SZH
Slovenský zväz hádzanej
ZÁPIS O STRETNUTÍ
Súťaž
1. liga mladšie dorastenky 2018/2019
Číslo
Čas
14:30
Dátum
20.10.2018
Miesto
Veková kategória
Mladší dorast
A
Domáci
HC Tatran Stupava
B
Hostia
MŠK Vranov nad Topľou
Konečný
výsledok
37
11
Polčas
(30')
23
6
Výsledok
(60')
37
11
1. Predĺženie
2. Predĺženie
Po 7m
hodoch
Diváci
75
A
Družstvo A
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
8
Havelková Klára
03221
25;37;
2
9
Pírová Viviana
01204
14;
26;
2
12
Voržáčková Viktória
00341
16
Fabianová Tamara
00605
11;12;20;21;
24;27;
6
2
19
Hladíková Nicol
00551
3;17;
2
23
Papajová Veronika
00363
25
Grichová Erika
00598
N2
27
Wunderlichová Vanda
00348
[1];[8];[23];
[34];36;
5
35
Palušová Nina
00374
22;
1
38
Švajdlenková Sára
00688
2;5;6;7;15;16;18;19;
8
40
Karkušová Hana
00606
28;29;32;35;
4
48
Bilačičová Lucia
00596
N
62
Prevajová Sabina
00357
63
Fúsková Katarína
00601
13;
[30];31;
3
78
Vlková Bibiana
01567
4;9;10;
3
98
Velická Ivana
02928
33;
1
2
A
ZVD:
Frajdt Tomáš
Podpis:
B
Tréner:
Hepner Ľuboš
Licencia:
A
Platnosť do:
30.06.2020
C
Funkcionári:
Olšavský Peter
Funkcia:
D
Funkcionári:
Kosák Martin
Funkcia:
Team Time-Out 1:
19:04
2:
37:27
3:
Počet 7m hodov:
5
Góly zo 7m:
5
B
Družstvo B
Č.
Priezvisko, Meno
Číslo RP
Góly
1.polčas
2.polčas
Tresty
1
Tomovčíková Simona
04135
6
Vaterková Natália
01731
222D
7
Kuliničová Viktória
01745
9
Mikulová Barbora
01741
1;5;
10;11;
4
11
Tomková Antónia
01743
3;
1
2
12
Brosová Klaudia
01721
13
Zápotocká Kristína
01728
6;
[8];9;❼;
3
2
14
Dobošová Viktória
06595
15
Ihnátová Tatiana
01723
17
Hersteková Tamara
03211
23H
Mizíková Alexandra
03219
2;
1
N
24H
Kutná Zuzana
03213
7;
1
2
25H
Novotná Marianna
03218
N2D
26
Bodorová Dominika
08395
28
Balintová Beáta
01739
[4];❼;
1
A
ZVD:
Balint Miloš
Podpis:
B
Tréner:
Žemlička Róbert
Licencia:
B
Platnosť do:
30.06.2019
C
Funkcionári:
Bella Jaroslav
Funkcia:
D
Funkcionári:
Funkcia:
Team Time-Out 1:
10:55
2:
3:
Počet 7m hodov:
4
Góly zo 7m:
2
Hl. usporiadateľ:
Papaj Ján
Zdravotná služba:
Vigh Roman
Časomerač:
Geisse Robert
Hlásateľ:
Renčo Martin
Podpis ZVD A:
Podpis ZVD B:
Zapisovateľ:
Geisseová Soňa
Podpis:
Rozhodca:
Majstríková Ľubica
Podpis:
Rozhodca:
Jánošíková Lucia
Podpis:
Delegát:
Supervízor:
1.polčas
m's''
A
B
akcia
01:11
25H
Napom
01:27
27
1:0
01:56
38
2:0
04:58
6
Vyluc2m
04:58
19
3:0
05:38
78
4:0
06:16
38
5:0
06:26
23H
Napom
07:14
38
6:0
08:45
48
Napom
09:33
38
7:0
10:07
16
Vyluc2m
12:50
25H
Vyluc2m
12:50
25H
Diskv
12:56
27
8:0
14:19
78
9:0
16:55
78
10:0
17:05
6
Vyluc2m
17:24
9
10:1
19:37
16
11:1
20:02
6
Vyluc2m
20:02
6
Diskv
20:24
16
12:1
21:23
23H
12:2
21:34
63
13:2
22:12
9
14:2
22:52
11
14:3
23:23
38
15:3
24:29
28
15:4
24:45
38
16:4
25:03
9
16:5
25:17
19
17:5
25:41
38
18:5
26:02
38
19:5
26:58
16
20:5
27:33
25
Napom
27:53
28
Nepr7m
28:03
16
21:5
28:47
35
22:5
29:31
13
22:6
29:59
27
23:6
2.polčas
m's''
A
B
akcia
30:14
16
24:6
31:24
8
25:6
32:33
11
Vyluc2m
33:39
9
26:6
38:57
24H
26:7
39:51
16
27:7
41:28
40
28:7
43:11
40
29:7
47:06
98
Vyluc2m
47:17
13
29:8
47:56
13
29:9
49:09
24H
Vyluc2m
49:14
63
30:9
49:39
25
Vyluc2m
49:42
13
Nepr7m
50:18
63
31:9
50:45
40
32:9
52:05
9
32:10
53:25
98
33:10
54:18
13
Vyluc2m
54:22
27
34:10
55:44
40
35:10
56:09
9
35:11
58:04
27
36:11
59:15
8
37:11
Označenia: =gól, =gól zo 7m, 7 = nepremenený 7m hod, ZVD = zodpovedný vedúci družstva, N = napomenutie, 2 = 2min. vylúčenie, D = diskvalifikácia, RP = registračný preukaz