
15
Napom
00:47
13
1:1
01:20
27
1:2
02:15
23
Napom
02:52
30
Napom
03:00
13
2:2
03:31
27
2:3
03:50
2
3:3
04:00
5
Napom
04:30
15
3:4
04:45
23
3:5
05:13
83
4:5
05:52
5
Vyluc2m
06:25
20
4:6
06:51
3
5:6
07:23
27
5:7
07:58
17
6:7
08:16
15
Vyluc2m
08:57
27
6:8
09:45
83
7:8
12:49
13
8:8
13:42
5
9:8
14:02
18
9:9
14:55
13
10:9
15:23
2
11:9
15:46
18
11:10
16:39
17
Napom
17:16
13
12:10
17:49
9
13:10
18:19
17
14:10
18:50
23
14:11
20:01
83
15:11
20:39
2
16:11
21:07
20
16:12
21:42
4
17:12
21:42
18
Vyluc2m
22:25
13
Nepr7m
23:04
2
18:12
23:47
2
19:12
24:17
9
Napom
24:27
27
19:13
25:04
17
20:13
25:32
27
20:14
26:00
18
20:15
26:11
4
21:15
26:13
23
Vyluc2m
27:06
2
22:15
27:57
9
23:15
28:24
17
24:15
29:11
17
25:15
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:25
30
Vyluc2m
30:28
2
Nepr7m
30:59
84
Vyluc2m
31:01
27
25:16
31:26
18
Vyluc2m
32:09
2
26:16
32:42
27
26:17
33:05
23
Vyluc2m
33:07
83
27:17
35:46
20
27:18
36:53
15
Vyluc2m
37:17
27
27:19
37:33
5
28:19
38:26
37
Diskv
38:27
83
29:19
38:50
83
30:19
39:26
83
31:19
40:55
90
32:19
43:53
27
32:20
44:43
27
32:21
46:41
4
33:21
47:38
4
34:21
48:31
30
34:22
49:33
27
34:23
50:07
6
Vyluc2m
51:52
2
35:23
54:17
5
Vyluc2m
54:33
18
35:24
55:48
23
35:25
56:08
3
36:25
56:30
23
36:26
56:46
3
Vyluc2m
56:47
27
36:27
57:39
10
37:27
57:53
23
37:28
58:39
17
38:28
59:07
27
38:29
59:34
6
Nepr7m
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz