SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
11,00
Dátum
03.11.2018
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
ŠŠK Drábová Košice
B
Hostia
Iuventa Michalovce
Konečný
výsledok
24
29
Polčas
(30')
14
14
Výsledok
(60')
24
29
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
50
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
4
Bibenová Barbora
28890
6
Goldírova Viktória
01715
7
Mišková Eliška
03028
8
Papcunová Laura
28667
12
Dobosyová Simona
00936
15
Kelbelová Kamila
01693
5;6;13;
19;
4
N
18
Vargovičová Katarína
01703
1;4;
15;21;
4
2
20
Turcsányiová Timea
01690
10;
1
23
Štefanovová Sára
01707
9;
1
N
25
Ňochová Alexandra
05192
27
Fotulová Lujza
01705
2;3;[7];[8];11;12;14;
16;18;[20];[22];23;[24];
13
N
29
Vargová Sofia
01702
30
Takáčová Sofia
01696
17;
1
22
32
Horňákova Emma
01698
37
Čatlošová Sára Rebeka
03030
A
ZVD:
Fotul Miroslav
Podpis:
B
Tréner:
Soláriková Martina
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Dobosy Ľubomír
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
16:33
2:
43:26
3:
54:53
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Hámorská Sofia
02284
3
Michalcová Erika
00901
[3];4;❼;7;10;[11];13;
15;❼;[17];[18];[23];27;
11
2
12
Petrová Simona
03200
16
Lučanská Lea
28822
21
Gajdošová Viktória
02294
12;
29;
2
22
Dynisová Mariana
03194
16;19;
2
23
Racová Zuzana
03199
22;26;
2
2
24
Rovňáková Simona
02288
2;
1
D
27
Borošová Janka
06462
❼;
28
Sabolová Sára
02296
1;
25;
2
33
Polievková Barbora
03190
6;9;
20;21;24;❼;28;
6
N2
37
Romančáková Katarína
02287
8;
1
40
Ratvajská Slávka
03217
5;14;
2
A
ZVD:
Šarocká Lucia
Podpis:
B
Tréner:
Cibere Marcel
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Beňadik Ján
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
6:55
2:
45:39
3:
Počet 7m hodov:
9
Góly zo 7m:
5
Hl. usporiadateľ:
Vargová Jana
Zdravotná služba:
Majný Jozef
Časomerač:
Fotulová Laura
Hlásateľ:
Vargová Nikola
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Pavelová Mária
Podpis:
Rozhodca:
Ľoch Erik
Podpis:
Rozhodca:
Vydra Ivan
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:32
28
0:1
02:30
18
1:1
02:48
27
2:1
03:03
27
3:1
04:04
18
4:1
04:42
24
4:2
04:58
15
5:2
06:21
15
6:2
06:48
24
Diskv
06:48
27
7:2
07:58
27
8:2
09:49
23
9:2
11:56
3
9:3
13:42
3
9:4
15:34
40
9:5
16:08
33
Napom
17:25
33
9:6
17:58
30
Vyluc2m
18:01
3
Nepr7m
18:06
3
9:7
19:09
37
9:8
19:37
20
10:8
20:34
33
10:9
20:35
23
Napom
22:07
27
11:9
22:34
3
11:10
22:39
27
Napom
23:36
27
12:10
24:00
15
Napom
24:10
3
12:11
24:27
15
13:11
26:44
21
13:12
27:24
3
13:13
29:11
27
14:13
29:57
40
14:14
2.polčas
m's''
A
B
akcia
31:11
18
15:14
31:41
3
15:15
33:01
3
Nepr7m
34:26
22
15:16
36:04
27
16:16
37:46
30
17:16
38:06
3
17:17
39:50
18
Vyluc2m
39:54
3
17:18
41:42
22
17:19
42:13
27
18:19
42:43
33
18:20
43:19
33
18:21
44:00
23
18:22
44:22
23
Vyluc2m
44:38
15
19:22
46:35
3
19:23
47:10
33
19:24
47:50
27
20:24
48:23
28
20:25
48:46
3
Vyluc2m
50:16
33
Nepr7m
51:33
23
20:26
51:56
33
Vyluc2m
54:07
18
21:26
54:23
3
21:27
54:48
33
21:28
55:18
27
22:28
57:31
27
Nepr7m
58:55
30
Vyluc2m
58:59
21
22:29
59:16
27
23:29
60:00
27
24:29
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz