SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
15:00
Dátum
11.10.2018
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
MŠK Dunajská Streda
B
Hostia
Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
33
27
Polčas
(30')
16
12
Výsledok
(60')
33
27
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
2
Pénzes Monika
03526
3;5;6;11;13;
17;18;[20];21;23;24;28;30;32;
14
N
3
Hrapka Sára
03524
12;
26;27;
3
2
4
Agh Rebeca
03507
29;31;33;
3
2
5
Davidovská Edina
03522
16;
19;
2
6
Pintér Eszter
28825
2
9
Bertalanová Anita
03379
10
Horváth Sára
01763
13
Simonics Zsóka
02735
[7];8;❼;15;
22;
4
N
17
Ollé Anna
03515
1;2;4;10;
4
N
83
Zsákovics Sára Erika
03510
14;
25;
2
84
Szabó Réka
03038
89
Pódaová Enikő
01054
90
Hornyák Panna
03512
9;
1
95
Bartalosová Nina
01053
96
Makóová Eva
03993
A
ZVD:
Brunczviková Tünde
Podpis:
B
Tréner:
Straková Mária
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
20:51
2:
47:37
3:
Počet 7m hodov:
3
Góly zo 7m:
2
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
3
Michalcová Erika
00901
3;6;
19;20;21;
5
N
8
Čižmariková Lujza
03202
2;
1
11
Kobová Erika
03193
12
Petrová Simona
03200
19
Ožvátová Alexandra
03203
26;
1
22
21
Gajdošová Viktória
02294
1;8;
2
22
Dynisová Mariana
03194
11;
1
23
Racová Zuzana
03199
24;
1
24
Rovňáková Simona
02288
[4];5;7;9;
15;18;23;25;
8
N
27
Borošová Janka
06462
28
Sabolová Sára
02296
10;12;
13;14;16;17;22;27;❼;
8
N
A
ZVD:
Beňadik Ján
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
04:28
2:
44:12
3:
53:08
Počet 7m hodov:
2
Góly zo 7m:
1
Hl. usporiadateľ:
Priklerová Silvia
Zdravotná služba:
Mgr. Újhelyiová Kristína
Časomerač:
Lelkesová Andrea
Hlásateľ:
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Újhelyiová Henrieta
Podpis:
Rozhodca:
Oťapka Zbislav
Podpis:
Rozhodca:
Haščík Peter
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
00:24
17
1:0
01:10
17
2:0
01:33
13
Napom
01:57
21
2:1
02:12
2
3:1
02:55
17
4:1
04:21
2
5:1
05:19
24
Napom
06:43
8
5:2
06:55
2
6:2
08:04
13
7:2
08:59
13
8:2
09:25
3
8:3
10:28
2
Napom
10:41
24
8:4
11:48
17
Napom
12:19
24
8:5
12:52
90
9:5
13:40
17
10:5
13:44
28
Napom
14:21
2
11:5
15:06
3
12:5
16:32
3
12:6
16:47
2
13:6
17:09
24
13:7
19:34
21
13:8
19:57
83
14:8
20:00
24
14:9
22:26
13
Nepr7m
22:59
28
14:10
25:29
13
15:10
26:54
22
15:11
28:32
5
16:11
29:03
28
16:12
29:18
3
Vyluc2m
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:33
2
17:12
31:56
28
17:13
32:25
2
18:13
33:30
28
18:14
34:21
24
18:15
34:37
5
19:15
34:46
3
Napom
35:39
28
19:16
36:24
2
20:16
36:58
2
21:16
37:37
13
22:16
39:17
28
22:17
39:30
19
Vyluc2m
39:30
2
23:17
41:17
24
23:18
42:18
3
23:19
44:04
2
24:19
44:28
3
24:20
44:45
19
Vyluc2m
45:40
3
24:21
46:00
28
24:22
46:26
83
25:22
47:29
24
25:23
48:21
3
26:23
50:04
23
26:24
50:27
3
27:24
50:55
2
28:24
52:32
4
29:24
53:03
2
30:24
53:48
24
30:25
55:17
4
31:25
56:07
19
31:26
56:34
28
31:27
57:29
2
32:27
58:44
4
33:27
58:54
4
Vyluc2m
59:39
6
Vyluc2m
59:43
28
Nepr7m
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz